marek.ebiznes@gmail.com

Bybit- Launchool MODE

Zarabianie w Internecie

Bybit- Launchool MODE

Dziś chciałem wam pokazać kilka wydarzeń związanych z launchpoolem na giełdzie Bybit. Aktualnie trwa wydarzenie związane z projektem MODE.

Mode to modularny DeFi L2, współtworzy Superchain we współpracy z Optimism. Prowadząc nowe systemy ekonomiczne na łańcuchu, Mode umożliwia programistom skalowanie ich aplikacji, oferując użytkownikom wyższe wydajności.

To co Mnie interesuje to zdobycie tokenów za staking, gdzie nie mamy je w gratisie za spełnienie warunków, czyli za staking moich MNT i USDT, które posiadam

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów

Karta Przedpłacona Bybit

Bybit oferuje kartę przedpłaconą, którą można sprawnie używać w wersji fizycznej, jak i wirtualnej. Dodatkowo jest Bonus dla nowych osób, którzy ją zamówią i doładują

Daily Gift Extravaganza

Dziennie można zdobywać nagrody

Więcej info
https://www.bybit.com/pl-PL/task-center/rewards_hub/

Launchpool

Okres wydarzenia: 7 maja 2024, 11:00 UTC – 14 maja 2024, 11:00 UTC

Podczas tego okresu możesz stakować MODE, USDT lub MNT, aby uzyskać darmowy udział w 15,000,000 MODE!

Jak to działa launchpool?

Na Bybit Launchpool możesz stakować MODE, USDT lub MNT, aby zdobyć tokeny MODE.

 1. Pool MODE:
 • Całkowite nagrody: 4,500,000 MODE
 • Minimalna ilość stakowania: 200 MODE
 • Maksymalna ilość stakowania: 50,000 MODE
 1. Pool MNT:
 • Całkowite nagrody: 3,000,000 MODE
 • Minimalna ilość stakowania: 100 MNT
 • Maksymalna ilość stakowania: 10,000 MNT
 1. Pool USDT:
 • Całkowite nagrody: 7,500,000 MODE
 • Minimalna ilość stakowania: 100 USDT
 • Maksymalna ilość stakowania: 2,000 USDT

Twoja dzienna wydajność = [(Ilość stakowanego MODE, USDT lub MNT) / (Całkowita ilość stakowanego MODE, USDT lub MNT przez wszystkich uczestników)] × (Dzienny pul nagród MODE)

Twoje wydajności zaczynają być naliczane od dnia następnego po stakowaniu (T+1) i są automatycznie wpłacane na Twoje konto finansowe, zaczynając od dnia po okresie obliczeniowym (T+2).

Nagrody VIP

Uczestnicy VIP cieszą się wyższym szacowanym rocznym wskaźnikiem procentowym (APR)! Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie wydarzenia.


Bybit Airdrop Hunt

Aby świętować nadchodzące notowanie Mode (MODE) na naszej platformie handlowej Spot, przygotowaliśmy specjalne wydarzenie z pulą nagród 14,000,000 MODE.

Timeline notowań:

 • Wpłaty MODE: Otwarte od 6 maja 2024, 10:00 UTC
 • Notowanie MODE: 7 maja 2024, 11:00 UTC
 • Wypłaty MODE: Otwarte od 8 maja 2024, 10:00 UTC

Wpłaty i wypłaty będą dostępne przez sieć Mode.

MODE będzie dostępny do handlu za pomocą Spot Grid Bots po notowaniu.


Airdrop dla Społeczności MODE

 • 14,000,000 MODE do zdobycia
 • Okres wydarzenia: 7 maja 2024, 11:00 UTC – 28 maja 2024, 11:00 UTC

Jak wziąć udział:

 1. Obserwuj @MODE i @Bybit na X.
 2. Cytuj/retweetuj post o wydarzeniu airdrop.
 3. Wpłać co najmniej 100 USDT lub 200 MODE na swoje konto Bybit.
 4. Handluj MODE na wartość co najmniej 100 USDT na Bybit Spot.
 5. Wypełnij formularz na stronie wydarzenia.

Tylko 40,000 uczestników zostanie losowo wybranych, aby otrzymać po 350 MODE każdy!

Link do wydarzenia https://www.bybit.com/en/trade/spot/airdrop-hunt/detail?code=6

Inne wydarzenia Airdrop Hunt – https://www.bybit.com/en/trade/spot/airdrop-hunt

Jak obliczana jest moja allokacja dla subskrypcji MNT lub loterii USDT?

Strona launchpool – https://www.bybit.com/en/trade/spot/launchpool

Informacja o launchpool: https://announcements.bybit.com/article/bybit-launchpool-stake-mode-usdt-or-mnt-to-earn-a-share-of-15-000-000-mode–bltcf253390f47dacff/

Strona Projektu: https://www.mode.network/

Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o Bybit Launchpool

Bybit Launchpool to platforma, która umożliwia użytkownikom zarabianie nowych tokenów projektów poprzez staking popularnych kryptowalut.

Kto może uczestniczyć w Bybit Launchpool?

Bybit Launchpool jest dostępny dla użytkowników, którzy przeszli indywidualną weryfikację KYC na poziomie 1. Należy zauważyć, że przedsiębiorstwa nie mają możliwości uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Jak wziąć udział w Bybit Launchpool?

Aby dołączyć, wystarczy udać się na stronę główną Launchpool i kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, aby wziąć udział w wybranym projekcie. Po pomyślnej rejestracji będziesz mógł przystąpić do stake’owania i zarabiania tokenów wybranego projektu.

Czy subkonta mogą uczestniczyć w Launchpool?

Nie, subkonta nie mogą uczestniczyć w Launchpool.

Jak obliczana jest moja codzienna wydajność?

Twoja codzienna wydajność zależy od liczby tokenów, które stakowałeś w stosunku do całkowitej liczby tokenów stakowanych przez wszystkich uczestników w danym poolu. Twoja codzienna wydajność jest automatycznie obliczana.

Przykładowo, jeśli stakowałeś token α, aby zdobyć nowy token β:
Twoja codzienna wydajność dla β = (ilość stakowanego przez Ciebie α / całkowita ilość α stakowanych przez wszystkich uczestników) × dzienny pool nagród β

Obliczenia dla Twojej wydajności zaczną się następnego dnia (T+1) po zastakowaniu tokenów i będą wpłacane codziennie na Twoje konto, zaczynając od dnia po okresie obliczeniowym (T+2).

Czy mogę wycofać stakowane tokeny?

Możesz wycofać stakowane tokeny w dowolnym momencie. Zostaną one automatycznie przelane na Twoje konto finansowe zaraz po wycofaniu. Aby to zrobić, odwiedź zakładkę z rekordami stakingu na stronie Launchpool.

Czy mogę złożyć swoje wydajności?

Obecnie opcja komponowania wydajności nie jest wspierana. Twoja codzienna wydajność nie będzie automatycznie reinwestowana w celu generowania dodatkowej wydajności. Zamiast tego musisz ręcznie dokonać nowego depozytu na Bybit Launchpool.

Jak obliczany jest szacowany APR?

Szacowany roczny wskaźnik procentowy (APR) jest sumą szacowanego APR z każdego poola, który jest pochodną całkowitej liczby stakowanych tokenów przez wszystkich uczestników. Warto zauważyć, że im wyższa całkowita liczba stakowanych tokenów w poolu, tym niższy jego szacowany APR.

Co to jest skuteczna ilość stakowania?

Skuteczna ilość stakowania odnosi się do ilości MNT i/lub nowego tokena, który został przez Ciebie stakowany i jest aktualnie brany pod uwagę przy obliczaniu wydajności. Zakładając, że stakowałeś 100 MNT o 10:00 UTC 10 listopada 2021, Twoja skuteczna ilość stakowania zostanie zaktualizowana do 100 MNT o 00:00 UTC 11 list


Airdrop MODE sezon 1

Grupą HajsoHolicy działalismy też pod Airdrop MODE, ja swoje tokeny wrzucam na Bybit w staking na Launchpool.

2 sezon trwa – https://ref.mode.network/aPoNOa

Podsumowanie Airdrop – https://claim.mode.network/

CLAIM – https://mode.liquifi.finance/

Kontrakt tokena – 0xDfc7C877a950e49D2610114102175A06C2e3167a

Docs na temat MODE – https://docs.mode.network/


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.


Zgarnij BONUS 50€ od LUNO

Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *