marek.ebiznes@gmail.com

Celestia TIA – Podsumowanie

Zarabianie w Internecie

Celestia TIA – Podsumowanie

40 300 PLN, czyli 9700$ 🔥 tyle mi udało się zdobyć z AIRDROPA CELESTIA

Mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni? Fajny wyszedł airdrop dla cosmonautów 👨‍🚀 całkiem taki nie spodziewany, ponieważ ja już w roku 2022 rozdzieliłem staking atoma na wiele portfeli, co komunikowałem na grupie.

Celestia mi zapłaciła na ten moment dodatkowo 1800$ i jeszcze sporo jej mam, bo sprzedam jakieś plus minus 30% całości. Posiadam 4000 szt TIA.

Wydaje mi się, że zarówno celestia jak i dydyx wprowadzą trochę świeżości w ekosystem atoma, może na tej hossie której się spodziewamy nas pozytywnie zaskoczą.

Nie wiem, czy macie jeszcze Juno, ale one tez ostatnio rośnie, u mnie też w stake trochę leży i całą besse się stakowało, jak wiele zostawionych przeze mnie tokenów z ekosystemu cosmos, a zwłaszcza tych, które otrzymałem jako airdropy.

Nie zmienia to jednak faktu i wniosku, jaki się nasuwa, że w bessie się raczej skupuje tokeny i wrzuca w staking, a nie robi się tego na hossie jak wiele z nas zrobiło z atomem.

Ja na hossie będę chciał sprzedać większość z portfela na wzrostach i poziomami tak jak zrobiłem do tej pory, może i uda się sprzedać stake.

Finalnie zostawiłem moonbaga ponad 1000 atomów, którego mógłbym sprzedać i odkupić teraz za cząstkę ceny, ale pewnie nie dostałbym Celestia. I około 9700$ z niej. Na ten moment.

Gratki tym, co sprzedali za 3$ na mexc, bo takie osoby mamy na grupie 😀 jednak jest to mały ułamek całości. Większość sprzedała między 2.2 a 2.5$. Spodziewam się jednak pozytywnego odbioru tego airdropa przez społeczność, bo jest on dla nas zaskoczeniem.

Wniosek na dziś…

Patrząc na całą akcję, można było spokojnie poczekać do wieczora i sprzedać w okolicy 2.4$ niż się emocjonować 🙂

Teraz wiecie, że sprawdza się na hossie to, co powtarzam, czyli przygotowanie narzędzi, a takimi narzędziami są giełdy!

Wydaje mi się, że tak się akurat stało z uwagi, że mamy pozytywny sentyment i sporo ludzi czeka na altseason, zobaczymy co dalej!

Potencjalnie do zdobycia było min 50 a średnio 250 tokenów po cenie OTC 2.5$, jak będzie zobaczymy

Celestia to 0parta na Cosmos SDK, pierwsza modułowa sieć blockchain, która skaluje weryfikowalność wraz z liczbą użytkowników. Jest zaprojektowana, aby umożliwić każdemu łatwe wdrożenie własnego blockchaina przy minimalnych kosztach ogólnych. Celestia to publiczny łańcuch, który przechowuje rekordy transakcji i zapewnia dostępność danych.

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO

Dołącz do naszego Discorda


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *