marek.ebiznes@gmail.com

Celestia TIA -Airdrop, Premarket, Listing

Zarabianie w Internecie

Celestia TIA -Airdrop, Premarket, Listing

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat Celestia TIA

Potencjalnie do zdobycia było min 50 tokenów po cenie OTC 2.5$, jak będzie zobaczymy

Oparta na Cosmos SDK, Celestia to pierwsza modułowa sieć blockchain, która skaluje weryfikowalność wraz z liczbą użytkowników. Jest zaprojektowana, aby umożliwić każdemu łatwe wdrożenie własnego blockchaina przy minimalnych kosztach ogólnych. Celestia to publiczny łańcuch, który przechowuje rekordy transakcji i zapewnia dostępność danych.

Airdrop

Niedawno dostaliśmy informację o planowanym Airdrop od Celestia, gdzie tokeny TIA były oferowane za staking na sieci Cosmos oraz za aktywność związane z sieciami. Nasza społeczność była na bieżąco informowana poprzez różne kanały komunikacji.

Informacje były umieszczone na naszym discord, telegram, a nawet na twitter i moim facebooku aby jak najwięcej osób mogło się dowiedzieć i sprawdzić, czy mają możliwość odebrania tokenów.

Jeśli nie korzystasz z tych kanałów, przegapiłeś okazję, to pamiętaj, by być bardziej czujnym w przyszłości.

Napiszę też wprost, bo niektórzy płaczą mi wręcz w prywatnych wiadomościach-jak pilnujesz i jak się interesujesz tak masz. Dołącz do kanałów, będziesz dobrze poinformowany i miał większe szanse zdobyć airdropy kolejnym razem!

Nie płacz teraz, że ty nie wiedziałeś, nie widziałeś czy nie miałeś czasu tego zrobić! Miałeś czas od 16.09.2023 do 18.10.2023 cały miesiąc!

Zgłosić się po nie należało do 17 października 2023 roku, kto tego nie zrobił airdrop jego airdrop przechodził do puli podziału dla wszystkich innych, którzy poprawnie zarejestrowali swój adres do o odbioru tokenów tia, które będą dostępne automatycznie na naszych portfelach dnia 31.10.2023 w momencie listingu. Łącznie 576 653 adresy miały prawo do żądania odebrania airdropu, jednak nie wszyscy to zrobili, dlatego nagrody na pojedynczy zakwalifikowany adres zostały zwiększone.

Jak można było zyskać Tokeny TIA?

Żeby się zakwalifikować, wystarczyło odwiedzić https://genesis.celestia.org/ i sprawdzić uprawnienia do otrzymania TIA.

Listing Celestia TIA

Z zapowiedzi wynika, że handel tokenami TIA rozpocznie się o 15:00 czasu polskiego na giełdach takich jak ByBit, Kucoin, Bitget, Lbank, Mexc i Binance. Dla tych, którzy są zainteresowani zakupem, warto mieć przygotowane USDT.

Handel OTC na Kucoin

Handel OTC, czyli handel „poza giełdą”, to idealny wybór dla tych, którzy chcą dokonać bezpośrednich transakcji z innymi użytkownikami, zasada jest ta sama co handel P2P. Warto jednak pamiętać o pewnych ryzykach związanych z handlem OTC, takich jak brak regulacji czy możliwość wpływu na cenę na giełdzie.

Kluczowe Informacje dotyczące OTC

 • Bezpośrednie transakcje: Zawierane między kupującym a sprzedającym, często za pośrednictwem brokera OTC.
 • Prywatność: Szczegóły transakcji są znane tylko obu stronom.
 • Cena: Ustalana przez negocjacje, a nie przez rynek.
 • Ryzyko: Potencjalnie większe, z uwagi na brak regulacji.

Zakończenie Marketu OTC na Kucoin

Jeśli jesteś użytkownikiem Kucoin, ważne są następujące terminy: Pre-Market zakończy się o 13:50 31 października 2023 (UTC), a rozliczenie rozpocznie się o 14:00 tego samego dnia. Ostateczny termin dostawy ustalony jest na 4 godziny po uruchomieniu handlu przez KuCoin.

Automatyczna Dostawa Tokenów

Jeśli masz na swoim koncie odpowiednią ilość tokenów TIA, system KuCoin automatycznie zarządza dostawą. Jednakże jeśli nie dokonasz dostawy w wyznaczonym czasie, możesz stracić swoje zabezpieczenie.

Sposoby Dostawy Tokenów

 • Depozyt: Upewnij się, że masz poprawny adres i przetransferuj tokeny przed terminem dostawy.
 • Zakup na rynku: Jeśli potrzebujesz więcej tokenów, możesz je kupić i przenieść na odpowiednie konto przed dostawą.

Źródło https://www.kucoin.com/announcement/en-Pre-Market-Closure-and-Delivery-Schedule-for-Celestia-TIA?utm_source=TwitterContent

Instrukcja Obsługi Handlu Pre-Market na KuCoin

 1. Definicja Pre-Market: Pre-Market to platforma handlowa Over-The-Counter (OTC) dostępna wyłącznie przed oficjalnym wprowadzeniem nowego tokenu. Umożliwia ona kupującym i sprzedającym ustalanie cen i realizację transakcji, zapewniając uprzednie ustalenie cen i płynności. Przed handlem upewnij się, że posiadasz odpowiednie środki i dokonasz dostawy w ustalonym czasie.
 2. Czas dostawy: Odnosi się to do okresu, w którym oczekuje się, że token zostanie przekazany od sprzedawców do kupujących. Ważne jest, aby być świadomym strefy czasowej dostawy. Zazwyczaj sprzedawcy mają 4 godziny na przygotowanie dostawy po wprowadzeniu tokenu na KuCoin.
 3. Wskaźnik zastawu: Oznacza to część wartości zamówienia, która musi być zdeponowana jako zabezpieczenie. Niedokonanie dostawy w określonym czasie może skutkować utratą całego zabezpieczenia.
 4. Wskaźnik opłaty transakcyjnej: Jest to określony procent oparty na wartości transakcji, który różni się w zależności od handlowanego tokenu.
 5. Harmonogram handlu Pre-Market: Godziny pracy Pre-Market są zgodne z oficjalnym czasem wprowadzenia nowego tokenu. Gdy KuCoin rozpocznie handel nowym tokenem na głównym rynku, handel na Pre-Market zostanie zatrzymany.
 6. Protokół w przypadku opóźnienia lub anulowania wprowadzenia tokenu:
  • Opóźnienie: Zrealizowane zamówienia pozostają ważne. Nowy czas dostawy zostanie ogłoszony przez KuCoin. Nierealizowane zamówienia zostaną anulowane, jeśli Pre-Market został zamknięty.
  • Anulowanie: Wszystkie zamówienia są unieważnione. Środki zamrożone z powodu handlu na Pre-Market zwykle są zwracane na konto handlowe użytkownika w ciągu jednego dnia roboczego. Opłaty transakcyjne nie będą naliczane.
 7. Obliczanie zamrożonej kwoty w Pre-Market:Zamrożona kwota podczas handlu na Pre-Market to iloczyn łącznego obrotu tokenu Pre-Market i wskaźnika zastawu (Z%). Na przykład, jeśli Z=100%, zamrożona kwota dla zakupu i sprzedaży 1000USDT tokenu Pre-Market wynosi 1000USDT.
 8. Wytyczne dotyczące anulowania zamówień:
  • Niedokończone zamówienia: Mogą być one anulowane przez kupującego lub sprzedającego bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.
  • Dokończone zamówienia: Po finalizacji te zamówienia pozostają nieodwołalne, chyba że listing związanego tokenu zostanie anulowany.
 9. Struktura opłat w Pre-Market:Zazwyczaj stosuje się opłatę w wysokości 2,5% od całej kwoty transakcji. W zależności od handlowanego tokenu mogą obowiązywać minimalne lub maksymalne opłaty za zamówienie.Opłata likwidacyjna: W przypadkach, gdy kupujący lub sprzedający nie dostarczy w wyznaczonym czasie, KuCoin nałoży opłatę likwidacyjną, która zostanie potrącona z zabezpieczenia.Należy zauważyć, że opłaty nie są naliczane za niewykonane zamówienia. Ponadto opłaty z handlu Pre-Market różnią się od opłat na głównym rynku KuCoin.

Źródło: https://www.kucoin.com/announcement/Pre-Market-Trading-User-Guidelines

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *