marek.ebiznes@gmail.com

Automatyczne narzędzia tradingowe

Zarabianie w Internecie

Automatyczne narzędzia tradingowe

Pewnie nie raz słyszeliście o cudownych „Sygnałach” i „Botach” innych tego typu wynalazkach, gdzie kasę wpłacamy komuś itd!

Czy też nie raz podczas kopiowaniu w tradingu innych ludzie kończyli z zerowym rachunkiem . Wszyscy wiemy jak się to kończy!

Ja od dłuższego czasu testuje narzędzia do zautomatyzowanego tradingu. Wybieram takie narzędzia, które moim zdaniem są skuteczne jak i nie są żadnym scamem. Przerobiłem ich wiele i zostałem przy 2 które moim zdaniem mają potencjał i ułatwiają trading jeśli ktoś robi to manualnie, są też rozwiązaniem jeśli ktoś nie ma ochoty siedzieć przed wykresem, a chciałby wygenerować zysk 3-5% miesięcznie.

Narzędzia to #EazyBot oraz #Bitsgap nagrałem materiał na YT gdzie znajduje się dość obszerna rozkminka na temat tych narzędzi do tradingu.

Film jest tutaj:

Ps. Czy ktoś z was używa tych narzędzi i jak wyglądają u niego wyniki.

Miłego! 🧩


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *