marek.ebiznes@gmail.com

Sonorus – Czym jest platforma? DJ Node – Jak zarabiać?

Zarabianie w Internecie

Sonorus – Czym jest platforma? DJ Node – Jak zarabiać?

Opis projektu Sonorus

Czy to rewolucja w Świecie Muzyki?

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat jednego z projektów, na które natknąłem się ostatnio – Sonorus. Dla wielu z Was nazwa ta może być nowa, ale po przeczytaniu wpisu, jestem pewien, że temat wam się rozjaśni.

Koncepcja firmy sonorus

Na samym początku, pojęcie połączenia muzyki z technologią blockchain wydało mi się nieco… dziwaczne? Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się o Sonorus, byłem sceptycznie nastawiony i zadałem sobie wiele pytań.

Czy to kolejna platforma próbująca połączyć blockchain z muzyką?

Czy to kolejne nody, które wypłacają nam tokeny jako możliwość pasywnego dochodu, wszystko to już oklepane przecież… No i właśnie, po głębszym zanurzeniu w świecie Sonorus zdałem sobie sprawę, że może to być coś ciekawego na rynku pod przyszłą hossę. Niby te nody oklepane, a jednocześnie jest to coś niszowego, co funkcjonuje na azjatyckim rynku, więc ma szansę złapać hype i pokazać jak się rozwinie w najbliższych latach dlatego postanowiłem się tym tematem bardziej zainteresować.

Z tego co wywnioskowałem, to sam ten model DJ Node to coś więcej niż tylko słuchanie utworów-to uczestnictwo w tworzeniu muzycznych trendów. Dodatkowo można potraktować to jako możliwość zarabiania tokenów SNS pasywnie, tokeny te będziemy mogli sprzedać jak wejdą na rynek.

Temat ten jest, póki co mało popularny w europie, jako platforma muzyczna może też za bardzo popularny się nie stać, jednak mnie przyciąga tutaj możliwość zarabiania niszowych tokenów, a dj noda można potraktować jako koparkę, która prócz zakupu nie generuje nam żadnych innych dodatkowych kosztów i to do mnie przemawia najbardziej!

Jak można zacząć zarabiać tokeny SNS?

Aby zarabiać tokeny, należy stać się posiadaczem dj noda. Zakupić dj noda można po założeniu konta na stronie Sonorus za pomocą portfela i za USDT na sieci bep20 (BSC). Dj node będzie nam dziennie dawał tokeny.

Należy pamiętać, że czym więcej jest sprzedanych Dj Node tym cena jednostkowa wzrasta.


Podczas zakupu użyj ten kod DZIĘKUJĘ – 0WDGUI


Tak wygląda mój DJ NODE

Czekam na tokeny 😀

Instrukcja zakupu step by step – https://sonorus.gitbook.io/dj-node-product/dj-node-purchase

DJ Node – co nam daje?

Po sprzedaży tych 10 000 cena będzie wzrastać o 25 USDT za każde kolejne 100 sprzedanych DJ Nodes.

Korzyści posiadania noda

 • Posiadacze DJ Node mają wyłączne korzyści, takie jak codzienne nagrody w $SNS, wzmocnione uprawnienia głosowania, nominowanie muzyki, udział w dochodach z transakcji muzycznych w sieci Sonorus oraz dodatkowe nagrody i przywileje.

W skrócie:

Maksymalnie będzie istnieć 50 000 DJ Nodes. Pierwsze 10 000 DJ Nodes są dostępne w cenie 600 $USDT za sztukę.

Tokenomia $SNS (Sonorus Token)

 • Token $SNS
 • Całkowita podaż: 1 miliard tokenów $SNS.
 • Platforma: Tokeny $SNS będą tworzone na BSC (BNB Smart Chain).
 • Wyłączne nagrody w tokenach dla posiadaczy DJ Node
 • Dzienna dystrybucja
 • Każdego dnia posiadacze DJ Node będą otrzymywać proporcjonalny udział z puli 300 000 $SNS.

  $SNS otrzymuje każdy DJ Node codziennie, jak policzyć ilość?
 • $SNS dla każdego DJ Node = Całkowite dziennie $SNS do dystrybucji / Całkowita liczba sprzedanych DJ Nodes.
 • W pierwszym roku: Codziennie będzie dystrybuowane 300 000 $SNS między posiadaczami DJ Node.
 • Mechanizm zmniejszania podaży: Codzienna ilość $SNS dla posiadaczy DJ Node będzie zmniejszana o połowę z upływem czasu.
 • Nagrody w drugim roku zostaną zmniejszone o połowę (150 000 $SNS dziennie).
 • W czwartym roku otrzymają tylko 25% ilości z pierwszego roku. Ten wzorzec będzie kontynuowany co 2 lata.
 • „halvingi” (zmniejszenia o połowę) będą miały miejsce co 2 lata.

Zastosowanie i użyteczność:

 • Token $SNS będzie miał różne zastosowania w ekosystemie Sonorus, takie jak mianowanie muzyki, staking, czy uczestniczenie w zarządzaniu siecią.

Społeczność

Sonorus buduje swoją społeczność. Nie jesteśmy tu tylko anonimowymi użytkownikami. Użytkownicy tworzą zespół, który ma realny wpływ na rozwój platformy. Wymieniają się opiniami, dyskutują o nowych wydaniach, wspierają artystów, w których wierzą.

Aplikacja na telefon

Aplikacja jest dostępna na android oraz ios

Roadmapa

Q2, 2023 Projekt „Free Market”

 • Nowy mechanizm wyceny nagrań muzycznych – wartość Twojego nagrania muzycznego wzrośnie, gdy będzie kupowane przez więcej osób!
 • Rynek nagrań muzycznych – Teraz możesz handlować kopiami swojej muzyki!

Projekt „Infra Upgrade”

 • Bezpośrednie logowanie za pomocą twojego portfela kryptowalut
 • Jeśli nie masz takowego, z łatwością stworzymy dla Ciebie nowy portfel dzięki naszej współpracy z Particle Network

Q3, 2023 Projekt „Launchpad”

 • Portal dla artystów muzycznych: Całkowicie nowa platforma dla WSZYSTKICH artystów, aby przesyłać i publikować swoje prace muzyczne za pośrednictwem protokołu Sonorus
 • Music Launchpad: Pozwól społeczności zdecydować, jaką ma być muzyka

Projekt „DJ”

 • Uruchomienie DJ Node, znaczącego NFT zarządzania, który daje wyłączny dostęp do kształtowania zdecentralizowanego świata muzyki. W miarę rozwoju i rosnącej siły ekosystemu Sonorus, posiadacze DJ Node czerpią korzyści i nagrody z tego wynikające.

Q4, 2023 Projekt „Launchpad Vol. 2”

 • Ulepszony Music Launchpad, mający na celu poprawę zdecentralizowanego zarządzania nominacjami muzycznymi i walidacją własności, by wzmacniać artystów

Projekt „Talent Scout”

 • Posiadacze DJ Node uzyskają wyjątkowe przywileje w popieraniu nowych wydań muzycznych na Sonorus Music Launchpad i będą cieszyć się przyszłym udziałem w dochodach z muzyki, którą poparli

Kampanie Airdrop SNS

 • Druga fala airdrop tokenów SNS zaprojektowana, by nagradzać naszych lojalnych i aktywnych kolekcjonerów muzyki w aplikacji Sonorus

Q1, 2024 Projekt „Collector Network”

 • Seria funkcji społecznościowych umożliwiających użytkownikom tworzenie ich profili społecznościowych na Sonorus i prezentowanie ich rekomendacji muzycznych oraz wcześniejszych osiągnięć
 • Posiadacze DJ Node będą nie tylko korzystać ze specjalnie zaprojektowanych prezentacji ich profili, ale także z większej wagi w odkrywaniu profilu, co sprawia, że ich wybory muzyczne są łatwiejsze do rozpoznania przez innych kolekcjonerów muzyki

Projekt „Loyalty Rewards”

 • Wprowadzenie serii nagród lojalnościowych dla naszej wspaniałej społeczności, która nas wspierała przez cały czas. Nagrody będą szczególnie sprzyjać posiadaczom tokenów SNS i posiadaczom DJ Node.

Podsumowanie

Sonorus DJ Node otwiera pewne drzwi do nowej ery zdecentralizowanej sceny muzycznej, proponując swoim właścicielom korzyści, których nie proponuje nikt inny. Jako posiadacze noda otrzymamy od codziennych bonusów w tokenach, przez silniejszy głos w decyzjach na platformie po podział zysków. Z limitowaną liczbą dostępnych w sprzedazy DJ Nodes i elastyczną strategią cenową, ten element jest kluczem do kształtowania przyszłości tego projektu. Dla mnie to pewna perełka wśród nowych projektów i z niecierpliwością czekam na to, co przyniesie przyszłość tej platformy.

Mam nadzieję, że to bardziej szczegółowe podsumowanie pomogło w zrozumieniu tokenomii projektu Sonorus. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, daj znać!

Pamiętaj o tym!

Nie jestem doradcą finansowym. Treści na tym blogu oraz moim kanale YouTube służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym i spekulacyjnym. Zawsze pamiętaj o tym, aby przed podjęciem, jakiejkolwiek decyzji o zakupie czy inwestycji przeprowadzać swoje badania, czyli zrób DYOR. Dokładnie przeanalizuj rynek i bazuj na różnorodnych źródłach. Zasada DYOR (Do Your Own Research) jest kluczowa. Inwestycje, zwłaszcza w kryptowaluty, niosą za sobą ryzyko. Inwestycje związane z kryptowalutami mogą też być szczególnie nieprzewidywalne. Nie kieruj się jedynie treściami z tego kanału przy podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych… Inwestuj swoje pieniądze lub kryptowaluty ostrożnie i z rozwagą.


Next Block Expo
z hasłem HAJSOHOLICY


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *