marek.ebiznes@gmail.com

TradingApp – update z dnia 04.08.2022

Zarabianie w Internecie

TradingApp – update z dnia 04.08.2022

Dzisiaj przyjrzymy się jak radzi sobie nasze narzędzie do automatycznego tradingu

Jak wiadomo narzędzie to uruchomiłem 09.07.2022 jednak już 11.07 postanowiłem ruszyć trochę bardziej jeśli chodzi o użytkowanie tej opcji. Zdecydowałem się na to ze względu na to, iż od dłuższego czasu obserwowałem wyniki, jakie osiąga ten algorytm.

Tutaj znajdziecie podsumowanie po pierwszym tygodniu używania a było to 18 lipca 2022 roku

Jeśli chodzi o zalety tego rozwiązania to w skrócie można napisać

 • Narzędzie to jest łatwe w ustawieniu nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy, każdy sobie poradzi w kilku kliknięciach.
 • Działa całkowicie po API na koncie Binance lub KuCoin, co sprawia, że nie ma bezpośredniego dostępu do naszych środków
 • Strategia działania jest nastawiona na długoterminowe generowanie zysków co jest dość rozsądnym podejściem
 • Narzędzie to można używać ZA DARMO na 2 parach walutowych
 • Zarabia na realnym rynku dostępnym na giełdzie kryptowalut, nikt nie obiecuje nam pewnych zysków.
 • Narzędzie to nie zamyka pozycji na stracie, zrobi tak, przy spadkach robi wszystko, aby nie zostać z tokenami – dobrze sobie poradził również w ostatnich spadkach
 • Nie wykorzystujemy tu dźwigni wszystko opiera się o handel spot, automatycznie reinwestowane są zyski
 • Prowizje za zyski pobierane są z osobnego salda nie połączonego z naszą giełdą

Minusy, a raczej coś normalnego i czasem trzeba przypilnować.

 • Nie zauważyłem większych minusów jeśli chodzi o funkcjonowanie tego rozwiązania
 • Api czasem zamula i może pojawić się komunikat o restarcie handlu – mi się tak zdarzyło 1 raz
 • Potrzebne nam saldo na ich wewnętrznym portfelu, aby mogła być pobierana prowizja za zamknięte zyskowne transakcje
 • Jeśli środki będą na za niskim poziomie, algorytm przestaje tradować i pojawia się jako in-active, wiec jest to jedna z tych rzeczy, które warto pilnować.
 • Na pewno potrzeba cierpliwości, aby pojawiły się jakieś wyniki, bo to rynek tutaj decyduje czy są ruchy, czy też ich nie ma. Doskonale widać to w dalszej części artykułu gdzie omawiamy transakcje

Jeśli chcesz skorzystać z tego rozwiązania i zarabiać z wykorzystaniem narzędzia do automatycznego tradingu to DARMOWE konto możesz założyć TUTAJ

Tutaj opisałem konfiguracje jak i działanie tego narzędzia

Dziś zobaczymy co się zmieniło:

Które pary walutowe mają najwyższy wynik w tradingu oraz jak ten algorytm poradził sobie z ostatnimi spadkami na rynku.

Na poniższym screenie łatwo można zauważyć i wywnioskować, że najlepsze, bo najbardziej ruchliwe pary, którymi handluje to Matic, Solana, Aave i Dot gdzie przydzieliłem po 600$

Niżej można przeanalizować kilka ostatnich transakcji na matic.
Akurat na nim nie wydarza się nic szczególnego jednak w dniu sesji 25-27.07.2022 (ostatni screen) dzieje się już więcej.
Algorytm wykonał kilka zakupów i zaangażował w ostatniej transakcji 174$ i uzyskał profit na poziomie 4.39$

Jeśli chodzi znowu o Aave to tutaj podobna sytuacja jak z Matic

Na solana ostatnio jakieś jazdy. Ogólnie chwilowo trading się zatrzymał z powodu braku środków chyba dlatego, że wypłaciłem je z giełdy. Co widać na ostatnim screenie, że był chwilowy brak i aplikacja tradingowa nie mogła dokonać sprzedaży. Po tym jak uzupełniłem saldo i włączyłem ponownie trading solana została sprzedana z zyskiem 18.61$ jednak mi ciągle nie pasuje coś z balance. Poobserwuje to i ewentualnie zrestartuje całkowicie tę parę.

Mimo tego incydentu trading po restarcie idzie już sprawnie

Patrząc na ETH i BTC gdzie przydzielone jest po 100$ to nie radzą sobie wcale tak źle, a handlują połową stawki tradingowej. Handel na parach gdzie udostępniłem 600$ startuje od 20$ jako kwota 1 zakupu, a tam, gdzie udostepniłem 100$ jest to 11$ z uwagi na to, że nie można wykonać niższej transakcji na giełdzie.

Jak widać postanowiłem to w ten sposób testować i z moich obserwacji wynika, że bezpieczniej byłoby przydzielić w tym wypadku 300$ do tradingu…i 11$ na transakcję.
Aczkolwiek jeśli coś nie pójdzie to nic nie tracę, ponieważ handel odbywa się na SPOT

Tego typu podsumowania będę robić co jakiś czas jeśli nie chcesz nic przegapić możesz dodać się na listę, dzięki której otrzymasz o takim update powiadomienie drogą mailową.


Zapis tutaj


Jeśli chodzi o spadki cen w trochę dłuższym okresie to przedstawia to poniższa grafika stworzona przez firmę.

Tutaj na wideo tłumaczą, w jaki sposób algorytm radzi sobie ze spadkami, aby pomimo tego że rynek spada to tradingowo narzędzie jest na plus.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *