marek.ebiznes@gmail.com

Enno Wallet – Odbieramy nagrodę za głosowanie

Zarabianie w Internecie

Enno Wallet – Odbieramy nagrodę za głosowanie

Jakiś czas temu odbyło się głosowanie o ktorym informowałem na telegram.

Głosowanie było w sprawie dodania tokenu Enno na waves exchange jako pule płynności Enno/USDN

Wystarczyło zagłosować na to wydarzenie. Jako że ja posiadam WX w stakingu to mogłem brać udział w tym głosowaniu i dziś mogę odebrać nagrodę.

Jak można głosować na WX?

Waves Exchange

Jak odebrać nagrody?

W aplikacji Enno Wallet: Aby odebrać nagrodę, wystarczy w Enno Wallet kliknąć CLAIM na głównej stronie aplikacji

Jak odebrać nagrodę poprzez Waves – Dapp jeśli nie posiadasz enno wallet, a głosowałeś na WX – Waves Exchange

https://waves-dapp.com/

Czym jest enno wallet?

Tutaj też znajdziecie więcej informacji na temat portfela ENNO

Dzięki temu, że zainteresowaliśmy się z ekipą HajsoHolicy tym portfelem na początku otrzymaliśmy AirDrop zarówno tokenów Enno jak i Vires. Więcej info o co chodziło znajdziesz w artykule napisanym we Wrześniu 2021 roku.

Tutaj informacje z głównej strony..

https://ennowallet.com/campaigns/vote-for-enno/

Jak tworzyć pule płynności?


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *