marek.ebiznes@gmail.com

KeyStone 3 PRO-recenzja i tutorial

Zarabianie w Internecie

KeyStone 3 PRO-recenzja i tutorial

W artykule zostanie przedstawione KeyStone Pro – innowacyjne urządzenie do przechowywania kryptowalut. Omówimy znaczenie bezpieczeństwa w ekosystemie kryptowalut i dlaczego portfele sprzętowe, takie jak KeyStone Pro, są kluczowym elementem ochrony cyfrowych aktywów.

W miarę jak technologia kryptowalut rozwija się i staje się coraz bardziej popularna, wzrasta również potrzeba bezpiecznego przechowywania swoich cyfrowych aktywów. W odpowiedzi na to wyzwanie firma Keystone (dawniej znana jako Cobo Wallet) opracowała Keystone Pro, zaawansowany portfel sprzętowy, który łączy w sobie niezrównane standardy bezpieczeństwa z wygodą i wielofunkcyjnością.

Czym jest KeyStone?

W okresie, gdy rynek kryptowalut osiągnął swoje apogeum popularności w 2017 roku, powstała firma KeyStone, wcześniej znana jako Cobo Wallet. Jej założycielami są Shixing Mao, znany jako Discus Fish i pełniący funkcję CEO, oraz Changhao Jiang, były inżynier Facebooka i CTO KeyStone. Siedziba firmy mieści się w Pekinie, z biurami w Szanghaju, Xianie i Seattle. Discus Fish to także założyciel F2Pool, jednej z największych firm zajmujących się wydobywaniem kryptowalut na świecie, natomiast Jiang jest byłym pracownikiem Facebooka.

KeyStone dostarcza narzędzia niezbędne zarówno dla indywidualnych inwestorów, jak i instytucji, aby przechowywać kryptowaluty w sposób bezpieczny i efektywny. Jednym z głównych filarów działalności firmy jest zapewnienie klientom długoterminowego bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu.

Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do różnych potrzeb rynku przechowywania kryptowalut. Obejmuje to:

 • Keystone Companion App: Jest to interfejs umożliwiający użytkownikom przeglądanie swoich aktywów, nawet gdy urządzenie sprzętowe nie jest podłączone. Stanowi to wygodne narzędzie do monitorowania portfela.
 • Keystone Essential: Jest to portfel cold storage, który nie posiada połączenia z urządzeniami z dostępem do internetu, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przed atakami online.
 • Keystone Pro i Keystone Ultimate: Są to zaawansowane wersje portfela KeyStone, które oferują dodatkowe funkcje i usługi, zapewniając klientom jeszcze większą wygodę.

Główne różnice między trzema zestawami urządzeń KeyStone dotyczą akcesoriów dołączonych do każdego z nich, dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników.

Misją KeyStone jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale także stworzenie kompleksowego rozwiązania dla wszystkich aspektów związanych z kryptowalutami. Obejmuje to obsługę różnych kryptowalut i tokenów oraz dostęp do zintegrowanego sklepu DApp.

Podsumowując, KeyStone to innowacyjne rozwiązanie na rynku przechowywania kryptowalut, które łączy w sobie bezpieczeństwo, niezawodność i wygodę. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kryptowalutami, KeyStone oferuje kompleksowe narzędzia, które pozwalają na efektywne zarządzanie cyfrowymi aktywami.

Pamiętaj, że bezpieczne przechowywanie kryptowalut jest kluczowym elementem inwestycji w kryptowaluty. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z rozwiązań takich jak KeyStone, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Do dyspozycji mamy 2 wersje portfeli Keystone 3 Pro oraz Keystone 3

Dzięki kolaboracji społeczności z firmą KeyStone otrzymałem od producenta urządzenie po to, aby przeprowadzić testy na nowym Keystone 3 PRO co też dla siebie i was zrobiłem

Link partnerski KeyStone + Kod Rabatowy HAJSOHOLICY da wam dodatkową zniżkę.
https://bit.ly/keystone3pro

Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

Dlaczego Portfel Sprzętowy?

Pierwsza część artykułu skupi się na znaczeniu bezpieczeństwa w świecie kryptowalut. Wyjaśnimy, dlaczego przechowywanie kryptowalut w sposób bezpieczny jest kluczowe, a portfele sprzętowe stanowią jedną z najlepszych opcji.

Offline Storage vs. Portfele Online

Omówimy pojęcie „offline storage” (przechowywania w trybie offline) i dlaczego jest to znacznie bezpieczniejsza opcja niż korzystanie z portfeli online. Dowiesz się, dlaczego przechowywanie kluczy prywatnych z dala od internetu jest kluczowym elementem zabezpieczania swoich aktywów.

Funkcje Bezpieczeństwa Keystone Pro

W tej sekcji przedstawimy główne funkcje bezpieczeństwa oferowane przez Keystone Pro. Obejmuje to możliwość korzystania z odcisku palca oraz wieloetapowej autoryzacji, co dodatkowo zabezpiecza przechowywane na urządzeniu kryptowaluty.

Co wyróżnia Keystone

Najważniejszym aspektem Keystone Pro jest bezpieczeństwo. Portfel ten przechowuje klucze prywatne offline, co oznacza, że są one odizolowane od Internetu i trudno dostępne dla potencjalnych hakerów. W celu autoryzacji dostępu użytkownicy mogą korzystać z odcisku palca, co stanowi dodatkową warstwę zabezpieczeń.

Bezpieczeństwo jest priorytetem, gdy chodzi o przechowywanie kryptowalut. Keystone Pro oferuje zaawansowaną ochronę dzięki zastosowaniu technologii sprzętowej.

Bezpieczne Przechowywanie Kluczy Prywatnych

Keystone Pro przechowuje klucze prywatne offline, co oznacza, że ​​są one odizolowane od internetu i trudno dostępne dla potencjalnych hakerów.

Dostęp za Pośrednictwem Odcisku Palca

Urządzenie obsługuje odciski palców, co dodatkowo zabezpiecza dostęp do kluczy prywatnych. Dzięki temu możesz być pewien, że tylko ty masz dostęp do swoich kryptowalut.

Duży Ekran

Keystone Pro wyposażony jest w duży, czterocalowy ekran, który umożliwia wyświetlanie wszystkich szczegółów dotyczących transakcji, co pomaga w uniknięciu potencjalnych błędów.

Plusy urządzeń jak keystone

Szybkość i Wygoda

KeyStone oferuje szybki dostęp do portfela kryptowalut poprzez intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki temu inwestorzy mogą łatwo sprawdzać swoje saldo, dokonywać transakcji i monitorować rynek w czasie rzeczywistym.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to priorytet KeyStone. Portfele sprzętowe tego producenta są odporne na ataki hakerów i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Klucze prywatne są przechowywane offline, co minimalizuje ryzyko kradzieży lub utraty środków.

Zgodność z Wieloma Kryptowalutami

KeyStone obsługuje wiele różnych kryptowalut i tokenów, co pozwala inwestorom na przechowywanie różnorodnych aktywów w jednym miejscu.

Fizyczne Zabezpieczenia

Portfele KeyStone są zaprojektowane tak, aby były odporne na fizyczne uszkodzenia i wstrząsy. Są one także zabezpieczone przed odczytem danych z urządzenia.

Trzy Oddzielne Portfele w Jednym Urządzeniu

KeyStone umożliwia użytkownikom utworzenie trzech osobnych portfeli w jednym urządzeniu. Każdy z tych portfeli ma własny PIN i frazę odzyskiwania seed, co zwiększa bezpieczeństwo i prywatność.

Aktualizacje Oprogramowania

KeyStone regularnie udostępnia aktualizacje oprogramowania, co pozwala na korzystanie z najnowszych funkcji i zabezpieczeń.

Open Source

Oprogramowanie KeyStone jest open source, co oznacza, że jest dostępne dla społeczności programistycznej do analizy i audytu. To dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, ponieważ społeczność może pomagać w wykrywaniu i naprawianiu potencjalnych luk w zabezpieczeniach.

Ochrona Przed Wirusami i Malware

Urządzenia KeyStone są projektowane z myślą o ochronie przed wirusami i malware, co minimalizuje ryzyko ataków na portfele kryptowalut.

Wsparcie Techniczne

Firma KeyStone oferuje wsparcie techniczne dla swoich klientów, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą uzyskać pomoc w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem lub oprogramowaniem.

Potencjalne minusy urządzeń sprzętowych

 1. Ryzyko Utraty lub Zgubienia: Podobnie jak każde urządzenie przenośne, KeyStone można zgubić lub utracić. W takim przypadku dostęp do przechowywanych na nim kryptowalut może być trudny lub niemożliwy do odzyskania.
 2. Brak Pełnej Obsługi Wszystkich Kryptowalut: KeyStone może nie obsługiwać niektórych mniej popularnych kryptowalut lub tokenów. Choć firma pracuje nad rozszerzeniem listy obsługiwanych aktywów, to nadal istnieje ryzyko, że niektóre z nich nie będą dostępne.
 3. Koszty Zakupu: Portfele sprzętowe, w tym KeyStone, mają swoje koszty zakupu. Niektórzy mogą uznać te koszty za nieco wyższe w porównaniu do innych metod przechowywania kryptowalut, takich jak portfele programowe czy papierowe.
 4. Potrzeba Utrzymania Fizycznego Urządzenia: W przeciwieństwie do portfeli online, KeyStone wymaga fizycznego posiadania urządzenia, aby uzyskać dostęp do przechowywanych środków. Jeśli zostanie ono uszkodzone lub zgubione, może to prowadzić do utraty dostępu do kryptowalut.
 5. Proces Konfiguracji i Aktualizacji: Niektórzy użytkownicy mogą odczuć pewien dyskomfort związany z konfiguracją i aktualizacją oprogramowania KeyStone. Chociaż firma stara się to uprościć, to nadal może być wymagane pewne zaangażowanie ze strony użytkownika.
 6. Konieczność Ochrony Przed Dostępem Innych Osób: Ponieważ KeyStone przechowuje klucze prywatne do kryptowalut, użytkownik musi dbać o fizyczną ochronę urządzenia przed dostępem innych osób, aby uniknąć kradzieży lub utraty środków.

Mimo tych potencjalnych minusów, wiele osób nadal uważa portfele sprzętowe, takie jak KeyStone, za jedną z najbezpieczniejszych opcji przechowywania kryptowalut. Kluczowym jest świadome korzystanie z tego rodzaju urządzeń i podejmowanie odpowiednich środków ostrożności, aby zminimalizować ryzyko utraty dostępu do swoich cyfrowych aktywów.

Jak używać KeyStone 3 pro z innymi aplikacjami

Łączenie Keystone Pro z Portfelami

Keystone Pro oferuje prostą integrację z różnymi portfelami kryptowalutowymi.

1. MetaMask

 1. Uruchom MetaMask na swoim komputerze.
 2. Wybierz opcję „Połącz z urządzeniem sprzętowym.”
 3. Keystone Pro pokaże kod QR, który musisz zeskanować za pomocą kamery urządzenia.
 4. Po zeskanowaniu kodu QR wprowadź swoje hasło lub PIN na Keystone Pro.
 5. Transakcje będą podpisywane i potwierdzane za pomocą Keystone Pro.

2. OKX Wallet

 1. Wejdź do OKX Wallet na swoim komputerze.
 2. W sekcji zarządzania portfelem wybierz opcję „Dodaj nowy portfel.”
 3. Wybierz „Hardware Wallet” i zaznacz Keystone Pro.
 4. Skanuj kod QR z Keystone Pro za pomocą kamery.
 5. Zatwierdź połączenie na urządzeniu Keystone Pro.

3. Raby Wallet

 1. Otwórz Raby Wallet na swoim komputerze.
 2. Wybierz opcję „Dodaj portfel” lub „Połącz z urządzeniem sprzętowym.”
 3. Skanuj kod QR z Keystone Pro za pomocą kamery.
 4. Wybierz odpowiedni adres portfela na urządzeniu Keystone Pro.

Ceny portfeli sprzętowych

Porównanie cen KeyStone Pro z innymi popularnymi portfelami sprzętowymi

 1. KeyStone Pro: Około 125 dolarów.
 2. Ledger Nano X : Około 149 dolarów.
 3. Trezor: Około 219 dolarów.

Warto zauważyć, że ceny portfeli sprzętowych mogą się różnić w zależności od regionu, dostawcy i ewentualnych promocji. KeyStone Pro wyróżnia się atrakcyjną ceną w porównaniu do niektórych innych popularnych portfeli sprzętowych, co może być korzystne dla osób, które szukają wydajnego i bezpiecznego rozwiązania do przechowywania kryptowalut bez nadmiernego obciążenia budżetu.

Jednak wybór portfela sprzętowego nie powinien być oparty tylko na cenie. Ważne jest również rozważenie funkcji bezpieczeństwa, obsługiwanych kryptowalut, wygody użytkowania i ewentualnych dodatkowych funkcji oferowanych przez każde urządzenie. Dlatego zawsze warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i preferencje przed zakupem portfela sprzętowego.

Konfiguracja Step by step: https://guide.keyst.one/docs/category/keystone-gen-3

Aktualizacja oprogramowania w razie problemów

Try the below method
Please follow the steps below:
• Connect your Keystone 3 Pro to your computer using the provided USB cable.
• Long-press the power button for 20 seconds to enter Recovery Mode.
• For Windows Users: Your Keystone 3 Pro will be recognized as a USB drive in File Explorer.
• For macOS Users: Look for a „No Name” USB drive icon on your desktop or find it in Finder under „Locations.”
• Download Firmware Package:
• Download the firmware package named „keystone3.bin” to your computer. Link: https://keyst.one/firmware
• Transfer Firmware:
• Drag the downloaded firmware file 'keystone3.bin’ into the USB drive, 'No Name’ associated with your Keystone 3 Pro. (Note: Ensure the file name is 'keystone3.bin’)
• Allow the transfer to complete.
• Initiate Firmware Installation:
• Tap the „Reboot” button on your device once the transfer is finished.
• The new firmware will be installed automatically. Kindly be patient during this process.
• Once completed, your device will return to its normal status and update to new version


Zgarnij BONUS 50€ od LUNONext Block Expo
z hasłem HAJSOHOLICY


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *