marek.ebiznes@gmail.com

MERL – Launchpool na giełdzie Bitget

Zarabianie w Internecie

MERL – Launchpool na giełdzie Bitget

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Bitget, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak token giełdy Bitget BGB oraz inne akceptowane aktywa jak np. USDT. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Kryptowaluta: MERL

Data airdropu: Na zakończnie Launchpool

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: tyle ile sobie użytkownik wyfarmi

Co trzeba zrobić: Skorzystac z możliwości zastakowania swoich BGB lub USDT i „farmić” token z launchpool 

Reflink: https://bonus.bitget.com/U4V0CL

Dodatkowe informacje:

Bitget Launchpool wprowadza Merlin Chain (MERL), który jest natywną warstwą drugą Bitcoina zaangażowaną w umocnienie natywnych aktywów, protokołów i produktów Bitcoina na warstwie pierwszej przez sieć warstwy drugiej.

Szczegóły puli wydobywczej:

Pula BGB – 264,000 MERL (80%)

Pula USDT – 66,000 MERL (20%)

Maksymalne stakowanie BGB – 20,000 BGB

Maksymalne stakowanie USDT – 20,000 USDT

Alokacja tokenów:

Nagrody z puli BGB na użytkownika = stakowane BGB użytkownika ÷ całkowite stakowane BGB wszystkich uprawnionych uczestników × odpowiednia pula nagród.

Nagrody z puli USDT na użytkownika = stakowane USDT użytkownika ÷ całkowite stakowane USDT wszystkich uprawnionych uczestników × odpowiednia pula nagród.

Okres wydobycia: 7:00, 18 kwietnia – 7:00, 28 kwietnia (UTC)

Załóż konto na Bitget

Kod partnera U4V0CL

Załóż Bitget Wallet

KOD – hVRZ38


Next Block Expo


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Zgarnij 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *