marek.ebiznes@gmail.com

YieldApp – Launchpad + Bonus + funkcje

Zarabianie w Internecie

YieldApp – Launchpad + Bonus + funkcje

Postaram się opisać platformę Yield app w kilku słowach oraz przedstawić jej najważniejsze i najciekawsze funkcje które ona oferuje.

Aktualnie Yield app to zarówno strona w sieci jak i przyjazna aplikacja na smartfon która masz pod ręką, jednak aplikacja posiada podstawowe funkcjonalności. Na stronei znajdziemy wiele nowości o tym w dalszej części artykułu.

Aktualny projekt na launchpad

Raiinmaker – Sieć AI Napędzana przez Ludzi

Założona w 2018 roku firma Raiinmaker postawiła sobie za cel zrewolucjonizowanie modelu ekonomii twórców, umożliwiając im zarabianie kryptowalut przez szkolenie modeli AI i prowadzenie niezależnych węzłów w sieci. Jako pionierska firma technologiczna w obszarze Web3 i AI, Raiinmaker dostarcza zdecentralizowaną platformę dla deweloperów AI i walidatorów, umożliwiając im bezpieczną współpracę i wymianę modeli AI.

https://www.raiinmaker.com/

Kluczowe Aspekty Platformy Raiinmaker:

 • Walidatorzy i nagrody: Walidatorzy zarabiają nagrody za weryfikację i doskonalenie modeli AI, co stymuluje aktywne zaangażowanie i wkład na najwyższym poziomie.
 • Transparentność i zarządzanie: Raiinmaker działa w oparciu o przejrzysty system zarządzania, umożliwiając członkom społeczności udział w podejmowaniu decyzji i rozwoju platformy.
 • Interoperacyjność z głównymi sieciami blockchain: Token i platforma Raiinmaker są zaprojektowane do współpracy z głównymi sieciami blockchain, co zwiększa dostępność i elastyczność.
 • Wykorzystanie zdecentralizowanego AI: Sieć Raiinmaker wykorzystuje zdecentralizowane AI i skalowalną infrastrukturę Web3 do rewolucji w alokacji wartości związanej z prawdziwą tożsamością, danymi i zachowaniami.
 • AI powered Super App: Zbudowana na sieci Raiinmaker aplikacja nagradza użytkowników za generowanie treści AI, szkolenie modeli AI oraz obsługę mobilnego węzła DePIN, który zapewnia zdecentralizowane obliczenia i walidację sieci.

Rynki docelowe Raiinmaker:

Raiinmaker kieruje swoje usługi do twórców zainteresowanych AI, kryptowalutami i blockchainem. Jest to atrakcyjne dla deweloperów AI poszukujących zdecentralizowanego rynku do współpracy i monetyzacji swoich modeli AI. Raiinmaker przyciąga także walidatorów zainteresowanych zarabianiem nagród poprzez weryfikację i ulepszanie algorytmów AI. Platforma jest dostosowana do entuzjastów technologii, którzy cenią sobie przejrzystość, zarządzanie społecznością oraz interoperacyjność w ekosystemie blockchain.

Użyteczność tokena $COIIN:

Token dostępu i zarządzania Raiinmaker ($COIIN) zostanie uruchomiony na szybko rozwijającej się sieci warstwy drugiej, Base. Będzie wykorzystywany do dostępu i uczestnictwa w platformie, w tym do działań takich jak staking i spalanie. Walidatorzy są nagradzani $COIIN za weryfikację modeli AI i wzbogacanie ekosystemu AI platformy, co promuje zaangażowanie i zapewnia jakość.

Poznaj zespół Raiinmaker:

Zespół Raiinmaker może pochwalić się bogatym doświadczeniem zdobytym w renomowanych firmach takich jak Disney, Oracle, Boeing i inne giganty branżowe. Skład zespołu przedstawia się następująco:

 • J.D Seraphine – Założyciel, CEO
 • Benjamin Gerry – Założyciel, COO
 • Joe Roets – Współzałożyciel, CTO
 • Ray Parker – Współzałożyciel, CPO

Launchap oraz więcej informacji na temat listowanego projektu na platformie Yield app znajduje się tutaj

https://yield.app/launchpad/raiinmaker

Jakie korzyści można otrzymać za korzystanie z produktów dostępnych w aplikacji?

Pierwszym z nich jest na pewno bonus powitalny w wysokości 25$

Aplikacja jak wiele innych za rozpoczęcie korzystania z niej oferuje „welcome bonus”, a mianowicie jeśli założy się konto z linka promocyjnego TUTAJ otrzymasz BONUS w wysokości 25$ jeśli spełnisz warunki, które na ten bonus cię zakwalifikują. Działa to podobnie jak w znanej już aplikacji NEXO

KOD polecający – hajsoholicy

Warunki są proste, należy zapisać się z linku, skorzystać z produktu Earn + lub Earn + 365 za minimum 1000$. Earn + to produkt który pozwala nam zarabiać odsetki od naszych kryptowalut i czas zwolnienia naszego depozytu to 30 dni.

Kolejnym z korzyści płynących z platformy jest opcja zarabiania YIELD z trzymanych kryptowalut

Najprościej jest mi platformę Yield App jak i aplikację porównać do NEXO które opisałem TUTAJ , obie platformy oferują podobne produkty, ważne jednak jest to aby dywersyfikować się w świecie kryptowalut, o czym dobrze wiecie i na pewno też rozumiecie zwrot „NOT YOUR KEYS, NOT YOUR KRYPTO” czyli zasada tycząca się wszystkich platform, giełd czy aplikacji gdzie klucze do portfela na którym trzymasz swoje kryptowaluty nie należą do ciebie.

Platforma oferuje też zaawansowane możliwości dla doświadczonych inwestorów poprzez Yield Pro oraz ciekawe możliwości dzięki programom lojalnościowym opartym o token YLD, co pozwala na uzyskanie wyższych stóp procentowych. Jest to opcja szczególnie atrakcyjna dla osób, które chcą zarządzać swoim portfelem cyfrowym w prosty i wygodny sposób

Launchpad na Yield app

Nowością na Yield app jest też Launchpad czyli możliwość zakupu tokenów, które będą miały swój listing, aktualnie mamy możliwość zakupienia ME3.

Aby móc zakupić tokeny w launchpad, należy spełniać pewne warunki, zazwyczaj jak to bywa na platformach tego typu należy posiadać określoną ilość tokenów w stakingu.

Jeśli chodzi o ilości jakie należy stakować aby brać udział, przedstawia je poniższa grafika.

Minimum to 10 000 tokenów, gdzie przy dzisiejszej cenie oscylującej w okolicach 0.092$ daje nam wydatek rzędu 920$ i możemy się cieszyć możliwością brania udziału w launchpadach na platformie yield app na randze GOLD

Tokeny możemy zakupić bezpośrednio w aplikacji, a także na poniższych CEX i DEX, należy pamiętać że token jest tokenem ERC 20 na sieci mainnet (ETH)

Aktualna cena za token YLD

ować co robi. Bo czy tutaj będzie „dobrze” tak jak z innymi to ocenimy jak będzie już po wszystkim


Czym jest YieldApp?

Yield App to platforma która, umożliwia użytkownikom zarabianie pasywnego dochodu na ich kryptowalutach. Jest to intuicyjna platforma umożliwiająca pasywne zarabianie na kryptowalutach poprzez strategie związane z DeFi.

Użytkownicy mogą zarabiać procenty od zgromadzonych aktywów, przeprowadzać błyskawiczne wymiany między kryptowalutami a walutami fiat, a także korzystać z bezpośrednich depozytów fiatowych. Jest przyjazna dla początkujących, zapewniając proste rozwiązania dla każdego, kogo interesuje takie rozwiązanie.

Yield app oferuje konkurencyjne stopy procentowe APY na popularne kryptowaluty jak BTC, ETH, BNB, AVAX oraz stablecoiny.

Token YLD

Token YLD to rodzaj cyfrowej waluty, która funkcjonuje jako natywny token platformy Yield App. Używany jest do wielu celów w ramach tej platformy, między innymi do:

 1. Uzyskania Wyższych Stóp Procentowych: Posiadanie i staking tokenów YLD w ramach platformy Yield App może zwiększać APY (roczna stopa procentowa) zysków, które użytkownicy otrzymują za swoje kryptowaluty.
 2. Programy Lojalnościowe: Użytkownicy mogą osiągnąć różne poziomy członkostwa (np. brązowy, srebrny, złoty, diamentowy) w zależności od ilości zastakowanych tokenów YLD, co wiąże się z różnymi korzyściami, takimi jak mniejsze opłaty czy wyższe stopy procentowe.
 3. Zdobywanie Nagród: Użytkownicy mogą otrzymywać tokeny YLD jako nagrody w ramach różnych promocji czy aktywności na platformie, na przykład za polecanie nowych użytkowników.
 4. Decydowanie o Rozwoju Platformy: Token YLD może dawać użytkownikom prawo do głosowania w ważnych kwestiach dotyczących rozwoju i funkcjonalności Yield App, co pozwala na bardziej zdecentralizowane zarządzanie platformą.

Ostatecznie token YLD stanowi integralną część ekosystemu Yield App i jest kluczem do wielu funkcji dodatkowych, zachęcając użytkowników do aktywnego uczestnictwa i inwestowania na platformie.

 1. Od 1 stycznia 2024 roku zakończenie dystrybucji nagród w YLD, a stakowane tokeny YLD zaczną akumulować zablokowane nagrody w tokenach H1.
 2. Fundacja Haven1 przyznała Yield App 300 milionów H1 do rozdysponowania w ciągu 5 lat wśród stakerów YLD oraz użytkowników platformy w ramach wdrożenia projektu Haven1.
 3. Zmiana w dynamice tokenów YLD: nie będą one już wymieniane na H1, a zamiast tego istnieć będą niezależnie jako odrębne projekty z własnymi zespołami.
 4. Wprowadzenie 30-dniowego okresu na wykup, jeśli posiadacze zdecydują się wycofać swoje YLD.

Stakowane YLD będą generować nagrody w postaci zablokowanych tokenów H1, które użytkownicy otrzymają dziennie, umożliwiając im wcześniejszy dostęp do ekosystemu Haven1. Po uruchomieniu głównej sieci Haven1, posiadacze zablokowanych H1 będą mogli uzyskać dodatkowe nagrody, brać udział w decyzjach dotyczących zarządzania Haven1, uczestniczyć w programie podziału dochodów sieci oraz zarabiać część przychodów protokołu.

Rozszerzenie podaży H1 do 2 miliardów ma na celu zapewnienie elastyczności w budowaniu trwałego ekosystemu, zachęcanie użytkowników do wniesienia płynności, pozyskiwanie funduszy oraz zapewnienie wszechstronności dla przyszłych zastosowań.

Oprócz zmian w funkcjonowaniu YLD i wprowadzenia nagród H1, uruchomienie głównej sieci Haven1 stanowi ważny kamień milowy zarówno dla Yield App, jak i Haven1. Dzięki tym zmianom użytkownicy zyskają większą elastyczność i potencjał zarobkowy, co ma sprzyjać długotrwałemu sukcesowi ekosystemu Haven1.

Opis funkcji platformy jak i aplikacji Yield App

Zarabiaj Odsetki (Earn Interest) Zarabiaj złożone odsetki dziennie na swoich kryptowalutach.

Wymień Aktywa (Swap Assets) Natychmiastowo wymieniaj kryptowaluty lub wymieniaj walutę fiat na krypto.

Błyskawiczne Wpłaty Fiat (Instant Fiat Deposits) Wpłacaj EUR lub GBP bezpośrednio z konta bankowego i natychmiast wymieniaj między fiat a krypto.

Yield Pro Uzyskaj dostęp do zaawansowanych możliwości zarabiania.

Biuro OTC (OTC Desk) Bezpiecznie wykonuj transakcje o wartości 100 000 USD+ na ponad 70 parach handlowych.

Powtarzające się Zakupy (Recurring Buy) Nie przegap żadnej okazji, automatyzuj swoje zakupy krypto i zarabiaj, gromadząc je.

Platforma Startowa (Launchpad) Zyskaj wczesny dostęp do starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości projektów krypto.

Co wyróżnia Yield App?

Jeśli chodzi o Yield app to posiada atrakcyjne stopy procentowe na popularne kryptowaluty jak i stablecoiny. Umożliwia wymianę aktywów krypto i fiat bez opłat transakcyjnych oraz oferuje różne plany inwestycyjne, w zależności od tego, czy aktywa są zablokowane na określony czas, czy też dostępne są w elastycznym planie. Jest to solidna opcja zarówno dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z kryptowalutami, jak i dla doświadczonych osób szukających sposobów na pasywny dochód

Testnet Haeven 1

Strona testnetu https://www.haven1.org/

Start testnetu – https://www.haven1.org/join-testnet

Dokumentacja https://docs.haven1.org/


Przydatne Linki

Telegram PL – https://t.me/YIELD_pl

Twitter – https://twitter.com/YieldApp

Youtube – https://www.youtube.com/@YIELDApp/videos


Zgarnij BONUS 50€ od LUNO

🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *