marek.ebiznes@gmail.com

Bybit- Launchpad

Zarabianie w Internecie

Bybit- Launchpad

Mamy kolejny Launchpad na Bybit, tym razem 5IRE

Załóż konto: https://partner.bybit.com/b/marek505

Jak obliczane są moje zasoby dla subskrypcji MNT lub loterii USDT?

Podczas 5-dniowego okresu snapshot (migawki), twoje średnie dzienne zasoby w Twoim Funding Account, Spot Account i Derivatives Account (lub Unified Trading Account i Inverse Derivatives Account) będą rejestrowane poprzez godzinne snapshoty. Średnia dzienna zasobów na bieżący dzień będzie aktualizowana o 3AM UTC następnego dnia.

Na przykład, powiedzmy że Bob rejestruje się na Bybit 28 października i wpłaca 100 MNT na swoje Spot Account co godzinę, zaczynając od 9PM UTC. Jego godzinne snapshoty salda będą rejestrowane jak następuje: 100 MNT o 9PM UTC, 200 MNT o 10PM UTC i 300 MNT o 11PM UTC. W tym scenariuszu, jego średnia dzienna MNT na Spot Account 28 października wyniesie 25 MNT.

[(100 + 200 + 300) / 24] = 25

Po 3AM UTC 29 października, Bob będzie mógł zobaczyć swoje średnie dzienne MNT (Spot Account) z 28 października, zaktualizowane do 25 MNT.

Jak przeprowadzane są obliczenia dla wymagań handlu na Spot, aby określić, czy kwalifikuję się na dwa (2) czy trzy (3) bilety?

Podczas 5-dniowego okresu snapshot, twoja łączna zsumowana objętość handlu z Spot Trading, Spot Copy Trading, Grid Bot, DCA Bot, Spot Margin Trading i Leveraged Tokens będzie rejestrowana poprzez dzienne snapshoty. Obejmuje to wszystkie twoje transakcje kupna i sprzedaży. Należy pamiętać, że objętość handlu z Derivatives Trading nie będzie liczyć. Twoja łączna średnia dzienna objętość handlu na bieżący dzień będzie aktualizowana o 3AM UTC następnego dnia.

Dla par denominowanych w USDT, objętość handlu to suma wartości zleceń dla każdego wykonanego zlecenia USDT. Dla par nie denominowanych w USDT, objętość handlu zostanie przeliczona na USDT według ceny zamknięcia dnia.

Na przykład, rozważmy Boba, który zapisuje się na Bybit 28 października i prowadzi transakcję na Spot o wartości 100 USDT o 9PM UTC, a następnie 200 USDT o 10PM UTC. W tym przypadku, jego łączna zsumowana objętość handlu podczas okresu snapshot wyniesie 300 USDT.

100 + 200 = 300

Po 3AM UTC 29 października, Bob będzie mógł zobaczyć swoją dzienną zsumowaną objętość handlu z 28 października, zaktualizowaną do 300 USDT.

Jak przeprowadzane są obliczenia dla wymagań posiadania aktywów, aby określić, czy kwalifikuję się na dwa (2) czy trzy (3) bilety?

Podczas 5-dniowego okresu snapshot, twoja średnia dzienna posiadanych aktywów ze wszystkich kryptowalut w twoim Funding Account, Spot Account i Derivatives Account (lub Unified Trading Account i Inverse Derivatives Account) będzie rejestrowana poprzez godzinne snapshoty. Średnia dzienna posiadanych aktywów na bieżący dzień będzie aktualizowana o 3AM UTC następnego dnia.

Dla aktywów nie denominowanych w USDT, posiadane aktywa zostaną przeliczone na USDT używając ceny zamknięcia dnia.

Na przykład, rozważmy Boba, który rejestruje się na Bybit 28 października i wpłaca 100 MNT (tylko na swoje Funding Account) co godzinę zaczynając od 9PM UTC. Jego godzinne snapshoty salda będą rejestrowane jako 100 MNT o 9PM UTC, 200 MNT o 10PM UTC, i 300 MNT o 11PM UTC. W tym scenariuszu, jego średnia dzienna MNT w jego Funding Account 28 października wyniesie 25 MNT.

[(100 + 200 + 300) / 24] = 25

Załóżmy, że cena zamknięcia MNT/USDT wynosi 1 USDT 28 października. Po 3AM UTC 29 października, Bob będzie mógł zobaczyć swoje średnie dzienne posiadane aktywa z 28 października, zaktualizowane do 25 USDT.

25 * 1 = 25 USDT

Zasady Snapshot

Twoje średnie dzienne posiadane aktywa w twoich Funding, Spot i Derivatives Accounts (lub Unified Margin Account/Unified Trading i Inverse Derivatives Accounts) podczas okresu snapshot muszą być równe lub większe niż minimalna określona kwota i będą zaokrąglane w dół do najbliższej liczby całkowitej.

Twoje średnie dzienne posiadane aktywa w twoich Funding, Spot i Derivatives Accounts (lub Unified Margin Account/Unified Trading i Inverse Derivatives Accounts), będą aktualizowane o 3AM UTC każdego dnia. Ze względu na dużą liczbę obliczeń, jednak może być opóźnienie w aktualizacji twoich średnich dziennych posiadanych aktywów.

O tokenie przeczytasz więcej tutaj:

Strona projektu: https://www.5ire.org/

Whitepaper https://uploads-ssl.webflow.com/6217c768b8b19637dc690fd8/6329e84d12e3aa52816b7e76_whitepaper_March%2022.pdf

Całkowita podaż tokenów 5IRE wynosi 1,5 miliarda, przydzielona w następujący sposób:

25% dla ekosystemu, do podziału między skarbnicę, rezerwę, influencerów, fundusz doradzający darczyńców, marketing i fundację.

27,42% na nagrody dla walidatorów.

26,31% na prywatną sprzedaż.

10% dla zespołu.

7% na płynność.

4% dla doradców.

0,23% na sprzedaż IEO.

0,04% na tokeny/marketing IEO.

Research Bybit: https://learn.bybit.com/blockchain/what-is-5ire/

Materiały są sponsorowane moim czasem, wysiłkiem i pasją

Artykuł, post lub wideo jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie!

Zapraszam na Film

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *