marek.ebiznes@gmail.com

Launchpool Binance – Token Renzo (REZ)

Zarabianie w Internecie

Launchpool Binance – Token Renzo (REZ)

Kolejna możliwość, aby zapędzić swoje krypto do pracy, czyli launchpool organizowany na giełdzie BINANCE

Cały proces brania udziału jest prosty i nie kosztuje nas kompletnie nic, prócz chwili czasu, aby zastakować to co już mamy po to, aby dostać tokeny, które są w launchpool token możesz „farmić” posiadanym BNB oraz FDUSD (stablecoin)

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Binance, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak Binance Coin (BNB) oraz inne akceptowane aktywa. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Kryptowaluta: Renzo (REZ)

Data airdropu: w dniu listingu zależy od giełdy

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: zależy od ilości twojego udziału swoimi BNB lub stable coin w launchpool

Co trzeba zrobić:

Wziąć udział posiadanymy BNB lub Stablecoinami w darmowej akcji Launchpool 

Reflink: https://www.binance.com/pl?ref=11937990

Co musisz wiedzieć:

Renzo to zaawansowany protokół zaprojektowany tak, aby upraszczać staking dla użytkowników poprzez eliminację złożoności i zwiększanie współpracy z operatorami węzłów EigenLayer oraz różnymi Usługami Walidującymi (AVSs).

ezETH, innowacyjny token umożliwiający płynny restaking w Renzo, oferuje użytkownikom możliwość zaangażowania się w restaking, jednocześnie zapewniając płynność ich aktywów. Ta cecha jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ pozwala użytkownikom korzystać z korzyści płynących ze stakingu, nie blokując przy tym swoich środków, co pozwala na utrzymanie elastyczności w strategiach inwestycyjnych.

$REZ, natywny token użyteczności i zarządzania protokołu Renzo, odgrywa kluczową rolę w ekosystemie. Posiadacze $REZ mogą uczestniczyć w decyzjach dotyczących zarządzania, wpływając na kluczowe aspekty operacyjne protokołu poprzez głosowanie nad różnymi propozycjami. Ten model zarządzania uprawnia posiadaczy tokenów, bezpośrednio angażując ich w proces decyzyjny dotyczący przyszłego kierunku i operacji protokołu.

Stan na 23 kwietnia 2024 roku, całkowita podaż $REZ wynosi 10 miliardów tokenów, z czego około 1,05 miliarda tokenów (10,50% całkowitej podaży) dostępna jest w obiegu po ich wprowadzeniu na rynek.

 • Nazwa Tokena: REZ
 • Typ Tokena: ERC-20
 • Początkowa Podaż w Obiegu po Wprowadzeniu na Binance: 1,050,000,000 (10,50% całkowitej podaży)
 • Całkowita i Maksymalna Podaż Tokenów: 10,000,000,000
 • Alokacja w Binance Launchpool: 250,000,000 (2,50% całkowitej podaży)
 • Data Rozpoczęcia Binance Launchpool: 24 kwietnia 2024

Dystrybucja Tokenów:

 • Binance Launchpool: 2,50% całkowitej podaży
 • Airdrop: 10,00% całkowitej podaży
 • Inwestorzy i Doradcy: 31,56% całkowitej podaży
 • Zespół: 20,00% całkowitej podaży
 • Fundacja: 13,44% całkowitej podaży
 • Skarbiec DAO: 20,00% całkowitej podaży
 • Płynność: 2,50% całkowitej podaży

Struktura dystrybucji tokenów została zaprojektowana w celu wspierania długoterminowej zrównoważonej pracy protokołu, jednocześnie zapewniając, że kluczowi interesariusze, w tym zespół developerski, doradcy i inwestorzy, są związani z sukcesem protokołu. Alokacja dla skarbca DAO sugeruje silne skupienie na zarządzaniu wspólnotowym i przyszłym rozwoju, podkreślając zaangażowanie Renzo w decentralizację i umocnienie użytkowników.

Jak zacząć z launchpool?

 1. Upewnij się, że Twoje konto na Binance jest zweryfikowane przez KYC.
 2. Znajdziesz tę opcję na stronie Launchpool lub w aplikacji tam, gdzie Launchpad tam możesz stakować swoje BNB lub FDUSD
 3. Możesz śledzić swoje nagrody w czasie rzeczywistym
 4. Informacje z oficjalnej strony Binance

Airdrop

Działania pod ewentualny Airdrop rozpisywane były na Discord, w kilku słowach chodziło o to aby mieć interakcje z tym protokołem i dodatkowo jeszcze łapać się na punkty za restaking ETH w innych miejscach jak EigenLayer itd.

źródło:

https://www.binance.com/en/research/projects/renzo

https://www.binance.com/en/support/announcement/introducing-renzo-rez-on-binance-launchpool-farm-rez-by-staking-bnb-and-fdusd-b1e64410cc9c4ab29687392f5581a61b


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *