marek.ebiznes@gmail.com

HajsoHolicy Airdrop – 250$ w nagrodach dla 60 osób

Zarabianie w Internecie

HajsoHolicy Airdrop – 250$ w nagrodach dla 60 osób

HajsoHolicy Zapraszają Do Niezwykłej Zabawy – do rozdania Tokeny MANTLE o Wartości 250$!

Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami niesamowitą okazją do zdobycia za darmo tokenów MANTLE (MNT) o łącznej wartości aż 4$ na każdą osobę! Przygotowaliśmy dla Was fascynującą zabawę, w trakcie której czekają atrakcyjne nagrody. Dlatego nie zwlekajcie-czas leci!

Jak wziąć udział i zdobyć tokeny MNT?

  1. Odwiedź Stronę TaskOn: Rozpocznij swoją przygodę i wzięcie udziału w naszej ekscytującej promocji, klikając tutaj.
  2. Realizuj Zadania: Po wejściu na stronę kampanii TaskOn, przygotowaliśmy dla Was listę różnorodnych zadań do wykonania. Wybierz te, które Cię najbardziej zainteresują i przystąp do ich realizacji. Za każde wykonane zadanie zbieraj cenne punkty.
  3. Zgarnij Nagrody: Każde zadanie, które wykonasz, przynosi Ci punkty. Im więcej punktów uzbierasz, tym większa szansa na zdobycie tokenów MANTLE.
    Nagrody czekają na 60 szczęśliwców, którzy osiągną najlepsze wyniki.
  4. Zwycięstwo: Po zakończeniu promocji nagrody zostaną przyznane 60 uczestnikom z najlepszymi wynikami. Każda z tych osób otrzyma ~4$ w tokenie MANTLE (MNT)!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zdobycia cennych tokenów MANTLE i cieszenia się atrakcyjnymi nagrodami o łącznej wartości 250$! Śledź naszą kampanię na stronie TaskOn i rozpocznij zdobywanie punktów już teraz! 😃

Mamy nadzieję, że ta promocja dostarczy Wam mnóstwo radości i satysfakcji.

Powodzenia w zabawie, a nagrody czekają na Ciebie!

Jak zakwalifikować się na tokeny Matic?

Aby można było się zakwalifikować na tokeny matic, które są nagrodą w akcji promocyjnej, należy na stronie kampanii u góry po prawej przejść na stronę „refer to earn Reward” a następnie podzielić się twoim indywidualnym linkiem ze znajomymi.

Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *