marek.ebiznes@gmail.com

Bitget – Airdrop dla użytkowników portfela Bitget Wallet

Zarabianie w Internecie

Bitget – Airdrop dla użytkowników portfela Bitget Wallet

O co chodzi z Bitget wallet?

Bitget Wallet ogłosił start kampanii airdropu swojego oficjalnego tokenu ekosystemu, BWB, zapowiadając podział 50 milionów BWB wśród użytkowników.

Kampania trwa od 18 marca do 28 kwietnia 2024 roku (UTC+8) i zaprasza do uczestnictwa w celu zdobycia punktów BWB, które później można zamienić na tokeny BWB. Token BWB stanowi kluczowy element zdecentralizowanego ekosystemu Bitget Wallet, dając posiadaczom ekskluzywne korzyści, w tym prawa do zarządzania w społecznościach i uprawnienia do przyszłych nagród. Inicjatywa ta ma na celu przyciągnięcie kolejnego miliarda użytkowników do świata Web3, otwierając drzwi do nowych aktywów i możliwości zarobkowania. Łączna podaż tokenów BWB wynosi 1 miliard, z czego 5% (50 milionów) będzie rozdzielone w ramach airdropu.

Punkty BWB, które można zdobyć poprzez udział w różnych zadaniach, będą później można zamienić na tokeny BWB, kiedy zostaną one oficjalnie wydane i wprowadzone do obrotu w II kwartale 2024 roku. Aby zdobyć punkty BWB, użytkownicy mogą wziąć udział w airdropie retroaktywnym dla istniejących użytkowników Bitget Wallet, zdobyć punkty za aktywność na łańcuchu dla użytkowników takich portfeli jak MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet i innych, oraz zdobywać dodatkowe punkty poprzez zwiększenie swoich aktywów i uczestniczenie w transakcjach swap na platformie.

Nowi użytkownicy, którzy pobiorą aplikację Bitget Wallet i utworzą nowy portfel w trakcie trwania kampanii, otrzymają również 50 punktów BWB. Kampania skupia się na zaangażowaniu użytkowników i zwiększeniu ochrony w niestabilnym rynku kryptowalut, prezentując Bitget Wallet jako wiodący globalny portfel Web3 z ponad 19 milionami użytkowników na całym świecie. 

Czym jest BWB?

BWB jest oficjalnym tokenem ekosystemu Bitget Wallet, który ma służyć jako kluczowy element zdecentralizowanego ekosystemu tej platformy. Token BWB ma na celu zapewnienie posiadaczom szeregu ekskluzywnych korzyści, w tym praw do zarządzania w ramach społeczności oraz uprawnienia do otrzymywania przyszłych nagród. BWB stanowi ważny krok w rozwoju Bitget Wallet, mając na celu przyciągnięcie kolejnego miliarda użytkowników do świata Web3 oraz otwarcie drzwi do nowych możliwości zarobkowania i aktywów dla wszystkich użytkowników.

Łączna podaż tokenów BWB wynosi 1 miliard, z czego 5% (50 milionów) ma zostać rozdzielonych w ramach kampanii airdropu. Tokeny te mają zostać rozdzielone wśród użytkowników w formie punktów BWB, które można później zamienić na tokeny BWB po ich oficjalnym wydaniu i wprowadzeniu do obrotu w II kwartale 2024 roku.

Jak możemy się zakwalifikować na AIRDROP?

Kryptowaluta: BWB 

Data airdropu: Zbieramy punkty do 28.04.2024,, następnie zostaniemy poinformowani co dalej

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: zależna od zebranych punktów i ich konwersji

Co trzeba zrobić:

Stworzyć konto na giełdzie oraz utworzyć portfel giełdy Bitget gdzie wykonujemy Questy (zadania)

Bitget

Portfel: Załóż konto (tutaj zbieramy punkty BWB)

Dodatkowe informacje:

Aby zdobywać punkty BWB w ramach kampanii airdropu Bitget Wallet, uczestnicy mogą podejmować różne działania.


 1. Początkowe airdropy punktów BWB

– Dla istniejących użytkowników Bitget Wallet
Punkty BWB są przyznawane na podstawie oceny ich dotychczasowych transakcji Swap, wielkości trzymanych środków i udziału w aktywnościach na platformie. Musisz połączyć swój portfel z aplikacją Bitget Wallet na stronie kampanii, aby otrzymać punkty.

– Nagrody dla aktywnych użytkowników.
Użytkownicy, którzy wykonali transakcje Swap w popularnych portfelach Web3 (takich jak MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, itd.), mogą otrzymać punkty po zaimportowaniu swoich adresów portfeli do aplikacji Bitget Wallet.

– Dla nowych użytkowników
Osoby, które pobiorą aplikację Bitget Wallet i utworzą swój pierwszy portfel podczas kampanii, otrzymają 50 punktów BWB. Punkty te mogą zostać odblokowane po wykonaniu transakcji Swap na łączną kwotę ≥100 USD w dowolne 3 dni kampanii.

 2. Zdobywanie większej ilości punktów BWB poprzez wykonywanie zadań

– Posiadanie środków
Codzienne losowe zrzuty środków będą decydować o przyznawaniu punktów BWB następnego dnia, na podstawie posiadanych środków w momencie zrzutu. Za każde posiadane równowartości 500 USDT otrzymasz 2 punkty, z dziennym limitem do 20 punktów. Maksymalna kwota środków uprawniająca do punktów to 5,000 USDT.

– Transakcje Swap
Za każde 100 USDT równowartości wolumenu transakcji Swap, otrzymasz 10 punktów, z dziennym limitem do 100 punktów. Maksymalny wolumen transakcji Swap uprawniający do punktów to 1,000 USDT.

– Zaproszenia
Zapraszaj znajomych do pobrania aplikacji Bitget Wallet. Jeśli zaproszony użytkownik zdobędzie ≥ 100 punktów z zadań związanych z posiadaniem środków i transakcjami Swap, osoba zapraszająca otrzyma dodatkowe 10% punktów zaproszonego użytkownika jako nagrodę (Uwaga: Stawka nagrody wynosi 15% dla wybranych partnerów Bitget Wallet). Dodatkowo, zaproszeni użytkownicy, którzy po raz pierwszy zdobędą 100 punktów z tych zadań, otrzymają dodatkowe 20 punktów.

Warunki zdobywania punktów

– Punkty BWB są przyznawane i dodawane do konta nagród użytkownika każdego dnia o 22:00 (UTC+8).

– Maksymalna liczba punktów, jaką jedna osoba może zdobyć dziennie za pomocą zadań, jest ograniczona do 1000 punktów.

– Szczegółowy harmonogram konwersji punktów BWB na tokeny BWB zostanie ogłoszony przed TGE (Token Generation Event) BWB.

Te działania umożliwiają uczestnikom kampanii zdobywanie punktów, które później mogą zamienić na tokeny BWB, korzystając z różnych aspektów interakcji z ekosystemem Bitget Wallet.

Bitget w kilku słowach

Bitget jest giełdą założoną w 2018 roku, będąca obecnie wiodącą na świecie z naciskiem na trading społecznościow. Obsługująca ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach na całym świecie. Założycielem giełdy jest Jimmy Zhong.

Giełda ta zobowiązuje się zapewniać użytkownikom bezpieczne, profesjonalne i kompleksowe rozwiązania tradingowe i ma na celu zwiększenie adopcji kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami. Bitget nawiązał współpracę z legendarnym argentyńskim piłkarzem którym jest Lionel Messi. Jest też oficjalnym organizatorem wydarzeń eSports PGL oraz pierwszym partnerem z branży kryptowalutowej drużyny piłkarskiej Juventus FC z Włoch.

Bitget jest znany ze swojego zaawansowanego handlu kontraktami terminowymi, który pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami z dźwignią do 100x. Platforma oferuje szeroki wybór kryptowalut zarówno na dźwigni jak i spot.

Aby chronić środki użytkowników na platformie, Bitget stosuje najwyższej jakości środki bezpieczeństwa, w tym fundusz ochrony w wysokości 300 milionów dolarów.

Atuty Bitget to m.in.:

  • Szybkie wsparcie dla wielu kryptowalut i par handlowych
  • Zintegrowane narzędzia analityczne i wskaźniki handlowe
  • Bezpieczne i niezawodne środowisko handlu
  • Szybka i efektywna obsługa klienta
  • Wsparcie dla handlu na dźwigni do 100x
  • Prężnie rozwijająca się platforma

Bitget zdobył uznanie na rynku za swoją prostotę i łatwość użycia, a także za swoją skuteczność i niezawodność. Platforma jest ceniona przez profesjonalnych traderów, jak również początkujących inwestorów, którzy chcą handlować kryptowalutami z dźwignią.

W ciągu kilku krótkich lat Bitget stał się jednym z cenionych graczy na rynku i zyskał zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Załóż konto na Bitget

Kod partnera U4V0CL

Załóż Bitget Wallet


Next Block Expo
z hasłem HAJSOHOLICY -10% Rabat


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów


Zgarnij 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *