marek.ebiznes@gmail.com

SeiNetwork – Testnet nowe zadania

Zarabianie w Internecie

SeiNetwork – Testnet nowe zadania

Co to jest sei?

Sieć Sei to specjalizowana w DeFi sieć łańcucha aplikacji oparta na Cosmos SDK.

W przeciwieństwie do innych sieci aplikacji, Sei Network posiada charakterystyki warstwy 1, na której można budować różnorodne aplikacje.

Sieć Sei jest pośrednikiem między siecią aplikacji a warstwą 1 ogólnego przeznaczenia. Optymalizowana pod funkcje DeFi, jest w stanie jednocześnie zapewnić środowisko, w którym można wdrożyć różne usługi DeFi i umożliwiać im łatwą interakcję ze sobą.

Sei Network dąży do stania się wydajnym centrum DeFi w ekosystemie Cosmos poprzez umożliwienie w pełni wykorzystania funkcji i silników księgi zamówień związanych z handlem DeFi na poziomie blockchain dla DApps.

Cechy, które odróżniają sieć Sei od innych sieci oraz różnorodne funkcje dostarczane na warstwie blockchain dla aplikacji DeFi:

CosmWasm & IBC
Native order matching engine
Optimistic block production
Intelligent block propagation
Parallel order execution
Frontrunning prevention
Oracle pricing
Order bundling

Dzięki powyższym funkcjom sieć Sei może osiągnąć wysoką przepustowość i niską latencję. Zgodnie z informacjami na stronie głównej, dąży do tego, aby stać się warstwą bazową, która przyczyni się do stworzenia zdecentralizowanej giełdy Nasdaq. Teraz przyjrzyjmy się każdej z technologii dokładniej.

Przydatne strony

Co i gdzie warto zrobić?

Na tej stronie mamy zadania do wykonania, wystarczy czytać polecenia i wykonać zadania krok po kroku

https://edge.blocked.cc/products/1

Pamiętacie jak kręciliśmy min 25 transakcji i odbieraliśmy gifta?

https://t.me/hajsoholicy/3377

Testnet Linea

Zgarnij BONUS 50€ od LUNONext Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% RabatOstatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *