marek.ebiznes@gmail.com

GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie

Zarabianie w Internecie

GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie

Przy okazji odbywania się Launchpad na Bitget, postanowiłem przetestować aplikacje, opartą o NFT która płaci nam tokenami za nasz zdrowy sen i jest w stanie wyrobić zdrowe nawyki.

Wpis ten będzie rozwijany z czasem poznawania aplikacji

Laqunchpad Bitget

Konto na Bitget założysz tutaj

Launchpad szczegóły – https://www.bitget.com/pl/support/articles/12560603779236


Czym jest aplikacja?

GoSleep to aplikacja Web3 oparta o NFT i śledząca sen, która nagradza za zdrowy tryb życia.

Została ona zbudowana w ekosystemie Arbitrum.

Jej celem jest zmotywowanie użytkowników do prowadzenia zdrowego stylu życia. GoSleep zapewnia spersonalizowane porady dotyczące wzorców snu, aby pomóc wypracować zdrowe nawyki.

Jak zacząć zarabiać tokeny NGT w aplikacji ?

Załóż konto na w aplikacji

Pobierz Apke – https://gosleep.pro/download

Wpisz KOD: E82V4S

Jak ustawić aplikację?

Ustaw ją odpowiednio w opcjach snu, aby mogła go rejestrować. Nie jest do tego potrzebny żaden smartwatch czy opaska, wystarczy w telefonie włączyć harmonogram snu.

Na iOS wystarczy przejść w aplikację „zdrowie”, udać się do „sen” a następnie ustawić harmonogram snu.

Kolejnym krokiem jest włączenie rejestrowania snu przez aplikację GoSleepPro, robimy to także w aplikacji zdrowie/sen. Scrolujemy w dół klikamy w „źródła danych i dostęp” i tam aktywujemy aplikację.

Po zalogowaniu się do GoSleep użytkownicy mogą ustawić swoje cele snu, wybierając preferowany okres snu. Cel ten nie może zostać zmieniony do następnego dnia, zapewniając uczciwą rozgrywkę. Ważne jest, aby użytkownicy ustalili rozsądny cel snu, ponieważ GoSleep będzie z czasem stale ulepszał swoje wytyczne, aby zapewnić jak najlepsze działanie.
Użytkownicy otrzymają wyniki snu na podstawie jakości ich snu i osiągnięcia celu. GoSleep będzie śledzić różne czynniki w celu określenia jakości snu, w tym:
Czas trwania snu
Opóźnienie początku snu
Liczba przebudzeń
Całkowity czas czuwania
Efektywność snu
Niespokojny sen
Czas na każdym etapie snu


GoSleep przeanalizuje dane z tych czynników i zapewni użytkownikowi wynik snu, który przyczyni się do ich ogólnego postępu w grze. Wynik snu zostanie wykorzystany do obliczenia nagrody użytkownika za osiągnięcie celu snu, przy czym wyższe wyniki skutkują większymi nagrodami.
Użytkownicy mogą przeglądać swój wynik snu i postępy w kierunku celu snu w czasie rzeczywistym w aplikacji. Będą również otrzymywać regularne aktualizacje i zalecenia dotyczące poprawy jakości snu i osiągnięcia celów związanych ze snem.

Co to jest token ZZZ i NGT?

Istnieją dwa rodzaje tokenów, które można wygenerować: NGT i ZZZ. Tokeny ZZZ wyższego poziomu mogą być generowane tylko przez NFT o najwyższej rzadkości. Każdy użytkownik może użyć tylko jednego NFT do wygenerowania jednego typu tokena na sen.

Wybierając odpowiedni typ NFT i tokena, użytkownicy mogą zmaksymalizować swoje nagrody i skuteczniej przejść przez grę.

Tokenomia ZZZ

Całkowita podaż ZZZ: 600 000 000

Szczegóły dotyczące dystrybucji znajdują się poniżej.

TypUdział proc.
Sleep to Earn45%
Sprzedaż prywatna12%
Płynność1%
Główny zespół20%
Fundacja10%
Marketing12%
Bitget

Ekonomia tokenów GoSleep ma na celu stworzenie zrównoważonego i uczciwego ekosystemu dla wszystkich użytkowników. Nasz token, ZZZ, jest używany jako nagroda za realizację celów snu i zadań grupowych i może być wykorzystywany do różnych celów, takich jak ulepszanie NFT, kupowanie sypialni i materiałów NFT oraz stakowania.

Aby zapewnić stabilność naszego tokena na rynku, wdrożyliśmy stabilny system ekonomiczny tokena, który utrzymuje ogólną kwotę płynności, co pomaga ustabilizować cenę tokena. Nasz system został zaprojektowany, aby zapobiec nagłej inflacji lub deflacji, zapewniając, że wartość naszego tokena pozostaje stała w czasie.

Dzięki tej stabilnej i zrównoważonej gospodarce tokenów naszym celem jest stworzenie platformy, która zapewnia wartość zarówno naszym użytkownikom, jak i inwestorom, jednocześnie przyczyniając się do ogólnego rozwoju branży aplikacji do spania.

Generuj tokeny:

Darmowy NFT

W ramach naszego procesu on boardingu każdy nowy użytkownik otrzyma bezpłatny NFT od GoSleep. Ten NFT ma najniższą zadkość i poziom i nie można go ulepszyć. Jednak nadal jest to cenny zasób, ponieważ można go wykorzystać do generowania tokenów i uczestniczenia w naszym ekosystemie. Wierzymy, że zachęci to Użytkowników do zapoznania się z naszą platformą i rozpoczęcia gry od razu, bez żadnych barier i wymagań dotyczących zakupu NFT z góry.

Osiąganie celu snu

Użytkownicy mogą generować tokeny, spełniając swój cel snu każdej nocy. Liczba wygenerowanych tokenów będzie zależeć od rzadkości i poziomu NFT użytkownika.

Wykonuj zadania grupowe
Użytkownicy mogą również generować tokeny, wykonując zadania grupowe z innymi użytkownikami. Zadania te będą miały na celu promowanie zdrowych nawyków snu i mogą obejmować wyzwania, takie jak ograniczenie spożycia kofeiny lub medytacja przed snem.

Zdobądź tokeny:

Free NFT holder

Zaproś znajomych
Użytkownicy mogą zdobyć tokeny, zapraszając trzech znajomych do przyłączenia się do Go Sleep. Jeśli jeden z tych znajomych zostanie darmowym użytkownikiem NFT, zapraszający użytkownik otrzyma bonus w postaci tokenów.

Kupowanie Premium NFT

Użytkownik może użyć swoich tokenów, aby kupić notowany NFT z wbudowanego rynku. Zapewnia im to bezpośredni dostęp do premium NFT i jego funkcji.

Premium NFT

Jeśli użytkownik posiada NFT premium, może również codziennie wydobywać tokeny.

Zużyj tokeny

Upgrade NFT

Użytkownicy mają możliwość uaktualnienia swojej obecnej sypialni NFT na wyższy poziom, zużywając dwa NFT o tej samej rzadkości. Oznacza to, że użytkownicy mogą uczynić swoje istniejące NFT bardziej wartościowymi bez konieczności nabywania nowych.
Podczas używania NFT o aktualizacji użytkownicy muszą upewnić się, że zużywane przez nich NFT są tej samej rzadkości. Ponadto, jeśli zużyte NFT nie są w pełni trwałe, użytkownicy mogą również zrekompensować pewną ilością tokenów.

Kup sypialnię i materiały NFT

Użytkownicy mogą również używać tokeny, aby kupić NFT do sypialni i materiały, aby dostosować swoje środowisko snu i potencjalnie poprawić jakość snu.

Łączenie NFT

Użytkownicy mogą również zużywać tokeny, aby łączyć NFT i tworzyć mocniejsze i cenniejsze NFT.

Meble NFT

Oprócz aktualizacji i naprawy Ntfs, użytkownicy mogą również tworzyć NFT mebli za pomocą swoich tokenów. Te meble NFT można następnie połączyć z NFT sypialni użytkownika, aby udekorować i spersonalizować ich wirtualną przestrzeń do spania.
Każdy mebel NFT ma różne style projektowania, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć unikalne i niestandardowe miejsca do spania. Proces łączenia wymaga pewnej ilości Tokenów, w zależności od rzadkości NFT mebli, ale jest to świetny sposób na wykorzystanie tokenów w celu zwiększenia ogólnego doświadczenia użytkownika w aplikacji.

Staking

Użytkownicy mogą stakować tokeny, aby zdobywać nagrody, prawa głosu lub inne korzyści w społeczności GoSleep. Może to obejmować udział w decyzjach dotyczących zarządzania lub zdobywanie premii za przyczynianie się do rozwoju platformy.

Zaproś Znajomych

Zawsze możesz zaprosić do pomocy w poszerzaniu naszej społeczności.
Zaproś znajomych to funkcja, która pozwala użytkownikom zapraszać znajomych do przyłączenia się do Go Sleep i wspólnego uczestniczenia w grze . Zapraszając znajomych, użytkownicy mogą dzielić się zabawą i wyzwaniem związanym z poprawą jakości snu, a także zdobywać nagrody i tokeny.

Aby zaprosić znajomych, użytkownicy mogą po prostu wpisać adresy e-mail swoich znajomych lub adresy portfela i wysłać zaproszenie. Gdy znajomi zaakceptują zaproszenie i zarejestrują się w Go Sleep, będą mogli dołączyć do gry snu użytkownika i konkurować z nimi, aby osiągnąć lepszą jakość snu.

Zapraszając znajomych do przyłączenia się do Go Sleep, użytkownicy mogą nie tylko poprawić własną jakość snu, ale także pomóc swoim znajomym poprawić ich jakość. Co więcej, dzięki konkurencji i wsparciu znajomych użytkownicy częściej trzymają się swoich celów związanych ze snem i osiągają lepsze wyniki. To sprawia, że funkcja „Zaproś znajomych” jest istotną częścią doświadczenia GoSleep.


Zapoznaj się z całą aplikacją za pomocą rozbudowanego WhitePaper:

WhitePaper: https://gosleep.gitbook.io/white-paper/Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% Rabat


Tokeny są wylistowane na tych giełdach


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *