marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – BLAST – jak się zakwalifikować

Zarabianie w Internecie

Airdrop – BLAST – jak się zakwalifikować

BLAST Airdrop info – tutaj ruchy które ja wykonałem pod ten ewentualny airdrop

Linki są często z obowiązkowymi zaproszeniami aby w ogóle rozpocząć działanie

Panel BLAST pod Airdrop – zbieramy punkty, robimy zadania na dapps-zostawiamy coś ETH na saldzie https://blast.io/en/airdrop/sign-up?invite=6FWXK

Robimy BRIDGE na BLAST przez orbiter (nie jest drogo) https://www.orbiter.finance/

Można skorzystać z https://app.symbiosis.finance/ aby zrobić np cross bridge ja moje ETH umieściłem w tych protokołach

Juice w LEND – https://app.juice.finance/leaderboard?inviteCode=f24060

ZeroLend – https://app.zerolend.xyz/rewards/

Zrobiłem też kilka SWAP tutaj https://app.blasterdex.com/#/swap

Czym jest BLAST ?

Blast to platforma warstwy drugiej Ethereum, która oferuje użytkownikom unikalną możliwość generowania zarabiania Yield z ETH i stablecoinów.

Informacje o Blast:

  • Yield: Dochód z Blast pochodzi ze stakingu ETH i protokołów RWA (Real World Assets). Użytkownicy Blast automatycznie otrzymują yield, który jest wyższy niż na innych platformach L2 – 3.7% dla ETH i 13% dla stablecoinów.
  • Inicjatywy: Blast został wsparty przez znanych inwestorów, takich jak Paradigm i Standard Crypto, i otrzymał grant w wysokości 2 milionów OP od Optimism.
  • Airdrop: Blast przygotowuje airdrop o wartości 550,000,000 tokenów MODE, który stanowi 5.5% całkowitej podaży. Pierwsza faza tego airdropu już się rozpoczęła.

Jak uzyskać kwalifikację do airdropu Blast:

  1. Aktywność Onchain: Punkty można zdobyć za wcześniejszą aktywność związana z DeFi, NFT, użytkowaniem warstw L2, oraz innymi aplikacjami.
  2. Przeniesienie aktywów na Blast: Przenoszenie ETH, USDT, USDC na platformę Blast pozwala zdobywać punkty, które zależą od czasu przechowywania aktywów na platformie.
  3. Zapraszanie przyjaciół: Możesz zarobić 16% punktów zdobytych przez zaproszone osoby.
  4. Uczestnictwo w ekosystemie aplikacji: Wyższe punkty można zdobyć deponując aktywa w aplikacjach partnerów oraz za transakcje przeprowadzane na Blast.

Harmonogram Airdropu:

  • Dostęp Wczesny: Airdrop dla uczestników wczesnego dostępu już trwa. Punkty można wymienić w maju.
  • Airdrop dla deweloperów: Rozpocznie się w styczniu, wraz z uruchomieniem testnetu Blast.

Blast planuje wprowadzić jeszcze więcej kampanii i możliwości zdobycia punktów, w tym poprzez pełnienie zadań i korzystanie z wybranych dApps. Wszystkie zdobyte punkty i Blast Gold zostaną przekształcone w tokeny Blast w maju.

Wnioski: Blast to innowacyjna platforma, która umożliwia użytkownikom generowanie dochodu z ich kryptowalut bez narażania ich na ryzyko. Z jej pomocą, użytkownicy mogą nie tylko zwiększać swoje zasoby, ale również aktywnie uczestniczyć w rozwoju ekosystemu.

Powodzenia!


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *