marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – MODE – jak się zakwalifikować

Zarabianie w Internecie

Airdrop – MODE – jak się zakwalifikować

Mode Airdrop info – tutaj ruchy które ja wykonałem pod ten ewentualny airdrop

Linki są często z obowiązkowymi zaproszeniami aby w ogóle rozpocząć działanie

Robimy jeden wiekszy BRIDGE tutaj z ERC 20 ETH na MODE – https://ref.mode.network/aPoNOa

Wykonujemy zadania na Layer 3 – MODE – https://layer3.xyz/collections/explore-mode-mainnet

Wykonujemy na ORBITER kilka Bridge do MODE (przy okazji zbieramy punkty) – https://www.orbiter.finance/

Symbiosis też daje możliwość BRIDGE na z ARB – https://app.symbiosis.finance/swap?chainIn=Arbitrum%20One&chainOut=Mode&tokenIn=ETH&tokenOut=ETH

Ekosystem – https://www.mode.network/ecosystem

Swap ref https://app.kim.exchange?referralCode=213JB

Long & Short ref https://app.logx.trade/?code=BD0F136F#BTC

Supply  dostajemy punkty  za działania na sieci mode – https://app.ionic.money/

domena ~ 5$ – https://space.id/tld/6

Info o airdrop https://www.mode.network/about-the-airdrop

Mode przeznaczył 550 000 000 tokenów MODE (5,5% całkowitej podaży) na swoją pierwszą kampanię, która ma nagradzać użytkowników za rozwijanie sieci na podstawie zdobywanych punktów.

550 000 000 tokenów zostanie podzielonych na

400 000 000 MODE przeznaczonych na airdrop punktów,
50 000 000 dodatkowych MODE odblokowanych przy osiągnięciu 100 milionów dolarów TVL (Total Value Locked),
50 000 000 dodatkowych MODE odblokowanych przy osiągnięciu 200 milionów dolarów TVL,
50 000 000 dla 500 zwycięzców loterii NFT spośród najlepszych 20% uczestników kampanii.

Nagrody Airdropu

Zdobywaj punkty na podstawie aktywności w 150 protokołach i projektach z 6 kluczowych kategorii. Wszystkie punkty można zobaczyć po połączeniu portfela.

Kategorie to

DeFi – użytkownicy aplikacji DeFi,
NFT – posiadacze NFT,
Scaling – użytkownicy warstw drugich (Layer2),
OG – użytkownicy pierwotnych aplikacji DeFi takich jak Maker, Curve, Yearn,
Degen – użytkownicy aplikacji z dźwignią,
Yield – aplikacje oferujące użytkownikom yield (dochód z inwestycji).

Bridge aktywów do Mode: Przeniesienie ETH, USDT, USDC i WBTC do Mode przynosi punkty w zależności od czasu, przez który te aktywa pozostają na Mode. 
TVL jest sprawdzane, a punkty są rozdzielane co tydzień.

Zapraszanie nowych użytkowników do Mode
Zapraszając przyjaciół, zdobędziesz 16% punktów, które oni zbiorą podczas kampanii. Na przykład, jeśli twój przyjaciel zdobędzie 100 000 punktów, ty zdobędziesz 16 000. Możesz zaprosić wielu przyjaciół do Mode. Dodatkowo, będziesz też zarabiać na opłatach Sequencer za osoby, które zaprosisz do Mode za pomocą mechanizmu poleceń na łańcuchu (będzie aktywny na początku lutego).

Korzystanie z aplikacji ekosystemu
Za deponowanie aktywów w aplikacjach partnerów ekosystemu otrzymasz więcej punktów. Ponadto, zdobywasz punkty za transakcje na Mode. Należy pamiętać, że korzystanie z aplikacji ekosystemu odbywa się na własne ryzyko.

Wkrótce – Wykonywanie zadań
Za ukończone zadania przewidziano dodatkowe punkty. Przejdź do zakładki Zadania i sprawdź najnowsze zadanie. 

Punkty zostaną przyznane po ukończeniu zadań. Należy pamiętać, że liczba miejsc w zadaniach jest ograniczona.

Jak się zakwalifikować:

Aktywność na Łańcuchu: Zdobywaj punkty za wcześniejszą aktywność w 150 protokołach i projektach w 6 kluczowych kategoriach: DeFi, NFT, Scaling, OG (np. Maker, Curve, Yearn), Degen (aplikacje z dźwignią), Yield (aplikacje generujące yield). Punkty są widoczne po połączeniu portfela i można je odebrać, przekazując aktywa do Mode.


Przekazywanie Aktywów do Mode: Przekazanie ETH, USDT i USDC do Mode przynosi punkty w zależności od czasu, przez jaki te aktywa pozostają w Mode. Weryfikacja TVL i przyznawanie punktów odbywa się co godzinę.


Zapraszanie Przyjaciół: Zarabiasz 16% punktów zgromadzonych przez zaproszonych przez Ciebie przyjaciół podczas kampanii. Ponadto, zarabiasz część opłat Sequencer za osoby, które polecisz do Mode, dzięki mechanizmowi poleceń na łańcuchu (będzie aktywny na początku lutego).


Korzystanie z Aplikacji Ekosystemu: Większe punkty za deponowanie aktywów w aplikacjach partnerów startowych oraz za transakcje na Mode. Używanie aplikacji ekosystemu odbywa się na własne ryzyko.


Wykonywanie Zadań

Punkty są zwiększane za ukończone zadania. Szczegóły i limit dostępności zadań znajdziesz w zakładce Quests.
Ważne Daty i Fazy:

Faza 1 – Mode Sunrise – od teraz do kwietnia: Możesz zobaczyć swoje punkty, zdobywać je przez przekazywanie środków do Mode, zapraszanie przyjaciół i korzystanie z aplikacji ekosystemu.
Faza 2 – Ekosystem DeFi i Native Yield – luty/marzec: Luty skupia się na wsparciu natywnych aplikacji DeFi ekosystemu Mode i partnerów. W marcu nastąpi uruchomienie natywnego yield na Mode.
Faza 3 – Mode DAO i uruchomienie Tokena – kwiecień: Uruchomienie Mode DAO, użytkownicy zaczną zarządzać protokołem Mode. Punkty zostaną przekształcone w tokeny MODE i rozdzielone. Dodatkowo, zostaną wprowadzone nowe protokoły.
Partnerzy Ekosystemu i Technologiczni:

Mode współpracuje z trzema początkowymi partnerami uruchomienia w ekosystemie Mode i planuje więcej w nadchodzących tygodniach.
Mode jest wspierane przez Optimism i jest członkiem Superchain wraz z OP Mainnet, Base i Zora. OP Stack to modułowa ramka pracy stworzona do skalowania Ethereum.


Partnerzy

OpenBlock, SeaLaunch, i FranklinDAO to partnerzy, którzy wspierają Mode w badaniach dotyczących m.in. Teorii Gry Współpracującej dla blockchainów.
Pamiętaj, aby śledzić aktualizacje na oficjalnych kanałach Mode i zachować ostrożność wobec możliwych oszustw. 

Powodzenia!


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *