marek.ebiznes@gmail.com

Phemex – Odbierz NFT, zgarnij Airdrop i weź udział w losowaniu 100 ETH

Zarabianie w Internecie

Phemex – Odbierz NFT, zgarnij Airdrop i weź udział w losowaniu 100 ETH

Spis Treści

W tym artykule przyjrzymy się promocji, którą zorganizowała giełda Phemex, jak i samej giełdzie i możliwościach, jakie daje ona swoim klientom. Zapraszam.

Phemex w kilku słowach

Firma została założona w 2019 roku w Singapurze przez grupę byłych wykonawców z Morgan Stanley, którzy chcieli stworzyć bardziej pół centralizowaną, skoncentrowaną na użytkowniku platformę do handlu kryptowalutami, która przyciągnęłaby jak najszerszą publiczność.

Pomysł szybko przyciągnął uwagę wielu inwestorów. W efekcie zaledwie kilka lat po jej powstaniu, platforma mogła pochwalić się ponad pięcioma milionami użytkowników, którzy codziennie kupowali, sprzedawali i handlowali kryptowalutami. Dla ułatwienia firma pochwaliła się w kwietniu 2023 roku 24-godzinnym wolumenem handlu przekraczającym 5 miliardów.

Załóż bezpłatne konto i rozpocznij przygodę Phemex

Zgarnij darmowy NFT i odblokuj swoją szansę na Airdrop

O co chodzi Phemex NFT – Soul Pass?

Moim zdaniem warto spróbować zdobyć NFT za ten Volumen i po otrzymaniu NFT na portfel i podpięciu go do konta i następnie zrobić kolejny Volumen, by zdobyć trochę tokenów.

Ile tokenów rozda Phemex?

Z łącznej podaży 1 miliarda tokenów Phemex, 10%, czyli 100 milionów tokenów zostanie przydzielonych do wydobycia za pomoca pre-miningu jako xPT.

xPT zostanie przekształcone w on-chain PT w stosunku 1:1 w III kwartale 2023 roku.

25% przekształconego PT zostanie rozdysponowane podczas TGE, a pozostałe 75% zostanie rozdysponowane tygodniowo w ciągu następnych 3 tygodni.

Jak wymintować Soul pass?

Po osiągnięciu Volumenu 10k$ (Co nie jest trudne) można będzie wymintować „Phemex Soul Pass” po wymintowaniu otrzymujemy możliwość udziału w Airdropie.

Wystarczy przejść na stronę mintu NFT, następnie podłączyć portfel metamask lub korzystamy z portfela, który można wygenerować na phemex i można wymintować na niego Soul pass

Portfel na Phemex wygeneruje nam frazy seed, które powinniśmy zapisać, można też odtworzyć ten portfel na metamask lub trust wallet

https://phemex.com/web3/soulpass

Wymintowanie jest bezpłatne, jak widać poniżej, jednak możemy to zrobić dopiero po osiągnięciu volumenu, więc „kręcąc” volumen zapłacimy jakieś fee za wykonane transakcje.

Proces mintowania trwa kilka minut, więc warto uzbroić się w cierpliwość, zanim zaczniemy wykonywać kolejne transakcje po to, by zdobyć volumen.

Korzyści posiadania NFT Phemex Soul Pass

NFT, który zdobędziemy daje nam kilka benefitów.

Zarabiaj xPT: Posiadacze Soul Pass kwalifikują się do udziału w wydarzeniu wstępnego wydobycia, aby zdobyć dodatkowe xPT.

Stań się Współtwórcą Phemex DAO: Dołącz do Phemex DAO. Uczestnicz w zarządzaniu poprzez głosowanie w sprawie działań platformy, takich jak dodawanie nowych monet, wydatkowanie budżetu i wiele innych.

Specjalne kampanie Phemex Web 3.0: Uprawniony do udziału w IEO Phemex. Uprawniony do udziału w ekskluzywnych kampaniach w celu zdobycia specjalnych nagród, takich jak limitowane edycje SBT i xPT.

Pre-mining tokenów xPT

Losowanie 100 ETH

Jako posiadacz NFT możesz brać udział w loterii, gdzie do zgarnięcia jest 10 wygranych po 10 ETH

Aby zakwalifikować się do niej należy przejść na stronę loterii i podłączyć swój portfel z NFT Soul Pass tutaj łączymy portfel – https://phemex.com/web3/airdrops/100eth

Jak wygląda poprawnie wygenerowany los ?

Poniżej mamy poprawnie wygenerowany los po podłączeniu portfela metamask na którym mamy Soul pass, pamiętaj, aby dodać się na Discord

https://discord.gg/phemexia

Losowanie odbędzie się tutaj na Youtube 31.08.2023

Zdobywaj nagrody za rejestrację oraz za afiliacje

Do zdobycia są Vouchery 500$ oraz xPT za polecanie Phemex.

Zadanie 1 – Poleć swojego przyjaciela jeśli stworzy Phemex Soul Pass (PSP), oboje zdobędziecie VOUCHER o wartości 500 USDT. Jeśli zostaniesz posiadaczem PSP po przeprowadzeniu co najmniej jednego udanego zaproszenia, możesz zdobyć kolejny Voucher o wartości 500 USDT.

Zadanie 2 – Poleć swojego przyjaciela jeśli on będzie handlował w celu pre-mintingu tokenów to możesz zdobyć nawet 5,100 xPT za każde zaproszenie, podczas gdy zaproszeni mogą zdobyć do 2,550 xPT każdy. Nie ma ograniczenia w liczbie Twoich zaproszeń, więc możesz zdobyć dużą nagrodę dzięki wielu udanym polecaniom!

Jak otrzymać do 1000 USDT + 5,100 xPT za polecanie?

Od 14 lipca 2023 roku za każdego nowego użytkownika, którego skutecznie zaprosisz do zakończenia rejestracji i wybicia Soul Pass na Phemex, otrzymasz bon kontraktowy na 500 USDT. Jeśli zostaniesz posiadaczem PSP po zaproszeniu przynajmniej 1 przyjaciela do wybicia PSP, możesz zdobyć kolejny bon kontraktowy na 500 USDT. Na podstawie ukończenia Zadania 1, pozwól swoim przyjaciołom zgromadzić najwięcej xPT handlując kontraktami BTC/ETH/USDT (z wyjątkiem GOLD/USDT i kontraktów w USD) w każdej rundzie pre-mining’u, a po zakończeniu 5 rundy pre-mining’u zgromadzisz łącznie do 5,100 xPT jako nagrody za polecanie.

Jak zdobyć do 500 USDT + 2,550 xPT za polecanie?

Zaczynając od 14 lipca 2023 roku, jeśli Twoi przyjaciele zarejestrują się na Phemex używając Twojego linku polecającego i wybiją Phemex Soul Pass (PSP), natychmiast otrzymają nagrodę w postaci bonu kontraktowego o wartości 500 USDT każdy. Dodatkowo, jeśli Twoi zaproszeni przyjaciele zgromadzą duże ilości nagród xPT handlując kontraktami opartymi na BTC/ETH/USDT (z wyjątkiem GOLD/USDT oraz wszystkich kontraktów opartych na USD) podczas każdego etapu pre-mining’u xPT, będą mogli zdobyć dodatkową nagrodę za polecanie do 2,550 xPT każdy.

Nagrody za podstawowe zadania – Basic Task

Nagrody za wyzwania – Challenge Tasks

Jak zakwalifikować się do wydarzenia wstępnego wydobycia?

Każdy użytkownik lub organizacja posiadająca Phemex Soul Pass może uczestniczyć w wstępnym wydobyciu tokenów xPT.

Po odebraniu swojego PSP – Phemex Soul Pass automatycznie zostaniesz wprowadzony do wydarzenia wstępnego wydobycia, bez potrzeby podejmowania dodatkowych kroków.

Kiedy moja objętość handlu VOLUMEN zacznie się liczyć dla wydarzenia wstępnego wydobycia?

Całe wydarzenie wstępnego wydobycia będzie podzielone na 5 oddzielnych etapów. Twoja objętość handlu zaczyna się liczyć dla każdego etapu, kiedy się zaczyna, a dokładny czas rozpoczęcia można sprawdzić na górze strony pre-miningu xPT.

Jeśli wymintujesz Phemex Soul Pass po rozpoczęciu etapu, objętość handlu zaczyna się liczyć od momentu odebrania NFT.

Które pary handlowe muszę handlować, aby zdobyć NFT?

Aby wyrobić volumen by zdobyć NFT wystarczy handlować na SPOT lub Futures. Najlepiej handlować USDT/BTC

Które pary handlowe muszę handlować, aby zdobyć nagrody z wydobycia xPT?

Nagrody za wstępne wydobycie będą rozdawane na podstawie twojej objętości handlu kontraktami zabezpieczonymi w USDT, BTC oraz ETH. Należy zwrócić uwagę, że objętość handlu dla GOLD/USDT i wszystkich kontraktów zabezpieczonych w USD nie jest liczone.

Jak są dystrybuowane moje nagrody xPT?

Twoje nagrody xPT zostaną odzwierciedlone jako metadane w twoim Phemex Soul Pass.

Kiedy xPT można przekształcić w on-chain Phemex Token (PT)?

Phemex planuje wprowadzenie tokena użytkowego platformy PT w III kwartale 2023 roku. W chwili generowania tokenów xPT zostanie automatycznie przekształcone na PT w stosunku 1:1, a 25% twojego przekształconego PT zostanie natychmiast odblokowane.

Pozostałe 75% będzie dystrybuowane tygodniowo w ciągu 3 tygodni po TGE. Dokładny czas wprowadzenia tokena zostanie ogłoszony później przez Phemex. Więcej informacji można znaleźć w białej księdze naszego projektu.

Jak mogę otrzymać Soul Shovel SBT, aby zwiększyć moje nagrody z wydobycia xPT?

Aby zdobyć Soul Shovel, musisz znajdować się na czele rankingu Boost Factor podczas etapu wstępnego wydobycia. Osiągniesz to, gromadząc wysoką efektywną objętość handlu w porównaniu do innych uczestników. Jeśli zdobędziesz Soul Shovel, zostanie on wydany jako token związany z duszą na ten sam adres portfela, który zawiera twój PSP. Dzięki niemu możesz cieszyć się 1,2-krotnym wzrostem nagród xPT w kolejnym etapie wstępnego wydobycia.

Jak działa ranking Boost Factor?

Ranking śledzi objętość handlu generowaną podczas każdego etapu wstępnego wydobycia oddzielnie. Liczy volumenu handlu uczestnika od początku do końca bieżącego etapu, nie uwzględniając skumulowanej objętości handlu z wcześniejszych lub późniejszych etapów. Konkretne zasady rankingu dla każdego etapu mogą się zmieniać, więc proszę zapoznać się z dokładnymi zasadami.

Dlaczego na moim panelu nie są już aktualizowane ilości nagród xPT?

System Phemex z zaplecza będzie monitorować w czasie rzeczywistym ryzykowną lub nietypową aktywność wszystkich uczestniczących kont. Jeśli aktywność konta zostanie uznana za nietypową, zostanie ono poddane ręcznej weryfikacji. Jeśli twoje konto pokazuje nieprawidłowe salda, możesz się z nami skontaktować pod adresem support@phemex.zendesk.com, aby sprawdzić status konta. Proszę przeczytać zasady kontroli ryzyka.

Czy konta API i instytucjonalne mogą uczestniczyć w wstępnym wydobyciu xPT?

Tak, traderzy API i instytucje mogą uczestniczyć w wydarzeniu wstępnego wydobycia. W celu promowania uczciwości dla wszystkich typów użytkowników, objętość handlu generowana dla użytkowników API będzie obliczana na podstawie innego współczynnika etapu X. Jeśli wykonujesz zarówno handel przez API, jak i bez API, system obliczy każdy z nich oddzielnie i wyświetli sumowaną objętość handlu. Ponadto istnieje dzienny limit ilości nagród xPT, które konta instytucjonalne mogą otrzymać dziennie. Zobacz warunki i ograniczenia dla użytkowników instytucjonalnych.

Jak działa giełda Phemex?

Phemex stawia sobie za cel zapewnienie użytkownikom stosunkowo łatwej w obsłudze, ale jednocześnie szybkiej i wszechstronnej platformy, która będzie odpowiadać zarówno początkującym, jak i doświadczonym traderom. Z tą wizją jako siłą napędową firma skupiła się na podkreślaniu zalet swojego interfejsu użytkownika i doświadczenia, skracając czas transakcji i maksymalnie upraszczając proces rejestracji.

W głównej mierze platforma Phemex umożliwia handel w systemie SPOT oraz peer-to-peer (P2P), pozwalając użytkownikom kupować i sprzedawać szeroką gamę kryptowalut bez żadnych opłat, jeśli osiągną określony poziom VIP.

Omówienie zakładek na giełdzie

Zakładka – Buy Crypto

One-Click Buy/Sell
Fiat Depodit
Credit/Debit Card
P2P Trading

Zakładka – Markets

Zakładka – Contract

USDs-M Perpetual
Coin-M Perpetual
USD-M Perpetual
Copy Trade
Trading Bots

Zakładka – Spot

Spot Trading
Margin Trading 5x
Convert
Launchpad

Zakładka – Earn

Phemex Earn
Phemex Savings
Prediction Markets
Phemex Launchpool

Zakładka – WEB3

Zakładka – Learn

Zakładka – Promotion

Launchpady i Launchpoole

Jak na wielu innych platformach tradingowych Phemex także oferuje podobne rozwiazania, znajdziemy tutaj też launchpad i launchpool

Subkonta handlowe

Platforma daje użytkownikom możliwość posiadania wielu subkont, między którymi mogą swobodnie się przełączać. Użytkownicy mogą przydzielić każdemu z kont osobne saldo i różne poziomy uprawnień, co pozwala na elastyczne strategie handlowe.

Mock Trading – konto demo

Phemex posiada możliwość otwarcia konta demo, na którym można uczyć się handlu

Handel na lewarze

Phemex oferuje również wieczyste kontrakty (perpetual contracts). Kontrakty te są podobne do kontraktów terminowych, w których użytkownicy mogą kupować lub sprzedawać swoje aktywa po ustalonych wcześniej cenach i w przyszłej dacie. Jednak w przypadku kontraktów wieczystych użytkownik nie musi ustalać daty sprzedaży, co oznacza, że ich aktywa mogą zachować swoją wartość na czas nieokreślony.

Quizy – Learn and Earn

Znajdziemy też quizy na phemex tutaj

Jak wyrobić Volumen na giełdzie ?

Wystarczy jakaś kwota w USDT, aby ten volumen wyrobić, potrzebujemy 10 000$ więc jeśli przypuszczalnie będziesz robić transakcje 100USDT to bedzie trzeba zrobić tych transakcji 101, aby osiągnąć volumen 10 000.

Ja zdecydowałem się wykonać te transakcje kwotą około 500$ więc mi wystarczy obrócić nią na SPOT 20 razy.

Ja to zrobiłem w prosty sposób, poświęcając na ten volumen fee za transakcje, które wystawiam po „market” zarówno na BTC/USDT jak i USDT/USDC co widać poniżej

Gdzie Sprawdzamy nasz Volumen?

Volumen sprawdzamy na VIP portal w Twoim Dashboard

https://phemex.com/vip-portal

PT: Utility token

Token na łańcuchu ERC20, Phemex Token oferuje różnorodne korzyści

White Paper

https://phemex.gitbook.io/phemex-web3-whitepaper/incentives/trading-rewards/xpt-pre-mining

Narzędzia do wykresów i analizy

Handel i inwestowanie w krypto wymaga dużo badania i wglądu w rynek, co nie jest możliwe bez wszechstronnych i dokładnych narzędzi do wykresów i analiz. Na szczęście Phemex oferuje wiele dostosowywanych wykresów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego handlowca. Użytkownicy mają wolność porównywania różnych aktywów, rysowania linii, korzystania z różnych wskaźników itp.

Copy Trading

Copy trading jest strategią, która pozwala inwestorom obserwować i replikować strategie preferowane przez bardziej doświadczonych traderów. W Phemex handel naśladowczy jest dostępny dla wszystkich użytkowników, a platforma dostarczyła nawet przewodnika- guide, jak zacząć z nim korzystać. Należy jednak zauważyć, że część zysków generowanych z takich transakcji zostanie pobrana w formie opła- charged as fee

Aplikacja mobilna – Mobile App

Handel kryptowalutami systematycznie przenosi się na platformy mobilne, a Phemex wprowadził solidną aplikację, która pozwala użytkownikom na dostęp praktycznie do wszystkich funkcji platformy internetowej.

Phemex Fees

Jeśli chodzi o koszty korzystania z platformy, Phemex oferuje konkurencyjne stawki. Platforma pobiera opłatę od twórcy w wysokości 0,01% oraz opłatę od nabywcy w wysokości 0,06% za kontrakty. Podczas handlu na rynku natychmiastowym opłaty wynoszą 0,1% zarówno dla twórców, jak i nabywców.

Co więcej, Phemex nie pobiera żadnych opłat za wpłaty i wypłaty, chociaż istnieje minimalna opłata sieci Bitcoin w wysokości 0,00057 BTC, dynamicznie ustalana na podstawie obciążenia blockchain.

Co najważniejsze, większość opłat można obniżyć, biorąc udział w platformie i „osiągając pewne progi wolumenu handlu” w programie Phemex VIP.

Wsparcie klienta Phemex i platformy społecznościowe

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Phemex i jego usług są łatwo dostępne na stronie internetowej firmy oraz na wielu platformach społecznościowych, na których użytkownicy mogą znaleźć nieregularne aktualizacje i instruktażowe wskazówki, które pomogą im skuteczniej nawigować po platformie i rynku handlu.

Website: https://phemex.com

Blog: https://phemex.com/blogs

Support email: support@phemex.zendesk.com

Social media

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCtPeiP4cn2K19fH3y7o2tOg

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/phemex/

Twitter: https://twitter.com/phemex_official

Telegram: https://t.me/Phemex_EN

Instagram: https://www.instagram.com/phemexofficial/?hl=en

Facebook:https://www.facebook.com/Phemex.official

Załóż konto na Phemex


Zgarnij 50€ od LUNO

https://marekporwol.pl/2023/02/13/luno-zgarnij-bonus-50-euro/

Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% Rabat


Shardeum – masternody


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *