marek.ebiznes@gmail.com

Nowa Era Trust Wallet – Co Zmieniło Się w Portfelu Kryptowalut?

Zarabianie w Internecie

Nowa Era Trust Wallet – Co Zmieniło Się w Portfelu Kryptowalut?

Jeśli jesteś użytkownikiem Trust Wallet lub myślisz o rozpoczęciu swojej przygody z kryptowalutami, to teraz jest doskonały moment, aby poznać najnowsze zmiany w tej popularnej aplikacji do przechowywania cyfrowych aktywów.

Trust Wallet przeszedł znaczną metamorfozę, dostarczając jeszcze lepsze wrażenia z korzystania z kryptowalut i dając użytkownikom dostęp do fascynującego świata Web3.

Odkryj, co jest nowego w Trust Wallet i jakie korzyści to przynosi!

Czym Jest Trust Wallet?

rust Wallet to prosty w obsłudze portfel kryptowalut i brama do Web3 dla osób, które chcą w pełni posiadać, kontrolować i wykorzystywać potencjał swoich cyfrowych aktywów. Od początkujących po doświadczonych użytkowników, Trust Wallet sprawia, że ​​doświadczenie Web3 jest prostsze, bezpieczniejsze i bardziej wygodne dla milionów ludzi na całym świecie.

Dzięki funkcjom takim jak Skaner Bezpieczeństwa Trust Wallet i obsługa ponad 10 milionów aktywów cyfrowych na ponad 100 łańcuchach bloków, Trust Wallet to prawdziwe centrum Web3, które pozwala użytkownikom na bezpieczny dostęp do zdecentralizowanego świata bez ograniczeń. Pobierz Trust Wallet jako aplikację mobilną na Apple iOS, Androida – lub jako Rozszerzenie Trust Wallet Chrome, dostępne dla przeglądarek na komputery.

Opis stworzony na podstawie artykułu o trust wallet w języku angielskim

Nowa Aplikacja Mobilna i Rozszerzenie Przeglądarki Trust Wallet

Użytkownicy kryptowalut i entuzjaści Web3, świetne wieści! Trust Wallet, jedna z najpopularniejszych aplikacji do przechowywania kryptowalut, przeszła znaczną metamorfozę. Nowa odsłona Trust Wallet dostarcza jeszcze lepsze wrażenia z korzystania z kryptowalut i daje użytkownikom szeroki dostęp do świata Web3.

Nasza Podróż do Bezpieczniejszej i Dostępniejszej Przyszłości

Trust Wallet narodził się w 2017 roku, w czasach, gdy Bitcoin przeżywał gwałtowny wzrost popularności. Od tamtej pory wypracowaliśmy sobie pozycję zaufanej platformy dla ponad 70 milionów użytkowników na całym świecie. Nasza aktualizacja to nasza długoletnia strategia dostarczenia finansowej wolności każdemu.

Poprzednia wersja interfejsu Trust Wallet była dobra, ale teraz przyszedł czas na zmiany, aby stała się doskonała. Natychmiast zauważycie, że przeprojektowaliśmy nasz brand, wprowadziliśmy nowy system designu oraz zaktualizowaliśmy interfejs użytkownika. Nasze zmiany są efektem waszych opinii, co pozwoliło nam zachować równowagę między nowoczesnością a znajomymi elementami. Chociaż odświeżyliśmy wygląd i zoptymalizowaliśmy niektóre funkcje, nasze filary pozostały niezmienne – bezpieczeństwo, samodzielność i łatwość użycia.

Nowa wersja Trust Wallet dla systemów iOS, Androida oraz przeglądarek na komputery zostanie wprowadzona w fazach od 16 października. Dążyliśmy do gładkiego przejścia, więc prosimy o wyrozumiałość w razie drobnych problemów.

Odważniejszy i Dostępniejszy Wygląd

Nowy design Trust Wallet to odważniejsze logo oraz kolory – Trust Blue i Trust Green, dostosowane do potrzeb osób korzystających zarówno z trybu jasnego, jak i ciemnego. Nasz nowy interfejs jest bardziej dostępny wizualnie, a my wierzymy, że wolność do posiadania kryptowalut powinna być dostępna dla każdego.

Bezproblemowe Tworzenie Portfela

Proces tworzenia portfela w nowym Trust Wallet jest teraz jeszcze łatwiejszy. Naszym celem jest zbudowanie otwartego ekosystemu, który będzie dostępny dla wszystkich, zarówno dla ekspertów, jak i początkujących. Dlatego usprawniliśmy proces tworzenia portfela, aby zapewnić przyjemny początek waszej przygody z cyfrowymi aktywami.

Zaktualizowany Ekran Główny

Ekran główny to punkt wyjścia do wszystkich funkcji aplikacji. Dlatego przearanżowaliśmy go, aby uczynić korzystanie z aplikacji bardziej intuicyjnym i ułatwić odkrywanie nowych funkcji oraz dostęp do istniejących.

Inne Usprawnienia

 • Dla Aplikacji Mobilnej: Zmieniliśmy rozmieszczenie istotnych elementów, takich jak dzwonek powiadomień, ustawienia (teraz w lewym górnym rogu) oraz skaner QR, aby bardziej odpowiadało waszym nawykom.
 • Dla Rozszerzenia Przeglądarki: Przearanżowaliśmy funkcje, takie jak kopiowanie adresu, wybieranie sieci i inne, abyście mieli więcej miejsca na wyświetlanie informacji o stanie waszych aktywów. Dodaliśmy też funkcję wyszukiwania i łatwy dostęp do innych opcji, tak abyście mogli swobodnie korzystać z różnych części portfela.

Łatwiejsze Zarządzanie Tokenami

Zarządzanie różnorodnym portfelem aktywów nie musi być jak szukanie igły w stogu siana. Dzięki nowej funkcji Trust Wallet – filtracji na łańcuchu bloków, zadanie to staje się niezwykle proste. Teraz możesz szybko i łatwo przeglądać aktywa na określonych łańcuchach bloków, co ułatwia zarządzanie swoim portfelem. Nie musisz już przewijać długiej listy tokenów, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Z ponad 100 obsługiwanymi łańcuchami bloków i ponad 10 milionami aktywów cyfrowych, jest to przydatna funkcja, która pozwala szybko odnaleźć to, czego potrzebujesz.

Teraz, gdy chcesz znaleźć konkretny token lub śledzić swoje aktywa na określonym łańcuchu bloków, po prostu użyj funkcji filtracji. Nie musisz już spędzać czasu na przeszukiwaniu długiej listy tokenów, aby znaleźć interesujący cię token.

Dzięki tej nowej funkcji zarządzanie swoim portfelem staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Trust Wallet dba o to, aby Twoje doświadczenie z Web3 było łatwe i wygodne, pozwalając Ci kontrolować swoje aktywa i korzystać z ekosystemu Trust Wallet z pełną swobodą.

Jak to zrobić:

 1. Wybierz Ikony Zarządzania Tokenami: Znajduje się w prawym górnym rogu ekranu głównego.
 2. Wyszukaj Aktywo: Użyj opcji wyszukiwania, aby znaleźć interesujący cię token na danym łańcuchu bloków.
 3. Aktywuj Przełącznik: Po znalezieniu tokena, aktywuj przełącznik, aby dodać go do swojego portfela.

Takie proste! Teraz możesz bezproblemowo zarządzać swoimi token

Jak Zaimportować Swój Portfel do Trust Wallet

W dzisiejszym przewodniku wyjaśnimy proces importowania istniejącego portfela do Trust Wallet. Dzięki temu, że Web3 to otwarty ekosystem, większość portfeli Web3 pozwala na import adresu swojego portfela bezpośrednio do innych portfeli, w tym Trust Wallet, w dowolnym momencie. Oznacza to, że możesz używać Trust Wallet do przeglądania i zarządzania tymi samymi aktywami, jednocześnie korzystając z szerokich możliwości, jakie oferuje ekosystem Trust Wallet.

Poniżej omówimy niezbędne kroki do importowania portfela, opiszemy niektóre funkcje Trust Wallet i odpowiemy na często zadawane pytania dotyczące importowania portfeli w sekcji FAQ. Zaczynajmy!

Importowanie Istniejącego Portfela do Trust Wallet

Zanim zaimportujesz istniejący portfel do Trust Wallet, upewnij się, że masz Trust Wallet zainstalowany na swoim urządzeniu mobilnym lub przeglądarki na komputerze.

Kroki do Importu Portfela:

Krok 1: Zainstaluj Trust Wallet

Jeśli nie masz jeszcze Trust Wallet, zainstaluj najnowszą wersję odpowiednią dla swojego urządzenia.

Krok 2: Zdobądź frazę odzyskiwania z istniejącego portfela

Następnie będziesz musiał pozyskać swoją frazę odzyskiwania (często nazywaną frazą odzyskiwania lub frazą seed) ze swojego istniejącego portfela.

Jak znaleźć swoją frazę odzyskiwania w wybranych portfelach:

 • MetaMask
 • Coinbase Wallet
 • OKX
 • Phantom
 • Exodus
 • Atomic Wallet
 • 1inch
 • Bitkeep

Pamiętaj, aby nigdy nie udostępniać swojej frazy odzyskiwania nikomu.

Krok 3: Importuj istniejący portfel do Trust Wallet

 • Otwórz Trust Wallet i wybierz „Dodaj istniejący portfel”, gdy pojawią się opcje konfiguracji.
 • Wybierz opcję „Frazę odzyskiwania”.
 • Wybierz „Portfel wielowalutowy”, jeśli chcesz zarządzać wszystkimi swoimi kryptowalutami za pomocą jednego portfela.
 • Wklej swoją frazę odzyskiwania lub wpisz ją w tej samej kolejności, w jakiej ją zapisano, a następnie wybierz „Przywróć portfel”.

Od tego momentu wystarczy tylko postępować zgodnie z instrukcjami, aby zacząć używać Trust Wallet, a zobaczysz swoje zaimportowane aktywa.

To wszystko. Zaimportowałeś swój istniejący portfel do Trust Wallet.

Najczęściej Zadawane Pytania

Już mam istniejący adres Trust Wallet, ale chcę zaimportować zupełnie inny portfel. Czy mogę zaimportować dodatkowy nowy portfel i używać wielu portfeli?

Tak, dzięki Trust Wallet możesz zarządzać wieloma portfelami w jednej aplikacji.

 • Wybierz rozwijaną listę selektora portfeli. Znajdziesz ją powyżej bilansu portfela na ekranie głównym.
 • Wybierz znak plusa (+) na stronie portfeli.
 • Wybierz „Dodaj istniejący portfel”.
 • Następnie zaimportuj nowy portfel, który chcesz dodać.

Jak przełączać się między różnymi portfelami?

Najłatwiejszym sposobem na przełączanie się między różnymi portfelami jest używanie rozwijanego selektora portfeli na ekranie głównym, który znajduje się powyżej bilansu portfela.

Opcjonalnie, możesz również dłużej przytrzymać ikonę Portfela na pasku dolnym, aby wyświetlić stronę Portfele, lub uzyskać dostęp do strony Portfele przez „Ustawienia”.

Zaimportowałem swój portfel, ale nie widzę wszystkich swoich aktywów. Gdzie są?

Jeśli po imporcie nie widzisz wszystkich swoich aktywów, możesz wyszukać interesujący cię token i dodać go ręcznie.

 • Wybierz ikonę Zarządzania Tokenami, znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu głównego.
 • Wyszukaj token i aktywuj przełącznik (jak pokazano poniżej).

Wtedy będziesz mógł oglądać aktywa z poziomu ekranu głównego.

Jakie portfele mogę zaimportować do Trust Wallet?

Trust Wallet to portfel Web3 z samodzielnym zarządzaniem, w którym masz pełną kontrolę nad swoimi prywatnymi kluczami i aktywami. Możesz zaimportować praktycznie każdy portfel Web3, o ile daje ci pełną kontrolę nad frazą odzyskiwania i prywatnymi kluczami. Dzięki temu możesz w prosty sposób wziąć swoją frazę odzyskiwania i zaimportować ją do Trust Wallet.

Źródło:
https://trustwallet.com/blog/introducing-the-new-trust-wallet-mobile-app-and-browser-extension

https://trustwallet.com/blog/import-your-wallet-to-trust-wallet

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *