marek.ebiznes@gmail.com

Playbux (PBUX) – Poolx czyli stake to mine na giełdzie Bitget

Zarabianie w Internecie

Playbux (PBUX) – Poolx czyli stake to mine na giełdzie Bitget

Co to jest Poolx?

Bitget PoolX to platforma „stake-to-mine”. Umożliwia ona większą elastyczność, ponieważ użytkownicy mogą w dowolnym momencie wycofać zastawione tokeny, co pozwala na zarabianie nagród bez utraty płynności.

To znacząca przewaga, szczególnie w niestabilnym rynku kryptowalut. W przeciwieństwie do tego, Launchpool często blokuje zasoby na stałe okresy, co może ograniczać reakcję na zmiany rynkowe. PoolX również dystrybuuje nagrody co godzinę, co pozwala na szybsze reinwestowanie i zwiększenie zysków.

Kryptowaluta: Playbux (PBUX)

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: tyle ile sobie użytkownik wyfarmi

Co trzeba zrobić: Skorzystac z możliwości zastakowania swoich BGB lub USDT i „farmić” token z launchpool 

Reflink: https://bonus.bitget.com/U4V0CL

Dodatkowe informacje:

Bitget PoolX wprowadza Playbux (PBUX) Stakuj BGB i USDT, aby wydobywać PBUX

Poole do wydobywania na giełdzie znajdziesz TUTAJ

PoolX, najnowsza platforma Bitget typu stake-to-mine, pozwala użytkownikom stakować określone monety, aby zarabiać popularne tokeny. Każdy projekt w PoolX będzie zawierał jedną lub więcej puli wydobywczych, z nagrodami w tokenach dystrybuowanymi co godzinę w oparciu o wolumen stakowania uczestników.

Szczegóły puli wydobywczej

Pula BGB 50,000 PBUX (50%)

Pula USDT 50,000 PBUX (50%)

Maksymalne stakowanie BGB 10,000 BGB

Maksymalne stakowanie USDT 10,000 USDT

Alokacja tokenów:

Nagrody z puli BGB na użytkownika = stakowane BGB użytkownika ÷ całkowite stakowane BGB wszystkich uprawnionych uczestników × odpowiednia pula nagród.

Nagrody z puli USDT na użytkownika = stakowane USDT użytkownika ÷ całkowite stakowane USDT wszystkich uprawnionych uczestników × odpowiednia pula nagród.

Okres wydobycia: 8:00, 23 kwietnia – 8:00, 3 maja (UTC)

Zasady:

Nagrody z puli wydobywczej PoolX będą dystrybuowane co godzinę uczestnikom na podstawie ich wolumenu stakowania.

Bitget będzie robić zrzut stanu stakowania każdego uczestnika co godzinę, aby określić ich udział i odpowiednio dystrybuować nagrody. Nagrody są dystrybuowane co godzinę.

Gdy użytkownik zastakuje tokeny w godzinie H, stakowany kwota oblicza się o godzinie H+1, a nagrody są dystrybuowane o godzinie H+2. (Na przykład, jeśli użytkownik zastakuje o 10:46, stakowany kwota zostanie potwierdzona o 11:00, a nagrody zostaną rozdane użytkownikowi o 12:00).

Gdy użytkownik zastakuje przed startem PoolX, stakowany kwota oblicza się w pierwszej godzinie, a nagrody są dystrybuowane w drugiej godzinie. APR każdej puli wydobywczej jest obliczane oddzielnie. Użytkownicy mogą w każdej chwili wycofać swoje zastakowane tokeny z puli wydobywczej. Zastakowane aktywa zostaną automatycznie zwrócone na konto użytkownika po zakończeniu okresu wydobycia.

Załóż konto na Bitget

Kod partnera U4V0CL

Załóż Bitget Wallet

KOD – hVRZ38

Inne dostępne Poolx


Next Block Expo


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Zgarnij 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *