marek.ebiznes@gmail.com

Swop.fi – DEX jest to zdecentralizowana platforma do wymiany tokenów oparta na Waves z funkcjami farmingu

Zarabianie w Internecie

Swop.fi – DEX jest to zdecentralizowana platforma do wymiany tokenów oparta na Waves z funkcjami farmingu

Uwaga: ten wprowadzający wpis na blogu przedstawia propozycję i wizję tego, czym może być projekt opisywany niżej, to wszystko może ewoluować. Nie powinno być to postrzegane jako obietnica ani gwarancja funkcji czy zysku.

Zachęcam do śledzenia informacji postępów w rozwoju projektu tutaj oraz na oficjalnych kanałach.

Co to jest Swop.fi – https://swop.fi/docs/guide#what-is-swop-fi

Ja prywatnie korzystam z tej platformy już od kilku dobrych miesięcy, a to dlatego, że można tam „farmić’ stable coiny, otrzymywać za to % nawet do 100% rocznie


Swop.fi to automatyczny animator rynku (AMM), który umożliwia użytkownikom natychmiastową wymianę tokenów bez tworzenia zleceń i oczekiwania na ich realizację.

Swop.fi łączy kilka rodzajów pul płynności. Każda pula płynności jest wdrażana jako inteligentny kontrakt. Kurs wymiany jest ustalany na podstawie wyceny algorytmicznej i zależy tylko od ilości tokenów przechowywanych na inteligentnym kontrakcie. Pule wykorzystują różne formuły obliczania ceny, które są najbardziej odpowiednie dla każdej konkretnej pary tokenów.

Swop.fi jest oparty na blockchainie Waves. Gwarantuje to, że transakcje można dodać do łańcucha bloków w ciągu zaledwie kilku sekund, a opłata sieciowa za wywołanie inteligentnego kontraktu wynosi tylko 0,005 WAVES.

Opłata za wymianę wynosi 0,3% kwoty wymiany (0,05% dla USDT-USDN i USDC-USDN). 60% opłat pozostaje w puli i staje się nagrodą dla dostawców płynności.

Pozostałe 40% opłat jest wykorzystywane do zakupu SWOP w puli SWOP-USDN i wypłaty nagrody za zarządzanie dla tych, którzy postawili swoje tokeny SWOP.

Projekt jest otwarty dla dostawców płynności: każdy może uzupełnić pulę i zdobyć opłaty i nagrody w SWOP.

Połącz swój portfel i zacznij działać


Swop.fi jest oparty na łańcuchu bloków Waves i korzysta z Twojego portfela (konta) Waves.

Nie musisz tworzyć osobnego konta dla Swop.fi.

Jeśli masz już portfel Waves, możesz go połączyć w jeden z następujących sposobów:

Waves Exchange Email: najwygodniejszy sposób logowania.
Waves Exchange Seed: zaloguj się przez aplikację internetową Waves.Exchange.
Waves Keeper: zaloguj się przez rozszerzenie przeglądarki Waves Keeper.
Ledger: zaloguj się za pomocą urządzenia Ledger Nano X lub Ledger Nano S.

Jeśli nie masz jeszcze konta w łańcuchu bloków Waves, zalecamy utworzenie portfela e-mail. W przeciwieństwie do portfela seed, możesz używać portfela e-mail w różnych przeglądarkach i na różnych urządzeniach bez konieczności importowania go za każdym razem. Zobacz instrukcje w dokumentacji Waves.Exchange.

Połącz portfel e-mail Waves Exchange

 1. Kliknij Połącz portfel.
 2. Wybierz E-mail Waves Exchange.
 3. Wprowadź adres e-mail i hasło, które podałeś podczas tworzenia konta.
 4. Kliknij Zaloguj się.

Portfel nasion Connect Waves Exchange

Waves.Exchange przechowuje portfel z nasionami w lokalnej pamięci przeglądarki zabezpieczonej hasłem. Hasło obowiązuje tylko w określonej przeglądarce na określonym urządzeniu. Gorąco zachęcamy do tworzenia kopii zapasowej frazy początkowej i przechowywania jej w bezpiecznym miejscu. Jeśli zgubisz swoją początkową frazę, nie będziesz mieć możliwości przywrócenia dostępu do swojego konta.

⚠️ Jeśli chcesz używać Swop.fi w nowej przeglądarce, najpierw otwórz stronę wave.exchange i zaimportuj swoje konto przez seed. Zobacz instrukcje w dokumentacji Waves.Exchange.

Aby podłączyć portfel nasion:

 1. Kliknij Połącz portfel.
 2. Wybierz Ziarno wymiany fal.
 3. Wprowadź swoje hasło.
 4. Kliknij Zaloguj się.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z portfelem nasion, zapoznaj się z FAQ na ten temat.

⚠️ Bądź ostrożny! Jeśli w Twojej przeglądarce nie ma portfela seed, Waves.Exchange poprosi o utworzenie nowego portfela

Jeśli stworzyłeś w ten sposób portfel i planujesz z niego korzystać, w szczególności do przelania na niego środków, otwórz stronę wave.exchange w tej samej przeglądarce, znajdź frazę seed w ustawieniach konta i zapisz ją. W przeciwnym razie ryzykujesz utratę dostępu do tego portfela i wszystkich znajdujących się w nim środków.

Portfel Connect Waves Keeper

Waves Keeper jest dostępny tylko na komputerach stacjonarnych. Zainstaluj Waves Keeper, korzystając z łącza z dokumentacji, a następnie utwórz lub zaimportuj konto zgodnie z instrukcjami. Gorąco zachęcamy do tworzenia kopii zapasowej frazy początkowej i przechowywania jej w bezpiecznym miejscu.

Aby podłączyć portfel:

 1. Kliknij Połącz portfel.
 2. Wybierz Strażnik fal.

Połącz portfel księgi

Zanim zaczniesz:

 1. Skonfiguruj swoje urządzenie Ledger Nano.
 2. Zainstaluj najnowszą wersję Ledger Live.
 3. Upewnij się, że Twoje urządzenie Ledger Nano ma najnowszą wersję oprogramowania układowego: 1.3.0 dla Nano X i 2.0.0 dla Nano S.
 4. Zainstaluj lub zaktualizuj aplikację Waves za pomocą Ledger Live. Wersja aplikacji musi być co najmniej 1.1.2 dla Nano X i 1.1.4 dla Nano S.

Portfel Ledger dla Swop.fi jest obsługiwany tylko w przeglądarkach opartych na Chromium, takich jak Google Chrome lub Brave.

Aby podłączyć portfel:

 1. Podłącz i odblokuj urządzenie Ledger Nano.
 2. Znajdź aplikację Waves na pulpicie nawigacyjnym urządzenia. Naciśnij jednocześnie lewy i prawy przycisk, aby uruchomić aplikację.
 3. Zamknij inne strony internetowe i aplikacje kryptowaluty, które wchodzą w interakcję z Ledger Nano, zamknij je: mogą przechwycić połączenie z urządzeniem.
 4. Otwórz witrynę https://swop.fi. Sprawdź w pasku adresu, czy ta konkretna witryna jest otwarta.
 5. Kliknij Połącz portfel.
 6. Wybierz Fale księgi.
 7. Zezwól witrynie na połączenie się z urządzeniem.

8. Wybierz adres do interakcji. Domyślnie używany jest pierwszy adres (Konto 0).

 1. Kliknij Potwierdź.

Zmień konto

Aby podłączyć inny portfel, kliknij swój awatar w prawym górnym rogu strony i wybierz Przełącz konto.

Doładuj swój portfel
Istnieje wiele sposobów wpłacania środków do portfela Waves. Tutaj są niektóre z nich:

 Przenieś kryptowalutę z innych łańcuchów bloków
 Kup WAVES na jednej ze scentralizowanych giełd
 Kup kryptowalutę za pomocą karty bankowej

Przenieś kryptowalutę z innych łańcuchów

Na Swop.fi możesz wpłacać aktywa do swojego portfela, przenosząc je z innych platform i portfeli.

ROADMAP

https://swop.fi/docs/roadmap?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=roadmap

Zespół Swop.fi pracuje nad nowymi funkcjami, które mają przyciągnąć użytkowników i inwestorów, zwiększyć płynność i zwiększyć popyt na token zarządzania SWOP.

To nie jest dokładny plan, to raczej lista kontrolna funkcji, które planujemy wdrożyć, bez konkretnych dat. Funkcje nie są wymienione w kolejności, w jakiej będą wdrażane. W przyszłości można by zmienić listę i priorytety, a także uprościć specyfikę niektórych funkcji.

Wszystko robimy w stylu Agile, co oznacza, że ​​szybko dostosowujemy się do aktualnej sytuacji.
Tokenomics: nowe opcje narzędziowe dla SWOP

Custom pools: możliwość uruchomienia puli Swop.fi dla dowolnego tokena opartego na Waves w połączeniu z SWOP, WAVES lub USDN.

Boosting: ulepszone nagrody za farmę SWOP dla tych, którzy głosowali na wagę puli. 

Jeszcze bardziej opłacalne dla dostawców płynności będzie utrzymywanie stawek SWOP i głosowanie na ich pulę.

Greenhouse: podobne do rolnictwa programy motywacyjne dla dostawców płynności do niestandardowych puli z nagrodami oferowanymi przez sponsorów szklarni.

Seedlings: nagrody za obstawianie SWOP wypłacane w tokenach projektów stron trzecich. Dla interesariuszy projektu jest to okazja do promowania swojego projektu poprzez dystrybucję jego tokena.

LaunchPad: token projektu innej firmy IFO dla tokenów akcji puli SWOP-USDN. Uczestnicy otrzymują tokeny projektu, projekt otrzymuje USDN, a Swop.fi otrzymuje tokeny SWOP, które mogą być dystrybuowane jako nagrody za zarządzanie lub wydawane w inny sposób.

Poprawa doświadczenia użytkownika

Ledger: obsługa portfeli sprzętowych.
Wpłaty i wypłaty: wpłacaj i wypłacaj tokeny bezpośrednio w interfejsie swop.fi za pośrednictwem bram wave.exchange

Routing: wymiana między wieloma pulami w ramach jednej transakcji.

Stawianie 100% płynności Neutrino z automatycznym odstawianiem kwoty wymaganej do każdego swapu lub usunięcia płynności.

Wykresy ceny i wolumenu dla każdej pary, a także wartości tokena akcji.

API dla botów handlowych, wsparcie dla biblioteki ccxt (ewentualnie złożymy ofertę dla naszej społeczności na jej wdrożenie)

Media społecznościowe projektu SWOP.FI

MEDIUM –https://medium.com/swop-fi

TELEGRAM- https://twitter.com/Swopfi

YOUTUBE – https://www.youtube.com/playlist?list=PLasEgqT-wocZITVSPCbL-5UnzknLcW12i

TELEGRAM – https://t.me/swopfisupport

————————————————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *