marek.ebiznes@gmail.com

HereWallet – Nowy portfel ekosystemu NEAR

Zarabianie w Internecie

HereWallet – Nowy portfel ekosystemu NEAR

Jak powstał portfel Here Wallet

Pobieramy NEAR wallet Tutaj

NEAR Foundation przyznała grant w wysokości 50 000 dolarów na rozwój portfela mobilnego dla protokołu NEAR – HERE Wallet

Na początku czerwca 2023 Fundacja NEAR przyznała grant w wysokości 50 000 dolarów na rozwój HERE Wallet. Celem jest stworzenie pierwszego portfela mobilnego dla protokołu NEAR, co uczyni NEAR jeszcze bardziej dostępnym i bliższym ludziom. Teraz, aby korzystać ze wszystkich funkcji NEAR i interakcji z dApp, nie potrzebujesz już komputera.

Aplikacja, oprócz dostępu do transferów i zakupów NEAR, wspiera ważne projekty ekosystemu. Dostępne jest Liquid Staking, pozwalające wszystkim użytkownikom HERE Wallet zacząć zarabiać dochód w NEAR jednym kliknięciem. Dostępne jest także szybkie kupno i sprzedaż NEAR za bitcoina. Wszystkie te funkcje umożliwiają podstawowym użytkownikom pełne korzystanie z ekosystemu NEAR.

Czym jest Here Wallet?

HERE Wallet

HERE Wallet to mobilny portfel kryptowalutowy zaprojektowany specjalnie dla ekosystemu NEAR Protocol. Ma na celu ułatwienie użytkownikom dostępu do różnych funkcji związanych z NEAR, takich jak transferowanie środków, zakup NEAR za pomocą Bitcoinów lub innych kryptowalut i walut fiat, staking, a także korzystanie z aplikacji zdecentralizowanych (dApps).

HERE Wallet został stworzony z myślą o tym, aby NEAR stał się bardziej dostępny i przyjazny dla użytkownika, eliminując konieczność korzystania z komputera do wykonywania podstawowych operacji w sieci NEAR. Aplikacja ma również na celu wspieranie ważnych projektów w ekosystemie NEAR, oferując funkcje takie jak Liquid Staking, co pozwala użytkownikom zarabiać w NEAR.

Strona Here Wallet – https://www.herewallet.app/

HOT Wallet na Telegram

HOT Near Wallet jest inicjatywą oraz funkcją zintegrowaną z aplikacją Telegram, służącą do zarządzania HOT – tokenem używanym w ekosystemie NEAR, szczególnie wewnątrz tej aplikacji.

HOT umożliwia wykonywanie transakcji na blockchainie, granie w gry i płacenie za transfery, działając jako token fungible (FT), który ma funkcjonalności natywnych tokenów blockchainów pierwszej warstwy (L1). Unikalność HOT polega na tym, że pozwala on na meta-transakcje w ekosystemie NEAR, a w przyszłości będzie można go wykorzystać do transakcji na Ethereum i innych podobnych sieciach dzięki technologii Chain Abstraction.

Różnica między tymi dwoma rodzajami portfeli polega na ich specyficznym zastosowaniu i integracji. HERE Wallet jest skoncentrowany na ogólnym dostępie i użytkowaniu ekosystemu NEAR na urządzeniach mobilnych, oferując szeroki zakres funkcji.

HOT Wallet na Telegram z kolei jest bardziej niszowym rozwiązaniem, skupionym na specyficznym tokenie (HOT) i jego zastosowaniu w ramach jednej aplikacji (Telegram), potencjalnie oferując unikalne możliwości dla użytkowników tej platformy i umożliwia powiększanie się społeczności korzystającej z NEABlog https://www.herewallet.app/blog/

NearWallet – Aplikacja na telegram do kopania HOT

Jak zacząć kopać HOT?

Tworzymy konto, aby zacząć codziennie zbierać HOT

https://t.me/herewalletbot/app?startapp=1376236-village-17563

 • Zapisujemy seed
 • Doładowujemy portfel o kilka Near z rekomendowanej giełdy
 • Wykonujemy zadania w aplikacji
 • Odbieramy HOT
 • Robimy Upgrade-y
 • Zapraszamy znajomych do zabawy

Dodajemy się do teamu HajsoHolicy

https://t.me/herewalletbot/app?startapp=village17563

Aplikacja na Telefon HERE Wallet

Jak zacząć kopać HOT

Proces kopania zaczyna się, gdy utworzysz portfel i odbierzesz pierwszy darmowy HOT, klikając „Odbierz”.

Przechowywanie

Na początku masz bardzo mały ogień, który musisz utrzymywać co 2 godziny. W tym celu służy wskaźnik Przechowywania (Storage). Gdy wskaźnik się zapełni, kopanie HOT zostanie zatrzymane, dopóki nie odbierzesz swoich tokenów.

Przechowywanie początkowo wystarcza na 2 godziny kopania, ale możesz je zwiększyć, używając HOT.

Poziomy Przechowywania:

 • Poziom 0 – Drewniane Przechowywanie – 2 godziny – za darmo
 • Poziom 1 – Metalowe Przechowywanie – 3 godziny – 0,2 HOT
 • Poziom 2 – Modułowe Przechowywanie – 4 godziny – 0,5 HOT
 • Poziom 3 – Płynne Przechowywanie – 6 godzin – 1 HOT
 • Poziom 4 – Tytanowe Przechowywanie – 12 godzin – 4 HOT
 • Poziom 5 – Złote Przechowywanie – 24 godziny – 10 HOT

Prędkość Kopania

Prędkość kopania zwiększa się wraz z ilością posiadanych HOT. Istnieją 3 sposoby na zwiększenie prędkości kopania:

 • Kominek (Fireplace): odpowiada za podstawową prędkość kopania i można go ulepszać, używając HOT.

Poziomy Kominka:

 • Poziom 0 – Kominek Drewniany – 0,01 HOT/godzinę – za darmo
 • Poziom 1 – Kominek Kamienny – 0,015 HOT/godzinę – 0,2 HOT
 • Poziom 2 – Kominek Gazowy – 0,02 HOT/godzinę – 1 HOT
 • Poziom 3 – Kominek Neonowy – 0,025 HOT/godzinę – 2 HOT
 • Poziom 4 – Kominek Wielo-Neonowy – 0,03 HOT/godzinę – 5 HOT
 • Poziom 5 – Złoty Kominek – 0,05 HOT/godzinę – 15 HOT
 • Drewno: służy do znaczącego zwiększenia kopania HOT, przeznaczone dla najbardziej aktywnych użytkowników. Aby uzyskać mnożnik, musisz wykonać różne misje.
 • System poleceń: najefektywniejszym sposobem na kopanie HOT jest zapraszanie przyjaciół. Dzięki dwupoziomowemu systemowi poleceń otrzymujesz dodatkowe 20% po każdym odbiorze wykonanym przez bezpośredniego poleconego i 5% po każdym odbiorze wykonanym przez osoby zaproszone przez twojego poleconego.

Odbieranie HOT

HOT zostaje zapisany na blockchainie (on-chain) po jego odbiorze.

Hito wallet – limitowana edycja HOT

Preorder portfela HOLD (HITO X HOT LIMITED EDITION)

Portfel można zamówić w preorder, na rynek wypuszczonych zostanie 5000 unikalnych portfeli, dodatkowo jeśli zakupimy portfel to mamy otrzymać NFT.

Ja zdecydowałem się na zakup tego portfela jako ciekawostkę oraz z aspektem spekulacyjnym pod ewentualny airdrop, ponieważ zamówiłem też telefon solany, otrzymałem NFT i co jakiś czas otrzymuję airdropy, które praktycznie zwróciły mi koszt zakupu telefonu.

Zamawiając z mojego linka, mam szanse na otrzymanie portfela z wyższym numerem, jaki to będzie miało wpływ jeszcze nie wiem.

https://hito.xyz/hold/b7c149a5c1625729

Strona Hito X HOT – https://hold.hotdao.ai/


Zgarnij BONUS 50€ od LUNO

Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *