marek.ebiznes@gmail.com

MegaDrop Binance – o co chodzi?

Zarabianie w Internecie

MegaDrop Binance – o co chodzi?

Binance przedstawił nową kampanię którą nazwał MEGA DROP, jest to kampania połączona z zadaniami na Bouncebit, które bardziej szczegółowo opisywałem na discord.

Aby móc wykonać zadanie potrzebujemy portfel web3 od Binance, konto na giełdzie oraz trochę BNB i BTC, które przeniesiemy z giełdy na portfel, a następnie wykonamy zadania

Czym Jest Binance Megadrop?

Binance Megadrop to platforma zaprojektowana, aby odmienić Twoje dotychczasowe doświadczenia z airdropami. Integracja kluczowych funkcji Binance pozwala uczestnikom na dostęp do nowych tokenów i głębokie zaangażowanie w dynamiczny ekosystem Web3. Megadrop oferuje unikatowe połączenie edukacji i nagród, zwiększając interakcje użytkowników w społeczności kryptowalut.

Zalety Binance Megadrop

Megadrop jest szczególnie korzystny dla posiadaczy BNB, oferując nie tylko nagrody za długoterminowe wsparcie sieci, ale także dla nowych użytkowników, którzy mogą w ten sposób zgłębiać wiedzę o świecie kryptowalut i jednocześnie zdobywać pasywny dochód.

A co z tymi, którzy nie posiadają BNB? Nie ma problemu! Megadrop jest otwarty dla wszystkich, oferując możliwość zdobywania nagród za aktywne uczestnictwo w zadaniach dostępnych w Binance Web3 Wallet.

Jak Wziąć Udział w Binance Megadrop?

 1. Zaloguj się do konta Binance i odnajdź sekcję Megadrop poprzez menu „Więcej”.
 2. Zbadaj dostępne projekty, wybierz jeden i angażuj się w różnorodne zadania, aby zdobywać punkty.
 3. Sprawdź swoje uprawnienia i ewentualne ograniczenia na podstawie jurysdykcji.

Punkty i Nagrody

Megadrop oferuje różnorodne sposoby na akumulację punktów, które przekładają się na nagrody. Zablokuj swoje BNB w Produkty z Zablokowanym BNB, a zaangażowanie w zadania Web3 Wallet pozwoli Ci na dodatkowe punkty. Nagrody są kalkulowane na podstawie ilości zablokowanego BNB oraz aktywności w zadaniach Web3.

Dystrybucja Nagród

Nagrody z Megadrop są dystrybuowane po zakończeniu okresu uczestnictwa i są kalkulowane na podstawie Twojego łącznego wyniku w porównaniu do wszystkich uczestników. Znajdziesz je w Twoim portfelu Binance Spot, co jest odzwierciedleniem Twojego zaangażowania i inwestycji w platformę.

Megadrop kontra Launchpool

Chociaż obie platformy oferują korzyści za zablokowanie BNB, Megadrop wyróżnia się integracją z Binance Web3 Wallet i skupieniem na nowych tokenach. Co ważne, uczestnictwo w Megadrop nie jest ograniczone tylko dla posiadaczy BNB. To otwiera drzwi do świata kryptowalut dla szerszej grupy użytkowników, niezależnie od wielkości ich portfela.

Co nalezy zrobić by się zakwalifikować w zadaniu z Bouncebit?

Aby się zakwalifikować do udziału w Binance MegaDrop za pośrednictwem platformy BounceBit, należy wykonać następujące kroki:

 1. Potrzebujesz około 7-10$ w BTC po kursie 64k$ za 1 BTC: Upewnij się, że na twoim koncie Binance Spot znajduje się co najmniej 0,00011 BTC, aby móc przekształcić je na BTCB.
 2. Przyda się też kilka $ w BNB: Musisz mieć wystarczającą ilość BNB na swoim koncie Binance Spot, aby pokryć opłaty transakcyjne na sieci Binance Smart Chain (BEP20).
 3. Transfer BTC i BNB do portfela Binance Web3:
  • Przejdź do interfejsu portfela Binance Web3.
  • Zainicjuj transfer BTC i BNB, korzystając z sieci Binance Smart Chain (BEP20), ze swojego portfela Binance Spot do portfela Binance Web3.
 4. Uczestnictwo w Megadropie:
  • Wejdź na stronę projektu MegaDrop, znajdziesz ją w aplikacji portfela web3
  • Kliknij przycisk „Rozpocznij teraz”, aby otworzyć dApp (zdecentralizowaną aplikację) BounceBit.
 5. Wpłata BTCB do dApp BounceBit:
  • Wprowadź 0,0001 BTCB w dApp BounceBit.
  • Wybierz opcję „Połącz Portfel” i „Wpłata”, aby zakończyć zadanie Web3.
 6. Weryfikacja wykonania zadania:
  • Po dokonaniu wpłaty wróć na stronę projektu MegaDrop.
  • Kliknij „Zweryfikuj”, aby zaktualizować status zadania i swój wynik w ramach Megadropa.

Launchpool Renzo


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *