marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – BounceBit – jak się zakwalifikować

Zarabianie w Internecie

Airdrop – BounceBit – jak się zakwalifikować

Odwiedź stronę airdropu BounceBit. https://bouncebit.io/
Podłącz swój portfel.
Wprowadź kod zaproszenia – kod znajdziesz na Telegramie lub discordzie
Podłącz swoje konta Twitter i Discord.Teraz aby zbierać punkty, można przesłać mostem z BSC co najmniej 10 dolarów w FDUSD lub BTC
Możesz zdobyć niektóre z tych tokenów na Binance.
Zaczniesz zdobywać punkty na podstawie twoich depozytów.
Możesz odebrać punkty z sekcji „Hallway” raz na 24 godziny.
Zapraszaj również przyjaciół, aby zarobić 10% ich punktów.

BounceBit to łańcuch stakingowy BTC zaprojektowany specjalnie dla Bitcoina, wspierany przez Breyer Capital, CEFFU i Mainnet Capital.

Głównym celem BounceBit jest stworzenie dedykowanego środowiska wykonawczego smart kontraktów dla Bitcoina.

BounceBit wprowadza koncepcję App Store i BounceBox, umożliwiając użytkownikom szybkie wdrażanie własnych zdecentralizowanych aplikacji w ekosystemie BTC.

BouceBit pozyskał 6 milionów dolarów od inwestorów takich jak Binance, dao5 i OKX Ventures i uruchomił kampanie punktowe oraz testnet.

Potwierdzili, że uruchomią własny token, „BB”, i zasugerowali nagradzanie wczesnych użytkowników. Użytkownicy, którzy zbierają punkty i dołączają do testnetu, prawdopodobnie otrzymają airdrop, gdy ich token zostanie uruchomiony.

Potwierdzili, że uruchomią swój token „BB” i zasugerowali nagradzanie wczesnych użytkowników. Użytkownicy, którzy zbierają punkty i biorą udział w ich testnecie, prawdopodobnie otrzymają airdrop, gdy ich token zostanie uruchomiony.


BounceBit to innowacyjny protokół middleware, który wprowadza zupełnie nowy wymiar w klasie aktywów Bitcoin, tworząc most między tradycyjnymi finansami (CeFi) a zdecentralizowanym finansowaniem (DeFi). Kluczową innowacją, która napędza ten projekt, jest mechanizm restakingu BTC. Dzięki niemu możliwe jest budowanie bogatej infrastruktury wspierającej różne zastosowania Bitcoinów, od łańcuchów bocznych, przez oracla, mosty, po maszyny wirtualne i warstwy dostępności danych.

Fundamenty CeFi + DeFi w BounceBit Podstawą restakingu BTC są regulowane fundusze powiernicze, które gwarantują bezpieczeństwo i transparentność operacji. Wspierane przez renomowane instytucje jak Mainnet Digital i Ceffu, umożliwiają one zdeponowanie różnych form Bitcoinów, w tym BTCB na BNBChain czy WBTC. Dzięki integracji z systemem Mirror X Ceffu, wszystkie transakcje są dokładnie śledzone, co w połączeniu z audytowanymi bilansami Mainnet Digital, podnosi poziom zaufania i integralności.

Klienci bezpieczeństwa wspólnego (SSCs) SSCs to aplikacje wykorzystujące restaking, które mają potencjał całkowitego odmienienia ekosystemu. Mogą to być różnorodne łańcuchy boczne, warstwy szybkiej finalizacji, wirtualne maszyny czy mosty. Dzięki SSC, BounceBit otwiera drzwi do nowych możliwości dla uczestników ekosystemu, przyspieszając innowacje i szerokie wykorzystanie smart kontraktów.

Jak wykorzystać BTC w BounceBit? Użytkownicy mają kilka opcji:

  • Delegowanie tokenów do walidatorów, co przekłada się na otrzymanie pochodnej stakowania w płynie, stBTC. Ten stakowany BTC może być ponownie wykorzystany do zarabiania dodatkowych nagród stakingowych lub innych celów ekonomicznych, jak Liquid Restaking Tokens.
  • Bezpośrednie stakowanie BTC do SSC, takich jak mosty i oracla.
  • Uczestnictwo w działaniach DeFi, takich jak Automated Market Makers (AMM), trading z dźwignią, farming i inne.

Pierwsza Odsłona – BounceBit PoS Chain Pierwszą wizytówką infrastruktury restakingu BTC będzie BounceBit PoS Chain. Dzięki systemowi dual-tokenowemu wykorzystującemu bezpieczeństwo, płynność i niską zmienność natywnego Bitcoina, stanowi on nową jakość wśród rozwiązań warstwy 2. W odróżnieniu od innych, BounceBit operuje na poziomie aktywów, nie protokołu, co stanowi świeże podejście Proof of Stake warstwy 1.

W zabezpieczonych warunkach CeFi BTC zostaje zablokowany, umożliwiając emisję opakowanego BTC na łańcuchu BounceBit, znanego jako bounceBTC. Ta forma BTC może być delegowana do operatorów węzłów, a w zamian użytkownik otrzymuje voucher, stBTC, który może być ponownie stakowany w inne SSC lub wykorzystany do dalszego generowania zysków. To wszystko dzieje się, podczas gdy zablokowane BTC generuje bezryzykowny zysk dzięki arbitrażowi stopy fundowania.

Plan na drodze Droga BounceBit prowadzi do uruchomienia Mainnet w kwietniu, zbiegając się z halvingiem Bitcoin. Przed i w dniu startu zarówno Testnet, jak i Mainnet, planowane są liczne kampanie, rozdając punkty i dostęp do BounceBox. Dodatkowo, wraz z Mainnet zostanie uruchomiony fundusz ubezpieczeniowy, który zabezpieczy ewentualne straty wynikające z premium generowania zysków przy wykorzystaniu strategii neutralnych rynkowo.

Przez resztę 2024 roku, BounceBit zobowiązuje się do wzbogacania swojego ekosystemu o infrastrukturę, fundusze i usługi napędzane przez BTC.

źródło: https://medium.com/@bouncebit/bouncebit-explained-37c0e5bafcc8

Powodzenia!


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *