marek.ebiznes@gmail.com

Holograph – O co chodzi, jak zbierać XP

Zarabianie w Internecie

Holograph – O co chodzi, jak zbierać XP

Właśnie nadrobiłem zadanie na Holograph dodali opcje zbieranie punktów XP

Trochę zamula sieć i tę stronę, więc cierpliwości

Standardowo łączymy swój portfel i wybiramy sieć, ja działam głównie na Optimism, Polygone, Arbitrum z tych sieci wymintowałem NFT, a następnie przenosiłem je na inne sieci

Zbieramy punkty XP – naliczane są tutaj co 24h – https://app.holograph.xyz/leaderboard

Za co są punkty?

Stworzenie kolekcji
Stworzenie single NFT
Wymintowanie NFT
Bridge NFT

Mint NFT tutaj – https://app.holograph.xyz/

Bridge NFT na inną sieć to koszt do kilka $ zależy od sieci


Co to jest Holograph XP?
Zdobywaj XP, wdrażając, emitując i łącząc NFT na aplikacji Holograph.

Czy uczestnicy otrzymają XP za korzystanie z aplikacji Holograph przed uruchomieniem XP? Tak. Wsteczne XP zostanie dodane do łącznego wyniku XP uprawnionych uczestników w nadchodzących tygodniach. Zespół poinformuje społeczność, kiedy to nastąpi.

Jak działa ranking?
Ranking opiera się na XP zdobywanym w ciągu poprzednich 24 godzin. Tylko 500 najlepszych uczestników otrzyma ranking.

Jak działa mnożnik?
Uczestnicy mogą pomnożyć swoje 24-godzinne XP, pojawiając się na szczycie rankingu, na podstawie poniższej tabeli. Mnożnik dotyczy podstawowego XP zdobytego w ciągu poprzednich 24 godzin. Kwota wyświetlana w rankingu to podstawowe 24-godzinne XP pomnożone przez mnożnik, w zależności od rankingu uczestnika.

RankingMnożnik
1 – 102,5x
11 – 252x
26 – 501,5x
51 – 1001,2x
100 – n1x

Jak często aktualizowana jest tabela liderów?
Tabela liderów jest aktualizowana co 24 godziny.

https://docs.holograph.xyz/about/holograph-xp-faq

Czym jest Holograph?

Holograph to narzędzie, które pozwala tworzyć cyfrowe „rzeczy” (aktywa), które działają na wielu systemach blockchain jednocześnie. Od stycznia 2023 roku wiele osób używało Holographa do tworzenia tych cyfrowych „rzeczy”.

Obecnie wiele aplikacji próbuje działać na różnych systemach blockchain, ale robią to w sposób skomplikowany. Holograph próbuje to uprościć, pozwalając na łatwe przenoszenie wartości między różnymi systemami.

Holograph różni się od innych narzędzi, ponieważ pozwala użytkownikom na większą kontrolę nad tym, co tworzą. Co więcej, „rzeczy” stworzone w Holographie zachowują swoje informacje, niezależnie od tego, na którym systemie działają.

Dzięki Holographowi nie trzeba łączyć różnych systemów w jeden, ponieważ każda „rzecz” może działać tylko w jednym miejscu naraz. Holograph także pozwala „opakowywać” już istniejące cyfrowe „rzeczy”, dzięki czemu działają one lepiej.

Holograph oferuje też narzędzia dla twórców, które ułatwiają pracę. Dzięki temu twórcy mogą skupić się na tworzeniu wartościowych rzeczy, nie martwiąc się technicznymi problemami.

Holograph to narzędzie, które ułatwia przenoszenie wartości między różnymi systemami blockchain.

Dodatkowe BONUSY

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Next Block Expo
z hasłem HAJSOHOLICY Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. 

Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *