marek.ebiznes@gmail.com

Bybit- Launchool PARAM

Zarabianie w Internecie

Bybit- Launchool PARAM

Dziś chciałem wam pokazać kilka wydarzeń związanych z launchpoolem na giełdzie Bybit. Aktualnie trwa wydarzenie związane z projektem PARAM.

Param Labs to niezależne studio zajmujące się tworzeniem gier i technologii, specjalizujące się w wieloosobowych grach blockchain, projektowaniu AAA oraz innowacyjnym rozwoju technologii. PARAM pełni funkcję tokena użytkowego studia.

To co Mnie interesuje to zdobycie tokenów za staking, gdzie nie mamy je w gratisie za spełnienie warunków, czyli za staking moich MNT i USDT, które posiadam

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów

Launchpool PARAM

Okres wydarzenia: 29 maja 2024 – 6 czerwca 2024

Podczas tego okresu możesz stakować MODE, USDT lub PARAM, aby uzyskać darmowy udział w puli

Jak to działa launchpool?

Na Bybit Launchpool możesz stakować PARAM, USDT lub MNT, aby zdobyć tokeny PARAM.

Param Pool

Całkowite nagrody: 6,000,000 PARAM
Minimalna kwota stakingu: 200 PARAM
Maksymalna kwota stakingu: 30,000 PARAM

MNT Pool

Całkowite nagrody: 4,000,000 PARAM
Minimalna kwota stakingu: 100 MNT
Maksymalna kwota stakingu: 5,000 MNT

USDT Pool

Całkowite nagrody: 10,000,000 PARAM
Minimalna kwota stakingu: 100 USDT
Maksymalna kwota stakingu: 2,000 USDT

Twoje dzienne dochody

Twoje dzienne dochody = [(Kwota PARAM, USDT lub MNT) / (Łączna liczba PARAM, USDT lub MNT stakowana przez wszystkich uczestników)] × (Dzienne pule nagród PARAM)

Twoje dochody za dzień będą obliczane od następnego dnia (T+1) po stakowaniu PARAM, USDT lub MNT. Obliczone dochody będą automatycznie wpłacane na Twoje konto finansowe codziennie, począwszy od jednego (1) dnia po okresie obliczeniowym (T+2). Twoje dochody będą odświeżane codziennie o 12:00 (północ) UTC.

Stakowane aktywa mogą być unstakowane w dowolnym momencie. Dochody nie będą generowane w dniu, w którym wycofasz swoje stakowane tokeny.

Nagrody VIP: Dodatkowy APR

Użytkownicy VIP biorący udział w Launchpool mogą cieszyć się dodatkowymi nagrodami APR! Szczegółowe informacje dotyczące tych nagród można znaleźć na stronie wydarzenia.

Karta Przedpłacona Bybit

Bybit oferuje kartę przedpłaconą, którą można sprawnie używać w wersji fizycznej, jak i wirtualnej. Dodatkowo jest Bonus dla nowych osób, którzy ją zamówią i doładują

Daily Gift Extravaganza

Dziennie można zdobywać nagrody

Więcej info
https://www.bybit.com/pl-PL/task-center/rewards_hub/


Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o Bybit Launchpool

Bybit Launchpool to platforma, która umożliwia użytkownikom zarabianie nowych tokenów projektów poprzez staking popularnych kryptowalut.

Kto może uczestniczyć w Bybit Launchpool?

Bybit Launchpool jest dostępny dla użytkowników, którzy przeszli indywidualną weryfikację KYC na poziomie 1. Należy zauważyć, że przedsiębiorstwa nie mają możliwości uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Jak wziąć udział w Bybit Launchpool?

Aby dołączyć, wystarczy udać się na stronę główną Launchpool i kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, aby wziąć udział w wybranym projekcie. Po pomyślnej rejestracji będziesz mógł przystąpić do stake’owania i zarabiania tokenów wybranego projektu.

Czy subkonta mogą uczestniczyć w Launchpool?

Nie, subkonta nie mogą uczestniczyć w Launchpool.

Jak obliczana jest moja codzienna wydajność?

Twoja codzienna wydajność zależy od liczby tokenów, które stakowałeś w stosunku do całkowitej liczby tokenów stakowanych przez wszystkich uczestników w danym poolu. Twoja codzienna wydajność jest automatycznie obliczana.

Przykładowo, jeśli stakowałeś token α, aby zdobyć nowy token β:
Twoja codzienna wydajność dla β = (ilość stakowanego przez Ciebie α / całkowita ilość α stakowanych przez wszystkich uczestników) × dzienny pool nagród β

Obliczenia dla Twojej wydajności zaczną się następnego dnia (T+1) po zastakowaniu tokenów i będą wpłacane codziennie na Twoje konto, zaczynając od dnia po okresie obliczeniowym (T+2).

Czy mogę wycofać stakowane tokeny?

Możesz wycofać stakowane tokeny w dowolnym momencie. Zostaną one automatycznie przelane na Twoje konto finansowe zaraz po wycofaniu. Aby to zrobić, odwiedź zakładkę z rekordami stakingu na stronie Launchpool.

Czy mogę złożyć swoje wydajności?

Obecnie opcja komponowania wydajności nie jest wspierana. Twoja codzienna wydajność nie będzie automatycznie reinwestowana w celu generowania dodatkowej wydajności. Zamiast tego musisz ręcznie dokonać nowego depozytu na Bybit Launchpool.

Jak obliczany jest szacowany APR?

Szacowany roczny wskaźnik procentowy (APR) jest sumą szacowanego APR z każdego poola, który jest pochodną całkowitej liczby stakowanych tokenów przez wszystkich uczestników. Warto zauważyć, że im wyższa całkowita liczba stakowanych tokenów w poolu, tym niższy jego szacowany APR.

Co to jest skuteczna ilość stakowania?

Skuteczna ilość stakowania odnosi się do ilości MNT i/lub nowego tokena, który został przez Ciebie stakowany i jest aktualnie brany pod uwagę przy obliczaniu wydajności. Zakładając, że stakowałeś 100 MNT o 10:00 UTC 10 listopada 2021, Twoja skuteczna ilość stakowania zostanie zaktualizowana do 100 MNT o 00:00 UTC 11 list


Airdrop MODE sezon 1

Grupą HajsoHolicy działalismy też pod Airdrop MODE, ja swoje tokeny wrzucam na Bybit w staking na Launchpool.

2 sezon trwa – https://ref.mode.network/aPoNOa

Podsumowanie Airdrop – https://claim.mode.network/

CLAIM – https://mode.liquifi.finance/

Kontrakt tokena – 0xDfc7C877a950e49D2610114102175A06C2e3167a

Docs na temat MODE – https://docs.mode.network/


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.


Zastanawiałs się jak i gdzie rozpocząć zakupy złota? Mam dla ciebie ciekawostkę, a mianowicie renomowana Goldenmark oferuje możliwość zakupu złota po kawałku w programie GOLDSAVER, więcej na ten temat opisałem TUTAJ. Korzystając z mojego linka afiliacyjnego otrzymasz 100 PLN na start do wykorzystania podczas zbierania na sztabkę.


Zgarnij 60 dni PLATINUM z kodem KBZEN

Dzięki współpracy z ZEN mam dla was BONUS w postaci 60 dni planu Platinium


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *