marek.ebiznes@gmail.com

Braavos – Starknet journey misja 4

Zarabianie w Internecie

Braavos – Starknet journey misja 4

Kolejna misja do wykonania za pomocą portfela Braavos, na którą mamy 7 dni!

Aby zakwalifikować się do „Starknet Identity Journey NFT” musisz połączyć konto, które ma już subdomenę (np. „x.braavos.stark”) lub domenę (np. „ .stark”), który reprezentuje Twój tradycyjny adres konta.

Akcja będzie aktywna od 7 czerwca o 13:00 UTC i trwa do 14 czerwca o 07:59 UTC.

„Starknet Identity NFT” usprawnia korzystanie z Braavos, usuwając przeszkody, które wcześniej komplikowały przejście na Web3. Używanie nazwy domeny/subdomeny zamiast zwykłego adresu szesnastkowego to tylko jedno z wielu usprawnień, jakie Braavos oferuje nowym entuzjastom Web3.

Ukończenie wyzwania pozwoli Ci:

Odbierz „Starknet Identity Journey” NFT, 4. kamień milowy.
Zdobądź mapę Dynamic NFT, jeśli jeszcze jej nie masz.

Jak wymointować taką domenę?

Możesz zakupić taką domenę tutaj, ale jesli jej nie potrzebujesz i nie chcesz płacić około 16$ to wystarczy że wejdziesz w portfel i zarejestrujesz subdomenę, koszt to około ~0.6$

Jak odebrac NFT za misję?

Wystarczy wejść Tutaj i podążać za kolejnymi krokami

https://starknet-journey-map.braavos.app/

Mam już domenę na innym portfelu, czy moge ja wykorzystać?

Teoretycznie możesz, jednak ja nie próbowałem. Możesz spróbować ją przetransferować na adres Braavos i ustawić jako „primary”, jednak kosztowo wydaje mi się że wyjdzie to podobnie jak wymintowanie subdomeny na Braavos. Ja się zdecydowałem wymintować subdomenę.

https://braavos.app/starknet-journey-map-nft-interactive-passport-to-the-starknet-adventure/

Przydatne linki

https://braavos.app/starknet-journey/

https://braavos.app/starknet-journey-map-nft-interactive-passport-to-the-starknet-adventure/

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO

https://marekporwol.pl/2023/02/13/luno-zgarnij-bonus-50-euro/


Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -20% Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. 

Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *