marek.ebiznes@gmail.com

BONUS – Zagarnij USDT od aplikacji Brighty

Zarabianie w Internecie

BONUS – Zagarnij USDT od aplikacji Brighty

Elegancko szybki BONUS 20$ + 20$ za polecenie 

Dodatkowa fajna aplikacja z kartą do płacenia, czyli to co lubimy najbardziej🔥 

Link https://brighty.app/promo/marek505

Kod marek505

Kroki aby zdobyć bonus 20 USDT od razu do wypłaty:

1️⃣ Wejdź w link i wpisz swój nr telefonu 

2️⃣ Zostaniesz przekierowany do pobrania aplikacji , pobierz ją a następnie się zarejestruj.

3️⃣ Wpisz w rubryce promocode ten kod: marek505

4️⃣ Zweryfikuj swoją tożsamość (trwa to około 5 minut)

5️⃣ Zamów darmową kartę wirtualną

6️⃣ Otwórz konto USDT i podłącz je pod kartę w opcjach karty wybierasz swój „main account” 

7️⃣ Wpłać środki teraz na konto Brigty i wymień je na USDT lub po prostu wpłać od razu w USDT po sieci Arbitrum, Polygone, trc20

8️⃣ Zrób 3 płatności na min 11€ kartą używając podłączonego konta USDT ( pieniądze muszą zostać pobrane z konta USDT aby otrzymać bonus)  

Najlepiej zrobić transakcje za 11€ kartą Brighty w sklepie, na stacji paliw itd.

Łącznie muszą zostać wykonane 3 transakcję kartą Brighty na 11€ każda w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

9️⃣ Musimy otworzyć konto „vaults usdt” ponieważ tam wpadnie bonus gdy transakcje zmienią status z „pending” na „success” VAULT otwieramy w zakładce EARN

Zapraszam

Ps. Fajna karta, fajna apka i fajna opcja. Korzystajcie zanim to działa 🚀

#wspolpraca #reflink #bonus

Inne bonusy

NEXO – zgarnij BONUS od nexo

LUNO – Zgarnij 50€ od luno póki działa

Co to jest Brighty app?

Brighty to innowacyjna aplikacja bankowości cyfrowej, łącząca tradycyjne finanse z decentralizowanymi finansami (DeFi). Oferuje ona użytkownikom możliwość zarządzania zarówno fiatowymi, jak i kryptowalutowymi aktywami z jednego, intuicyjnego interfejsu. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą w pełni wykorzystać możliwości ekonomii kryptowalut bez rezygnacji z funkcji tradycyjnego banku.

 • Konta IBAN oraz portfele kryptowalutowe: Brighty umożliwia otwieranie wielowalutowych kont bankowych oraz portfeli kryptowalutowych, zapewniając łatwy dostęp i zarządzanie środkami.
 • Karty debetowe: Aplikacja oferuje zarówno fizyczne, jak i wirtualne karty debetowe, które można używać do płatności zarówno w fiat, jak i kryptowalutach.
 • Natychmiastowa wymiana walut: Użytkownicy mogą łatwo wymieniać waluty fiat na kryptowaluty i odwrotnie, korzystając z konkurencyjnych kursów wymiany.
 • Zarabianie na kryptowalutach: Brighty oferuje do 8% rocznego zysku z kryptowalut poprzez swoje skarbce zarobkowe, które wykorzystują strategie DeFi bez pośredników CeFi.
 • Zabezpieczenia i bezpieczeństwo: Aplikacja wykorzystuje szwajcarskie standardy bezpieczeństwa bankowego i jest zgodna z regulacjami UE, co zapewnia ochronę danych osobowych oraz środków.

Zalety i wady

 • Zalety:
  • Wsparcie dla wielu walut oraz kryptowalut.
  • Niskie lub zerowe opłaty transakcyjne.
  • Możliwość zarabiania na posiadanych kryptowalutach.
  • Intuicyjny interfejs użytkownika i wysokie standardy bezpieczeństwa.
  • Możliwość używania kart debetowych do transakcji krypto i fiat.
 • Wady:
  • Ograniczony zakres obsługiwanych kryptowalut w początkowej fazie.
  • Dostępność głównie dla mieszkańców UE i EOG.
  • Relatywnie nowa platforma, która musi jeszcze zbudować swoją pozycję na rynku.

Obsługiwane kryptowaluty

USDT, USDC, BTC, ADA, XTZ, ISLM, TON

Opłaty

Podsumowanie Brighty to obiecująca platforma bankowości neocyfrowej, która umożliwia łatwe zarządzanie zarówno tradycyjnymi, jak i cyfrowymi aktywami finansowymi w jednym miejscu. Dzięki niskim opłatom, wsparciu dla wielu walut i bezpiecznym metodom zarabiania, Brighty stanowi atrakcyjną opcję dla cyfrowych nomadów, twórców, oraz osób poszukujących wygodnej platformy do zarządzania swoimi finansami. Z biegiem czasu, gdy aplikacja rozszerzy swoje funkcje i zasięg, ma potencjał stać się kluczowym graczem w przestrzeni bankowości cyfrowej i CeDeFi.


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *