marek.ebiznes@gmail.com

Star Heroes – Zapisz się na white listę gry Play&Earn i wygraj nagrody

Zarabianie w Internecie

Star Heroes – Zapisz się na white listę gry Play&Earn i wygraj nagrody

Zapis na WhiteListe

Paragrafa, czy Jarzombka nie trzeba wam przedstawiać 🙂

StarHeroes rozdaje 100 WL na bohaterów, dostęp do alpha testów i 1000 USDT

W dużym skrócie StarHeroes to polska gra Play&Earn od teamu Starterry.

Premiere gry planują na Q1 2023.

Osobiście sam nie jestem graczem, ale wiem że sporo z was interesuje się tym tematem, ja sam widzę potencjał do zarobku na projektach Play2Earn.

Oni mają już działającą wersje gry i wygląda na prawdę fajnie już teraz.

Do tego ciekawe podejście do tokenomii i użyteczności ich tokena.

Mają bardzo ciekawe podejście do tokenomii a sama gra będzie dostępna zarówno dla graczy free-to-play jak i tych blockchainowych.

Token będzie miał max supply i będzie miał bardzo dużo deflacyjnych utilities.

Żeby zacząć zarabiać trzeba będzie mieć NFT StarHeroes oraz statek premium. W większości gier play2earn ekonomia NFT jest mocno zaniedbana, tutaj breeding będzie silnie regulowany, dzięki czemu supply kolekcji będzie wzrastać powoli, nie powodując nagłego spadku zarobków.

Do zarabiania tokena $Star oprócz Bohatera NFT gracz będzie także potrzebował statku, który nie jest NFT, ale także będzie do kupienia za tokeny $Star, co napędzi silny popyt od samego początku gry.

Będzie wprowadzone również ograniczenie w ilości gier, w których gracz zarabia token Star.

Z pozoru to mało istotne, jednak zapobiegnie sytuacjom, gdzie w biedniejszych krajach ludzie grają 24/7 żeby zarobić jak najwięcej. Taka limitacja wpływa także na bardziej uczciwą dystrybucje tokeną.

Nie będę się tutaj już bardziej rozpisywał bo do ich startu jeszcze sporo czasu ale to co teraz możemy wykorzystać to przede wszystkim wczesny dostęp i miejsce na WhiteList.

Gameplay gry możecie zobaczyć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=9kRkR_UyJnE

Wywiad z CEO:
https://www.youtube.com/watch?v=_g2dzVVWiws

Jak dostać się na WhiteList??

Wbijasz w link: https://share-w.in/iwa49z-61000

Za polecanie zwiększa się szansa na wygraną 🙂

Zapisujesz się podając email i przeklikując kilka rzeczy jak np follow na twitterze, czy na facebooku itp.

Kto na pokładzie?


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *