marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – AVAIL – jak odebrać?

Zarabianie w Internecie

Airdrop – AVAIL – jak odebrać?

Avail rozpoczęło airdrop o nazwie „Unification Drop”, oferując społeczności blockchain szansę na zdobycie 600 milionów tokenów AVAIL. Airdrop jest skierowany do różnych grup użytkowników, w tym programistów ekosystemu blockchain, uczestników testnetów z premią, użytkowników rollupów, stakerów PoS Polygon oraz znaczących członków społeczności.

Jak Sprawdzić Swoją Kwalifikację?

  1. Wejdź na stronę https://claim.availproject.org/
  2. Zaloguj się, używając swojego portfela Avail lub odpowiednich portfeli Ethereum oraz Starknet, kont Github lub Twitter.
  3. Podpisz wiadomość z Twojego portfela, aby potwierdzić posiadanie adresu.
  4. Sprawdź dostępność przycisku do zgłaszania roszczeń, a następnie kliknij go, aby zweryfikować swoje roszczenie.

Kto Jest Kwalifikowany?

  • Blockchain Ecosystem Developers: Deweloperzy, którzy wniesli wkład w publiczne repozytoria projektów.
  • Incentivised Testnet Contributors: Uczestnicy Clash of Nodes i Light Client Lift-off.
  • Rollup Users: Użytkownicy Arbitrum One, OP Mainnet, Polygon zkEVM, Starknet oraz zkSync era.
  • Polygon PoS Stakers: Stakerzy Polygon PoS.
  • Significant Community Contributors: Wnioskodawcy obejmują wybitne instytucje akademickie i indywidualnych kontrybutorów.

Ważne Daty

Użytkownicy mogą weryfikować swoje roszczenia do 4 maja 2024 roku do godziny 23:59 GMT. Tokeny zostaną rozdzielone po uruchomieniu głównej sieci Avail DA.

Bezpieczeństwo i Ostrzeżenia

Avail podkreśla, że nigdy nie proszą o prywatne klucze ani frazy seed. Użytkownicy powinni upewnić się, że korzystają tylko z oficjalnej strony do zgłaszania roszczeń (claim.availproject.org) i być świadomymi prób phishingu.

Co Dalej?

Avail zapowiedział również przyszłe kampanie mające na celu nagradzanie jeszcze większej liczby użytkowników. Dlatego warto śledzić aktualizacje i zapowiedzi od Avail.

Airdrop Avail to nie tylko okazja do zdobycia tokenów, ale także sposób na docenienie tych, którzy aktywnie przyczyniają się do rozwoju ekosystemu blockchain. Uczestnictwo w airdropie to też świetna okazja do zaznajomienia się z innowacyjnymi rozwiązaniami Avail w zakresie dostępności danych, agregacji oraz bezpieczeństwa współdzielonego, które mają na celu unifikację Web3.

Dla osób zainteresowanych, przypominam o konieczności śledzenia oficjalnych kanałów Avail na Twitterze, Telegramie oraz Facebooku, aby nie przegapić nowych airdropów i aktualizacji.

Powodzenia!


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *