marek.ebiznes@gmail.com

Darmowe prezenty na CoinGecko!

Zarabianie w Internecie

Darmowe prezenty na CoinGecko!

Jak wykorzystać darmowe cukierki, które zbieramy?

Kto nie chce darmowych nagród? CoinGecko oferuje użytkownikom możliwość odebrania Cukierków, które następnie można wymienić na fajne nagrody, w tym kupony, karty podarunkowe i produkty CoinGecko.

Dlaczego cukierki?

W CoinGecko od dawna misją jest dostarczanie dokładnych danych każdemu, kto jest w świecie kryptowalut. Oprócz dostarczania niezależnych i neutralnych danych rynkowych, CoinGecko Candy to sposób na okazanie uznania uzytownikom.

Uważamy, że lojalność i wsparcie, jakie okazujecie nam podczas budowania niezależnego agregatora danych, było niesamowite i chcielibyśmy okazać naszą wdzięczność. Bez Twojego wsparcia nie będzie CoinGecko. Te Cukierki, które udostępniamy, zapewnią Ci dostęp do szerokiej gamy popularnych i lubianych usług i produktów w sektorze kryptograficznym.

Jak to działa?

Po pierwsze, upewnij się, że logujesz się na swoje konto. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem, możesz się zarejestrować! Następnie po prostu kliknij Słoik cukierków obok swojego profilu użytkownika.

Jakie kroki muszę zrobić?

Możesz zbierać cukierki dziennie wystarczy klikać w ich odbiór

Co można zrobić z Candy?

Głównym celem CoinGecko Candy jest wymiana ich na nagrody – jest tu wiele możliwościi będzie ich coraz więcej.

W momencie premiery, oto kilka rzeczy, które możesz wymienić na cukierki:

Kupony w sklepie CoinGecko

Książka CoinGecko na temat DeFi

Ekskluzywny kupon rabatowy 15% od Cobo

Limitowana edycja Blockchain Heroes NFT

Limitowana edycja monety CoinGecko-Axie Infinity NFT

Limitowana edycja CoinGecko 1st POAP NFT

Nakładamy nową warstwę farby na doświadczenie CoinGecko. Chcemy nie tylko być miejscem pozyskiwania danych kryptograficznych, ale także docenić Twoje wsparcie za bycie częścią naszej społeczności.

Dopiero zaczynamy z listą nagród. Możliwości są nieograniczone, a my z całą pewnością dodamy więcej ekscytujących nagród w najbliższej przyszłości!

Czy możesz je przenieść?

Krótka odpowiedź: Nie.
Długa odpowiedź: Nadal nie, 😛.
Gromadź je i wymieniaj na gratisy!

Pomyśl o CoinGecko Candy jako o scentralizowanych punktach lojalnościowych, które są rozdawane jako nagroda za korzystanie z CoinGecko.

Dla przypomnienia CoinGecko Candy nie są zbywalne i nie są kryptowalutą/tokenem (jeszcze!).

Zdarzały się przypadki, w których fałszywe tokeny oszustwa ERC-20 CoinGecko zostały stworzone przez pozbawionych skrupułów użytkowników i należy zachować ostrożność, aby nie dać się oszukać.

CoinGecko Candy w swojej obecnej wersji to scentralizowany system punktów, z którym eksperymentujemy, aby zobaczyć, gdzie możemy to rozwinąć.

Obecnie jedynym przypadkiem użycia tych cukierków jest wykorzystanie nagród, ale z tego doświadczenia uczymy się, co jeszcze możemy z nimi zrobić w przyszłości.

Patrzymy na cukierki jako na długoterminową podróż w kierunku decentralizacji.

Czy będzie więcej sposobów na zbieranie cukierków?

W chwili premiery jedynym sposobem na zbieranie cukierków jest codzienne zameldowanie.

Ciężko pracujemy za kulisami, aby dalej ulepszać Cukierki CoinGecko, oferując więcej sposobów na gromadzenie większej ilości Cukierków, więc bądźcie czujni!

Podsumowanie

Cukierki to zasadniczo nasz sposób na podziękowanie wam wszystkim, naszym wiernym fanom. Oprócz dostarczania użytecznych informacji, mamy nadzieję, że cukierki dodadzą dodatkowej wartości i zabawy do Twojego doświadczenia z CoinGecko!


Źródło:

https://www.coingecko.com/learn/coingecko-candy-rewards

https://blog.coingecko.com/introducing-coingecko-candy-be-rewarded-for-using-coingecko/Giełda Bybit – Pojawiły się nowe możliwości związane z WEB3

Jak odebrać AIRDROP FLARE – FLR


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Zobacz nasz LIVE – Wnioski po ostatniej hossie

Nie zapomnij subskrybować kanału, aby Cię nic nie ominęło i być na bieżąco!


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *