marek.ebiznes@gmail.com

Bitget – Promocja „Handluj, by kopać i zarabiać BGB”

Zarabianie w Internecie

Bitget – Promocja „Handluj, by kopać i zarabiać BGB”

Dziś chciałem wam pokazać kilka wydarzeń związanych z giełdą Bitget. Aktualnie trwa wydarzenie związane z BGB, gdzie za handel na giełdzie otrzymujemy BGB jako Cashback

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów

Promocja w kilku słowach

Promocja Bitget – Handluj, aby kopać i zdobywać nagrody BGB

 1. Zasady uczestnictwa: Uczestnicy muszą być zarejestrowani i zweryfikowani na platformie Bitget. Nie kwalifikują się subkonta, użytkownicy instytucjonalni oraz animatorzy rynku.
 2. Podział nagród: Nagrody BGB przyznawane są w zależności od dziennego wolumenu obrotu na parach BTC/USDT i ETH/USDT. Obliczenia nagród bazują na średniej dziennych opłat transakcyjnych minus zwroty.
 3. Pule nagród: Istnieją trzy pule nagród:
 • Niewielka pula: dla wolumenu < 1000 USDT.
 • Super pula: dla wolumenu od 1000 do 50,000 USDT.
 • Diamentowa pula: dla wolumenu > 50,000 USDT.
 1. Waga nagród: Każda pula ma swoją wagę, która wpływa na wielkość przyznawanych nagród. Wyższa waga równa się większym nagrodom.
 2. Obliczanie nagród: Suma nagród w puli jest proporcjonalna do wolumenu obrotu i wagi puli. Użytkownik otrzymuje nagrodę zależną od jego udziału w puli.
 3. Dystrybucja nagród: Nagrody są przydzielane na podstawie danych z dnia poprzedniego, aktualizowanych codziennie o 22:30 UTC+2. Maksymalna dzienna nagroda to 500 BGB.
 4. Odbiór nagród: Nagrody muszą być odebrane za pomocą przycisku „Odbierz” na stronie promocji w ciągu trzech dni od zakończenia promocji. Nieodebrane nagrody automatycznie wracają na konto spot użytkownika.
 5. Warunki i ograniczenia: Bitget zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji oraz do dyskwalifikacji uczestników w przypadku wykrycia oszustw lub innych naruszeń.

Promocja ta oferuje użytkownikom platformy Bitget możliwość zdobycia tokenów BGB poprzez aktywne handlowanie, z możliwością dodatkowych korzyści dla uczestników o wyższych wolumenach transakcji.

źródło: https://www.bitget.com/pl/support/articles/12560603808784

Czym jest giełda Bitget?

Giełda ta założona w 2018 r. platforma Bitget jest dziś jedna z wielu giełd na świecie oraz i firmą zaangazowaną w Web3. Giełda Bitget, sprawnie obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Giełda ta ma wiele nowatorskich rozwiązań, które pomagają uzytkownikom świata kryptowalut rozwijać się w tej swerze. Niedawno giełda przedstawiła nam Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to multiwalutowy portfel, który obsługuje różne łańcuchy czyli jest – multi-chain, oferuje uzytkownikom szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych. Giełda inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, Aktualnie twarzą giełdy jest Lionel Messi.

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *